Pedofil? (Simiiik)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Simiiik

Pedofil? (Simiiik)

Nový příspěvek od Simiiik »

Pedofil? - dotaz v poradně
Simiiik píše:Dobrý den je mi 14let v květnu 15 a asi jsem pedofil myslím si to teda a proto bych chtěl názor odborníka. Nevím jak a kdy to začlo asi to nebilo tak rychlé a výrazné ale nějak se mi líbí holčičky okolo věku 7 let a výš ale normálně mám holku který je patnáct a taky se mi moc líbí a mám ji strašně rád takže nevím jestli si to jen nahlhávám ale asi ne protože když jsem jel výtahem s holčičkou která bydlí u nás v patře (obvykle se nepotkáváme ve stejný čas a tak se mi to stalo poprvé) je jí právě 7 let dřív když mi bylo já nevím 13 nebo 12 tak nic začlo to až s tímto věkěm když tak se mnou jela v tom výtahu tak jsem se na ní koukal a pak sem musel odklonit zrak do rohu potil jsem se a cítil jsem úzkjost když jsem přišel domu klepaly se mi trochu ruce . o této události se držím od dětí dál protože nemám rád tento pocit nesmím se na ně koukat jinak by me to tzničilo ano bohužrl k nim něco cítím a to mi moc vadí. Co se mnou bude_??? Když jdu kolem nějaké hezké holčičkzy tak mě hned začnou brnět ruce. Dá se toho nějak zbavit? já totiž chci mít děti a rodinu a ne mít tuhletu nemoc. Někdy přemýšlím jak dětem ubližuju (sexuálně) ale v tu chvíli se mi ta představa líbí a pak div mi nevyhrknou slzy na co to myslím a jaký jsem uchylák a zlej člověk. Nadávám si nesnáším se proč myslím na takové věci PROČ MĚ VZRUŠUJOU???
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

z toho, co píšete, se zdá být Vaše zaměření, na které máte podezření, dosti pravděpodobné. Bez podrobnějšího vyšetření v ordinaci ale nemůžeme dát jasnou odpověď. Nevím, jak jste daleko od Prahy, kde já ordinuji. Pokud by Vám byla Praha dostupná, pak se ke mně můžete objednat telefonicky u sestry Sexuologického ústavu na 224968231. Ordinuji jen o středách, takže, když sestře řeknete, že jdete ke mně, objedná Výás na nějakou středu ráno. Ať určí jakoukoliv hodinu, bylo by dobré přijít pokud možno před 07:30, abyste byl první, protože takové první vyšetření obvykle zabere více času. Pokud je pro Vás Praha daleko, je možno se objednat třeba na sexuologii v FN Brno, nebo v Liberci, nebo v Ústí n. Labem, kde také jsou sexuologové a pro lidi jinak zaměřené mají porozumění.

Jinak nevěšte hlavu. Pedofilové se velmi často dobře adaptují na sexuální život s dospělou ženou, takže mohou pak mít rodinu i vlastní děti, pro které nijak nebezpeční nebývají. Právě pro takovou adaptaci je třeba být po nějaký čas v soustavném kontaktu se sexuologem.

Pokud uvádíte, že Vás někdy vzruší představa, že holčičce ubližujete, pak by byl kontakt s odborníkem zvláště naléhavě nutný. Abyste se vyhnul nějakému mimiřádně závažnému maléru.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek