Fotil si mě ve vlaku? (XY)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
XY

Fotil si mě ve vlaku? (XY)

Nový příspěvek od XY »

Fotil si mě ve vlaku? - dotaz v poradně

Kdysi opomenut a nyní dodatečně zveřejněn.
XY píše:Je mi 12, a jeli jsme s mamou a psami vlakem a naproti me sedel chlap a asi si me fotil. Jenze ja nevim jestli si fotil me nebo psy (mam civavy) ale kdyz sem se podival a jeho mobil blesknul tak se na me divne podival…. a celou cestu se na me divne usmival. myslite ze si me fotil??? (chtel jsem se zeptat v chatu ale neslo to).
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý večer,

to víš, když jsem u té události nebyl, těžko posoudím, co se tomu muži honilo v hlavě. V každém případě se ale nemusíš ničeho obávat, pokud si nikoho nepřipustíš k tělu. Oni pedofilové (nevím, zda to byl nějaký pedofil) nejsou zase až tak nebezpeční, když se nedostanou do tělesné blízkosti nějakého dítěte. Média je vykreslují nohem nebezečněji. Tedy: S nikým cizím nezapřádej hovor, už vůbec s niký nikam nechoď, nenech se nikam zvát. Potom se nemusíš ničeho obávat, zvláště, když jsi byl v přítomnosti maminky.

MUDr. Antonín Brzek