Psychika (Markéta)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Markéta

Psychika (Markéta)

Nový příspěvek od Markéta »

Psychika - dotaz v poradně
Markéta píše:Dobrý den,

potřebovala bych radu, mám přítele a ten se mi asi po 2 měsících svěřil, že se mu líbí malé dívky, zároveň mi i řekl, že by nikdy na žádnou nesáhl, ale moc ho to deptá. Chtěla bych mu pomoct a být mu oporou, ale mám strach, že bych to psychicky nezvládla, bavíme se o tom jen okrajově (spíše kvůli mně než kvůli němu). Dokonce jsme se bavili i o odborné pomoci, ale on se za to moc stydí a mám dojem, že by mu dělalo značné problémy svěřit se někomu jinému než mně, což mi poté i potvrdil. Vím, že mě má moc rád a normálně nám funguje i sexuální život jen si myslím, že by si o tom měl s někým promluvit, ale nevím jak ho k tomu přimět.
Petr Kasz odpovídá:

Dobrý den,

určitě je dobré si o pedofilii nastudovat informace a určitě je dobré, aby s Vámi přítel o své situaci mluvil. Pokud by měl strach se někomu svěřit, můžeme i doporučit důvěryhodného sexuologa, u kterého se nemusí za to, co cítí, stydět.

Za tým ČEPEK odpověděl
Petr Kasz, heterosexuální pedofil
administrátor http://www.pedofilie-info.cz