Partner (Sjetiny)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Sjetiny

Partner (Sjetiny)

Nový příspěvek od Sjetiny »

Partner - dotaz v poradně
Sjetiny píše:Dobrý den,mám rok partnera,u kterého je poslední dobou patrná změna chování. Několik měsíců se vyhýbá sexu ačkoliv zpočátku bylo vše normální. Podle určitých náznaků a pozorování se domnívám, že by mohl být pedofilně zaměřený. Mluvit o tom nechce. Jak to s určitostí zjistím a jak s takovým člověkem žít ? Není to „ztráta času“ ?
Petr Kasz odpovídá:

Jak s takovým člověkem žít? To by byla otázka na každého, nejen na pedofila. Pedofilie je především charakteristická převažující přitažlivostí k dětem. Mnoho pedofilů ale přitahují i někteří dospělí. Těžko říct, proč se vyhýbá sexu. S určitostí sexuální preference zvenčí zjistit nelze, jedině, kdyby se Vám svěřil. Co se týká života s ním, zvažte všechny aspekty tak, jako byste zvažovala u kohokoliv jiného – co Vám život s ním přináší, zda jste s ním šťastná apod.

Vše dobré přeje
Petr Kasz, administrátor


MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý večer,

Bez nějakého rozhovoru s Vaším partnerem se nic podrobnějšího o zaměření vašeho partnera nedozvíme. Chtělo by to napsat více a domluvit se nejlépe na rozhovoru v ordinaci.

Pokud by Váš partner skutečně byl pedofil, neměl by to v životě lehké, a tedy by potřeboval, abyste jej neopustil (a). Rzhodně by ale bylo nutné ve Vaší komunikaci nastolit oboustrannou otevřenost.

Zdravím
MUDr. Antonín Brzek, email [email protected]