Prosím o pomoc (Anonym)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Anonym

Prosím o pomoc (Anonym)

Nový příspěvek od Anonym »

Prosím o pomoc - dotaz v poradně
Anonym píše:Dobrý den, prosim o pomoc. Jsem v koncich. Takže jdu k věci. Před 3-4 roky což me bylo kolem 11-12 jsem začal pociťovat lásku k malým holčičkam ve věku 6-10 let. Jelikož jsem mel sousedku ve věku 4 let tak jsem ji začal osahávat. Ona neprotestovala nic neříkala nebála se nic.

A tak se to táhne az do teď. Saham ji na vaginu atd. Pak mám ještě nevlastní sestru od tatovy přítelkyně (bydlim s babickou) sestře je 8 a taky ji osahavam uz asi 3 roky ze začátku v noci aby o tom nevedela. Jelikoz jednou nespala, řekla to rodičům a mysleli si ze to je jen pubertální výjev mel jsem průser z toho. Ale stejně to delam do dnes a uz o tom vi a neprotestuje. Jelikož jsme před týdnem byly na dovolené tak jsem to dělal taky. Rodiče na to přišli ze to delam znova a chcou to řešit se sexuologem ale já se hrozně bojím ze me vykastruji nebo daj do pastaku protože jinak jsem normální hodnej kluk .. prosim o pomoc a dekuji za odpověď a promiňte ze to píšu takhle stručně a nekdy i na preskacku jsem na mobilu a je 01:51 hod v noci . Děkuji
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

jste v nezáviděníhodné situaci, ale nic nepodniknout by bylo to nejhorší. Je třeba něco aktivně dělat pro to, abyste se dokázal zdržet takového jednání, které je trestné. A v tom Vám může pomoci jen sexuolog. Nebojte se ho, nikdo Vás kastrovat nebude. Pokud nebydlíte daleko od Prahy, nabízím Vám vyšetření u mně. Ordinuji každou středu od 07:30, bylo by dobré přijít krátce před tou půl osmou a sestře řeknete, že jsme domluveni. Pracuji na Sexuologickém ústavu v Praze, adresa Praha 2, Ke Karlovi 11. Je to kousek od stanice metra “C“, I.P.Pavlova.

Nebojte se, při spolupráci se sexuologem se vše podaří dát do pořádku, ale pokud byste nic nepodnikl, dopadl byste jistě tragicky.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek
Tel. 606 448 329, email [email protected]
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Prosím o pomoc (Anonym)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tak toto je opravdu akutní a zajímavý případ.
Myslím, že by tomu chlapci pomohlo docházet na ČEPEK.
Nebo už tu jsi?

:)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.