Damian

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Damian

Nový příspěvek od Damian »

Přeji krásné ráno komunitě,

a tímto příspěvkem pozdravuji jako její (ne)nový (ne)člen. O sobě bych uvedl jen tolik, že udaný preferenční věk je pouze ten pro mě pocitově nejatraktivnější. Pojal-li bych to v širším měřítku, musel bych udat dívky od prvního do desátého roku a chlapce od prvního roku, až do stádia třicetiletého muže.

Vnímám, že děti právě v tomto mém hlavním preferenčním věku jsou pro mě nejpřitažlivější a ostatní mé preference se odsouvají značně na vedlejší kolej.

Cením si práce administrátorů a moderátorů tohoto fóra. Nebýt jich, neexistuje zde to, co je zde nyní.

D.
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 30. 8. 2015, 9:36:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nadpis tématu přejmenován (původně D.)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: D.

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý Damiane.
Vítám Tě mezi námi. Nevím, co jsi zde prováděl v minulosti, ale přeji Ti, abys to tentokrát chytil za ten správný konec a aby se Ti s námi líbilo.
Máš velice zajímavé sexuální preference. Pokud jsi mladý, dej si pozor na naše BL. :)
S přáním hezkého pobytu na fóru i na chatu (chatě) Plyšáček
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Příspěvky: 1685
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2046 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Damiane,

vítám tě v naší komunitě. Ať se ti tady líbí a cítíš se mezi námi spokojený. :)

Měj se pěkně,
Marco F.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Slav »

Ahoj Damiane,

taktéž tě zdravím a vítám mezi námi.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Jeremy »

Ahoj, Damian. Možno by si mohol o sebe popísať trochu viac. Nerozumiem pojmu (ne)nový a (ne)člen. Možno by si mohol byť konkrétnejší. Vďaka ;)
Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Damian »

(Ne)nový - nejsem totiž tak docela nový; (ne)člen - zatím holt nejsem člen, než se tady trochu ohřeji! Nebo taky neohřeji, včera na chatu nebylo chvílemi moc příjemně.

Díky všem za uvítání. *v*

D.
Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Damian »

Reaguji na výzvu Kasze a přispívám svým vlastním představením se komunitě, ve kterém zmiňuji, jak na mě kdysi působilo vyjadřování některých zdejších uživatelů. Nechci, aby to bylo bráno osobně, ale jen jako zpětná vazba. (I to je důvod, proč jsem to původně posílal jen Kaszovi do SZ.)

Píšu Vám delší zprávu, která se týká fóra a toho, co se na něm píše. Nikdy jsem nebyl vyloženě puritánský, nerad řeším nějaké konflikty, osobně mi to nic nedává, nerad se hádám, jsem psychicky nestabilní a naopak narážky a podobné věci na moji osobu mi nedělají dobře. (Jsem lehce agresivní, obzvlášť k sobě.)

Nevím, co všechno víte o mé minulosti, ale vím, že se vám někdo zmínil o tom, co se dělo kdysi, když jsem chodil předčítat do školky. I když jsem byl v minulosti zneužitý, do doby, než jsem objevil ČEPEK, mě nikdy nenapadlo - skutečně mi to ani nepřišlo s dětmi na mysl - abych na ně nějak nevhodně sahal. Protože jsem vždy věděl, jak to později bolí. Když jsem ČEPEK objevil, žasl jsem nad tím, jak je to tady uvolněné, skoro až uhranuly mě nahaté fotky dětí a věci, co se zde psaly.

Byly to někdy až úchylné věci. Ale říkal jsem si, že všichni takhle mezi sebou hovoří, i venku, tak to přece ničemu nemůže škodit. Mýlil jsem se, hrozně jsem se mýlil. Už odmala jsem velmi citlivý na vnější vlivy, jsem ovlivnitelný a zmanipulovatelný. A když jsem mezi těmi dětmi byl, začaly mě napadat hrozné věci. Stačil jeden jediný nevinný pohyb, abych si vzpomněl na nějakou fotku, abych si vzpomněl na nějakou větu, náhodnou větu, která mě pak vnitřně ovládala.

Na jednu stranu mi velil rozum, že to, co mi létá myslí, je špatné. A já jsem věděl, že je to špatné, byl jsem si toho vědom, stále jsem cítil, jak bych jim tím mohl ublížit... ale nedokázal jsem to zastavit, nedokázal jsem zastavit myšlenky, které mi procházely hlavou. Dělal jsem věci, které jsem si neměl dovolit. Kdo by mě podezíral? Byl jsem taky ještě dítě! Tohle k tomu přispělo... Nechci to popisovat, nikdy jsem neudělal nic, čím bych jim fyzicky ublížil, ačkoliv mám silně sadistické sklony. Aspoň že tak.

Začal jsem mít z náštěv školky noční můry, při nich jsem se nevinně usmíval, později jsem plodil slzy do polštáře, protože jsem si uvědomoval, že to, co dělám, je zlé. Začal jsem se až moc ponořovat do toho, co se dělo v komunitě. Fotky, nahé fotky z rajčete, mě přiměly k tomu, abych vyhledal jiné fotky, více vzrušující fotky. Narážky na chatu mě přiměly k tomu, abych vyhledal jiné chaty, kde nešlo jen o narážky. A co jsem viděl a četl, to jsem čím dál víc měl chuť dělat.

Poté, co jsem to jednou přehnal, jsem do školky přestal docházet. Kvůli bezpečí těch dětí a taky proto, že jsem se bál, co by následovalo, kdyby se to provalilo. Celkově jsem se držel od dětí dál, začal jsem se upírat na to, co jsem našel na netu. Proč by to bylo špatné? Začalo mi být všechno jedno, měl jsem krásný kontakt s dětmi, byl jsem šťastný, a pak jsem našel své "kolegy" a všechno bylo pryč, všechno se mi začalo hroutit.

Z jiných věcí jsem byl ještě více psychicky nestabilní, a pak udělala bratrova kamarádka tu nejhorší věc, kterou mohla udělat... do mé psychické nepohody, do závislosti na hnusných věcech, mi dala na hlídání svou šestiletou sestru. Svými myšlenkami jsem se hnusil sám sobě, a přestože jsem se jí radši ani normálně nedotkl, měl jsem neskutečné výčitky.

Rozhodl jsem se to ukončit, napsal jsem dopis na rozloučenou, kde jsem tohle všechno popsal. Měl jsem vše připravené, chladnokrevně jsem si vlastní sebevraždu do detailu naplánoval. Ale nedokázal jsem to, ať už kvůli sobě, nebo kvůli tomu, že jsem jediný, kdo mému bratrovi zbyl. A já mu to nemohl udělat. Jenže bylo pozdě na to brát slova zpět.

Už nikdy se nechci dostat do stavu, ve kterém jsem byl. Kvůli dětem, kvůli bratrovi a hlavně kvůli sobě. Možná jsem až moc sobecký. Ale já už chci mít klid. Chci se s touto svojí částí sžít, chci se sžít s tím, co jsem, abych mohl žít spokojeně.

A proto mě mrzí, že se na fóru vyskytují témata, která mají naoko mít informační hodnotu pro "veřejnost", ale na závěr jsou jen návodné a povzbuzují mě k nevhodným nápadům, jak na dítě sáhnout tak, abych si "užil" a jemu to nemuselo ublížit. Jsem nad věcí. Já si to odbyl, já jsem strávil měsíc a půl v ústavu, já týden co týden navštěvuji psychiatra a jednou za čas sexuologa. A bylo mi řečeno, ať se věcí, které mě takto povzbuzují, vyvaruji. Jinak se to vrátí a já si zničím život. A nejen sobě.

Dokud budou na fóru existovat témata, jako je Gynekologie pro holčičky, jako jsou Maxovy věty o tom, jak správně zneužívat, aby se na to nepřišlo, tak to pro mě a pro mnohé další není bezpečné místo. Dokud tam taková témata budou, nikdy mi nezačne ČEPEK pomáhat. Dokud tam taková témata budou, tak na mě má ČEPEK čistě negativní vliv.

Pokud tam budou, nedokážu nadále ČEPEK považovat za web, který má pedofilům pomáhat. Jelikož u mě dělá pravý opak.

Proto Vás prosím. Prosím Vás jako pedofil, prosím Vás jako mladý kluk, prosím Vás jako Váš obdivovatel... udělejte s tím něco. Určete si hranice. Já už totiž nemůžu. Nedokážu to místo navštěvovat, pokud to tam bude vypadat takhle...

Děkuji Vám za přečtení.

Damian
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 679
Dal: 297 poděkování
Dostal: 539 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Teenbl »

Milý Damiane,
v prvé řadě bych ti chtěl poděkovat za zajímavý a otevřený příspěvek.
Moc nevím, co všechno ti na podobný příspěvek napsat. V době, kdy já objevoval svou sexualitu jsem nebyl v situaci, kdy bych nějaké dítě vídal, takže podobný efekt se u mě projevit nemohl. Každopádně to o čem ty mluvíš, se neděje jen tobě. Považuji za celkem logické, že určité sexuálně míněné řeči mohou mít na pedofila silně negativní vliv. To je ostatně stejný efekt, o kterém se mluví v souvislosti se sledování dětské pornografie. Tedy jisté posouvání hranic. U mě je třeba zajímavé, že pokud vyloženě nechci přemýšlet sexuálně, tak mě sexuální věci, když jsem s dětmi vůbec nenapadají. Testoval jsem si to teď při učení pár hodin na základce. Každopádně já už jsem po určitých letech trochu imunní vůči těmto věcem.
O problematice určitých myšlenek vím své. U mě to třeba není ani tak sexuální oblast, spíš oblasti spojené s určitou agresivitou. V jedné chvíli jsem na člověka neskutečně naštvaný, ublížil bych mu, napsal mu hodně hnusné věci atd. a klidně za hodinu to už zase cítím úplně naopak a říkám si, jak je ten člověk super a je mi špatně z těch předchozích myšlenek. Ono ostatně toto mám i v sexuální oblasti. Líbí se mi věci, které se mi zároveň značně hnusí a to nemusí jít ani o děti, takže v tomto kontextu ti naprosto rozumím.
Ostatně tyto mé sadistické myšlenky, taky nejspíš podpořilo pár věcí z minulosti, tedy taky určitý vnější vliv, tak jak ty popisuješ vliv komunity.
Na snaze žít spokojeně nevidím až tak nic sobeckého :) Zmíněné témata a některé chování místních uživatelů se mi taky nelíbí, osobně na to už nejsem tak citlivý, tak to možná neřeším, tak jak bych měl, ale třeba asceho některé příběhy mohou být pro citlivé pedofily hodně velkým problémem.
Trochu extrémní pohled mi připadá, že dokud tu takové témata jsou, tak má na tebe čepek jen negativní vliv, neříkám, že to nechápu, ono to negativní mnohdy snadno přebije to pozitivní. Jen mi to přijde jako velká škoda.
Rozhodně bych taky uvítal nějaké jasné hranice, co ještě ano a co už ne. Jen se velmi těžce nastavují
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Příspěvky: 1685
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2046 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Děkuji ti, Damiane.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od asce »

Jelikož jsem zde zmíněn, připadne mi logické, abych zareagoval.

Především je třeba si uvědomit, že pedofilie je především o pedofilii. Tedy i když se zde můžeme bavit o pečení nějaké dobroty, o tom, jak trávíme volno o svátku či o mnoha zcela jiných běžných věcech, nic to nemění na tom, že jsme na webu, který je určen pro informace o jedné ze sexuálních úchylek. Jistě si rád přečtu o všech obyčejných věcech, ale na zdejší web jdu přeci proto, abych se zde dozvěděl o pedofilii. A to co nejvíc. Potřebuji vědět, do jaké míry jsem naprostý exot a do jaké míry i ostatní stejně postižení jedinci vnímají totéž co já. Potřebuji vědět, jak je běžné, že někdo s touto orientací sklouzl až za hranu jako já. Co přitom pociťoval. Mohl tomu předejít? Jak? Současně se mi líbí i zdejší fotky a multimédia. Na mě to má přesně opačný účinek, než píše Damian. Tyto vkusné věci, které neporušují zákon, mi stačí. Předtím jsem vyhledával... Čím větší cenzura se na Čepeku zavádí, čím odtažitější je pro GL nyní web, tím méně mě chrání před horšími věcmi.
Co se týče mých příběhů - je to realita. Tak se to stalo. Každý, kdo má zájem, se z nich může poučit. Jak je tedy potřeba chápat například mé životní příběhy? Tedy jako věc, která se dávno stala, nejde odestát, prožíval jsem to jako nádherné, sice jsem nikomu neublížil, ale snadno mohl, bylo to riskantní, nezodpovědné a někdy i kriminální a svému štěstí že bych měl postavit pomník, přičemž i tak jsem vlastně o mnoho přišel jak na duši, tak i hmotně. A že by to nikdo neměl následovat, protože po tom hezkém by mohlo snadno přijít - a při dnešních poměrech prakticky jistě i přišlo - něco katastrofického pro všechny účastníky, včetně subjektu, který byl milován... Myslím, že toto by mohlo mnohým otevřít oči - ano, bylo to krásné, ale jen chvilku a ty následky, ty tedy nebyly jen chvilku, to opravdu ne. Jde o úplně jiný příklad, než jsou poučky mnohých sexuologů, kteří ve skutečnosti vůbec neví, o čem mluví...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3548 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Kasz »

Děkuji, Damiane, za svolení k publikaci tvého příběhu. Myslím si, že je důležité se zamyslet i nad touto stránkou věci - jak náš web působí na mladé kluky v pubertě. Jestli má skutečně potenciál pomáhat, a nebo má potenciál ubližovat. Pro ně je tento web prioritně vytvořen.

Asce, ty už máš svůj život vyřešený. V podstatě nic z toho, co píšeš, už nepotřebuješ. Ale Damian procházel v pubertě obdobím, ve kterém na něj měly některé texty některých uživatelů zde ten efekt, o kterém píše. Myslím si, že by bylo záhodno se nad tím zamyslet, jak udělat web takový, aby právě takovým lidem, jako je Damian, pomáhal, a ne jim do hlav vnukal nebezpečné myšlenky, které by jej bez webu nenapadly.

Vezmeme si z toho nějakou zpětnou vazbu?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Děkuji, Damiane, za svolení k publikaci tvého příběhu. Myslím si, že je důležité se zamyslet i nad touto stránkou věci - jak náš web působí na mladé kluky v pubertě. Jestli má skutečně potenciál pomáhat, a nebo má potenciál ubližovat. Pro ně je tento web prioritně vytvořen.

Asce, ty už máš svůj život vyřešený. V podstatě nic z toho, co píšeš, už nepotřebuješ. Ale Damian procházel v pubertě obdobím, ve kterém na něj měly některé texty některých uživatelů zde ten efekt, o kterém píše. Myslím si, že by bylo záhodno se nad tím zamyslet, jak udělat web takový, aby právě takovým lidem, jako je Damian, pomáhal, a ne jim do hlav vnukal nebezpečné myšlenky, které by jej bez webu nenapadly.

Vezmeme si z toho nějakou zpětnou vazbu?
Viděl bych to přeci jen jinak. Přes tvou poněkud manipulativní otázku. Na web chodí mnoho lidí. Každý je nejspíš trochu jiný. Osob typu Damian - tipuji - bude nesmírně málo. Těmto lidem mnohem víc, než jakýkoliv web, by pomohlo něco úplně jiného. Někdo citlivý, kdo s nimi bude hovořit. Osobně hovořit. Zato mnozí jiní potřebují varovat před nástrahami života, které by je mohly potkat. Ale opravdu varovat podle reality. Ne podle nějakých pouček, které se v mnoha ohledech míjí s tím, co oni sami případně vidí. Jenže ony už tu pomalu nebudou smět být ani ty oficiální poučky, jak to tak začínám vidět. Přitom prostor webu je téměř nekonečný. Přeci se Damian či kdokoliv jiný s něčím nevhodným může potkat na milionech stránek. Bez patřičného vysvětlení. Stránek s opravdu návodnými věcmi, věcmi za peníze, věcmi propracovanými do detailu, schopnými ho i pohltit. Je potřeba bez zbytečných "korektností" říci, jak se věci mají. Doopravdy mají. A jaká by mohla být rizika, ale také východiska... Jenže zde už ani na něčem tak odlehčeném, jako je chat, nemůže být ani lehký dvojsmysl. Promiň, ale toto je skleník. Toto není život. Domnívám se, že pro většinu potřebných toto nebude. Ano, jsou děti s těžkými poruchami imunity a ty takovou léčbu ve skleníku potřebují. Ale ty ostatní necháme svému osudu?
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3548 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Kasz »

Jenže, asce, oficiální, známá a snadno dohledatelná webová stránka o pedofilii je na tom celém internetu v češtině jen jedna... a na ni právě Damian narazil. Ale pozor, nejen on, máme tady i další.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Jenže, asce, oficiální, známá a snadno dohledatelná webová stránka o pedofilii je na tom celém internetu v češtině jen jedna... a na ni právě Damian narazil. Ale pozor, nejen on, máme tady i další.
A proto by ta stránka měla být kompexní a o pedofilii. Možná by nebylo od věci rozdělit ji na různé sekce. Také chápu, že to, co může být pro jednoho přínos, je pro druhého nezajímavé. Ovšem zde to za chvíli hlavně nebude o pedofilii - mohlo by to někoho urážet, někdo si možná tu orientaci nepřipouští a tady by ji mohl pochopit a sejít na špatnou cestu... Tolik sarkasmus, nyní návrh - rozdělit web na sekce - něco jako "Pro mládež", "Pro rodiče", "Pro starší, kteří až v manželství zjistili, že něco neklape a obávají se...", a tak dále. Ty sekce by se nevylučovaly a nikdo by nebyl nucen číst věci, které nejsou pro něj. Pokud by to udělal, jeho věc - jak jsem psal, web je plný materiálů jiného kalibru, a to bez laskavého vysvětlení milujícího Asceho a mnoha dalších a rozumného a taktéž laskavého Kasze...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 562 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Daniel »

Damiane, děkuji za příspěvek. Přiměl mě vrátit se ve vzpomínkách zpátky do doby, kdy mi bylo sedmnáct.

Nebyl internet, nebylo hodně jiných věcí. Ale třeba si vzpomínám, jak jsem přišel domů, na stole ležel časopis 100+1 a na titulní stránce bylo upozornění na článek o dětské problematice dětské prostituce. Jasně jsem věděl, že ten časopis nesmím vůbec vzít do ruky, jinak skončím u toho článku a to, co si přečtu, mi bude měsíc strašit v hlavě. Nakonec jsem ale neodolal, časopis do ruky vzal a skončil u toho článku. Z dnešního pohledu normálně psaná reportáž upozorňující na závažný problém. Jenže já to tenkrát nečetl jako reportáž. Četl jsem to jako pornografickou povídku. A pak mi to měsíc strašilo v hlavě a nedokázal jsem na to přestat myslet.

A to na co jsem myslel, vůbec, ale vůbec nebylo hezké. Vlastně jsem rád, že jsem v mládí nedostal takové příležitosti jako asce, jinak by to asi dopadlo hodně špatně.

Dnes se považuji za egosyntonního pedofila, ve své sexualitě nevidím nepřítele, ale spojence a sexuální touhy se učím sublimovat. A tento web mi hodně pomohl. Přišel jsem sem jako člověk, který už rezignoval na boj sám se sebou, přiznal si svůj stav a měl jasno v tom, kam směřuje. Fórum mi pomohlo celý proces sebepřijetí značně urychlit. Ale přijít sem v mladším věku, tak zrovna s příspěvky od asceho bych problém měl.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od asce »

daniel píše:...na stole ležel časopis 100+1 a na titulní stránce bylo upozornění na článek o dětské problematice dětské prostituce. Jasně jsem věděl, že ten časopis nesmím vůbec vzít do ruky, jinak skončím u toho článku a to, co si přečtu, mi bude měsíc strašit v hlavě. Nakonec jsem ale neodolal, časopis do ruky vzal a skončil u toho článku. Z dnešního pohledu normálně psaná reportáž upozorňující na závažný problém. Jenže já to tenkrát nečetl jako reportáž. Četl jsem to jako pornografickou povídku. A pak mi to měsíc strašilo v hlavě a nedokázal jsem na to přestat myslet.
Přišel jsem sem jako člověk, který už rezignoval na boj sám se sebou, přiznal si svůj stav a měl jasno v tom, kam směřuje. Fórum mi pomohlo celý proces sebepřijetí značně urychlit. Ale přijít sem v mladším věku, tak zrovna s příspěvky od asceho bych problém měl.
Požadoval bys, aby ten časopis 100+1 už nevycházel, či aby v něm takové články nebyly? Domnívám se, že ne. Nebo aspoň teď, že ti je jasné, že zatímco pro tebe byl ten článek problém, pro mnoho jiných ne a navíc u řady lidí mohl vyvolat pocit, u někoho dokonce potřebu, proti té dětské prostituci něco dělat. Prostě vždy se najde někdo, komu jakkoliv podaná věc v mozku zapadne do pomyslného zámku trochu jinak. Zrovna tak, jako považuji za důležité, aby se o dětské prostituci nemlčelo, byť by někdo mohl zareagovat jak popisuješ ze své zkušenosti, tak to platí obecně. Lidem, kteří reagují příliš silně na standardní podněty, je třeba pomoci jinak. Pokud tu informaci, která je pro ně závadná ukryješ, najdou si ji jinde - a to už nemusí mít tak laskavou tvář.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 562 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Daniel »

asce píše:Požadoval bys, aby ten časopis 100+1 už nevycházel, či aby v něm takové články nebyly? Domnívám se, že ne.
Domníváš se správně. Časopis se mi líbil a četl jsem ho rád. A pokud si dobře vzpomínám, tak na takto "problematické" články jsem v něm narazil jenom dvakrát. A jistě mělo smysl, aby je lidé četli.

Nicméně pokud by v tom časopise podobné články vycházely častěji, tak bych se ho buď naučil ignorovat, nebo bych se nějak pokusil požádat členy rodiny, ať si časopis uklízejí, že mám na něj alergii. V každém případě já sám bych časopis už nečetl. Nestálo by to za to.

No a zcela zásadní otázka pro nás v tuto chvíli zní: Kdo chceme, aby četl náš web?

A pokud se ještě můžu vrátit k tvým příspěvkům, některé se mi líbily a dal jsem ti za ně like. U některých to bylo za jejich obsah, u některých za to, že jsi mě srdečně rozesmál :) Nicméně co se týče zrovna těch několika příspěvků, které by se možná daly označit se mírně problematické a se kterými bych ještě před pár lety opravdu problém měl, tak tedy četl jsem je, problém jsem s nimi neměl, oceňuji čas strávený jejich psaním, ale bohužel také musím konstatovat, že mě osobně vůbec nic nepřinesly.

P.S.: Pokud bych měl ještě pro doplnění uvést příklady životních příběhů, které mi něco přinesly a které jsem si rád přečetl znovu, tak by to mohly být třeba životní příběhy Dědy.

P.S.S.: Ráno jsem ještě přemýšlel, kdyby se mě někdo zeptal, co je tak hodně odlišného na vyprávění od tebe a od Dědy, co bych mu odpověděl. Dalo by se to formulovat mnoha způsoby. Jeden z nich je, že číst před několika lety tvoje vyprávění, tak (i když bych si to nechtěl sám sobě přiznat) bych ti záviděl tvoje sexuální zážitky. Dnes si říkám, že není co závidět, a že můžeme být rádi, že jsi to všechno vůbec přežil. Zato při čtení Dědova vyprávění se musím přiznat, že mu tak trochu závidím jeho vztahy.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od asce »

daniel píše:1) No a zcela zásadní otázka pro nás v tuto chvíli zní: Kdo chceme, aby četl náš web? ... 2) A pokud se ještě můžu vrátit k tvým příspěvkům, některé se mi líbily a dal jsem ti za ně like. ...3) Nicméně co se týče zrovna těch několika příspěvků, které by se možná daly označit se mírně problematické a se kterými bych ještě před pár lety opravdu problém měl, tak tedy četl jsem je, problém jsem s nimi neměl, oceňuji čas strávený jejich psaním, ale bohužel také musím konstatovat, že mě osobně vůbec nic nepřinesly.
Modrý text do citace doplnil Asce
Milý Danieli!
ad 1)
Odpovím ti zdánlivě úplně jinak, ale ty to pochopíš. Vůbec o tom nepochybuji.
Před krátkým časem zde vyšla tato hezká povídka Lucinka (povídka). Už dlouho jsem nečetl nic tak extrémně nebezpečného. Přitom samá slušná slova, dokonce vyznění, jaké by si jistě mainstreem přesně přál. Tedy odsouzení. Je tu ovšem jeden kritický problém. Ta ústřední scéna by se tak neodehrála. Začátek byl velmi věrohodný a nijak odsuzující, spíše naopak. Nějaký "začínající" pedofil by tedy klidně mohl kráčet po stejné cestě. On by se přeci té klíčové scény nedopustil. Jistě že ne - ona by totiž vůbec nepřišla. Ono by to probíhalo dost jinak. A skončilo by to totální katastrofou pro všechny. Jak to, když tedy "ten můj" dotyčný pedofil by nedělal nic špatného, jenom vše co bylo chtěné? No protože zkrátka věci fungují jinak, než píše ta povídka. Protože věci fungují jinak, než říká nemalá část zdejších příspěvků, tj. příspěvků na informačním webu o pedofilii...
Proto jsem na základě svých zkušeností doplnil varující komentář. Kdybych tu nebyl či ty zkušenosti neměl, udělal by to někdo? Nebo by to zůstalo tak jak to je - zdánlivým varováním, ve skutečnosti však návodem do katastrofy?
ad 2)
Děkuji. Vážím si toho. Vážím si všech, kteří to čtou. Píšu to pro ně. I pro sebe. Pro čtenáře, aby viděli realitu - ta má dvě tváře: krásnou a hořkou. Považuji za chybu skrývat tu krásnou - mladý nezkušený pedofil by na ni mohl narazit a mít dojem, že tak jako je zamlčena ta krása, je vylhaná ta hořkost. Nebral by pak varování vážně. Zrovna tak je ale nezbytné tu hořkost zdůrazňovat, ale nevytrhovat z kontextu. Pro sebe to píšu proto, že některé věci mi dochází až tím napsáním a zejména reakcemi fóra. Doufal jsem, že web není jen pro někoho, ale že má pomoci i mně. Není pravda, jak napsal Kasz, že já už mám život uspořádaný - ano, na venek ano, ale uvnitř ne.
Ad 3)
Byl bych rád, kdyby existoval svět, kde by všichni mohli říci to, co ty. Že ti "jisté" mé příběhy nic nedaly. Obávám se ale, že svět není takový. Sám takový nejsem. Jak by se mi asi tak žilo, kdybych neměl vrozenou potřebu jisté části svého života prožít tak, jak jsem je prožil... Kdybych si někdy tvořil znak, nejspíš by v něm na čelném místě figurovala Artemisia absinthium... (pelyněk)
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Filip »

asce píše: Především je třeba si uvědomit, že pedofilie je především o pedofilii. Tedy i když se zde můžeme bavit o pečení nějaké dobroty, o tom, jak trávíme volno o svátku či o mnoha zcela jiných běžných věcech, nic to nemění na tom, že jsme na webu, který je určen pro informace o jedné ze sexuálních úchylek. Jistě si rád přečtu o všech obyčejných věcech, ale na zdejší web jdu přeci proto, abych se zde dozvěděl o pedofilii. A to co nejvíc. Potřebuji vědět, do jaké míry jsem naprostý exot a do jaké míry i ostatní stejně postižení jedinci vnímají totéž co já. Potřebuji vědět, jak je běžné, že někdo s touto orientací sklouzl až za hranu jako já. Co přitom pociťoval. Mohl tomu předejít?
Súhlasím, tento web je o pedofílii. Sú tu relevantné informácie, osobné príbehy ľudí. Ale spýtam sa ako má Damianovi, alebo inému pedofilovi pomôcť téma gynekológie pre holčičky, alebo Maxove vety ako správne zneužívať, tak aby sa na to neprišlo? Ako mu pomôžu fotky detí v plienkach, či v plavkách často v diskutabilných pózach, čo sú na fóre najmä v sekcii imgsc.ru.? Na tomto webe nie sú len témy ohľadom pedofílie, sú tu aj iné témy, ale ak tu niekto zakladá tému tak tie témy by mali byť vhodné a nie tu zakladať témy o detskej masturbácií a podobne. To sa na verejný pedofilný web nehodí. Rovnako aj fotky detí v spodnom prádle, či plavkách, alebo fotky modeliek sa na fórum nehodia.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Damian

Nový příspěvek od Plyšáček »

Damiane, děkuji za velice poutavé a vzrušující sdílení.
Je pro mne velice cenné zjistit, s kým jsme se zde potkávali - a snad i budeme potkávat v budoucnu.

K problematice směřování webu jsem založil mnohem vhodnější téma. Reagujte prosím dále tam.
K drobnostem zde se vyjadřovat nebudu. Jen kdyby to někdo zopakoval v patřičném tématu.

Tématické zaměření webu
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.