Jsem nepiofil? (Menší je hezčí)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Menší je hezčí

Jsem nepiofil? (Menší je hezčí)

Nový příspěvek od Menší je hezčí »

Jsem nepiofil? - dotaz v poradně
Menší je hezčí píše:Dobrý den , mám dotaz , chtěl bych se zeptat,líbí se mi hodně miminka¨, kojenci , a dokonce mě vzrušují , moje preference jsou od 0-10 let jsou to holky… u menších jako jsou miminka i trošku kluci, vím že jsem asi nepiofil, Poradtě mi prosím. Děkuji vám za odpověd’.
MUDr. Antonín Brzek Odpovídá:

Nojo, milý příteli. Pokud jste takto zaměřen, a je Vaše zaměření tak hluboké, že máte problém zdržet se nějakých nestandardních tělesných kontaktů s takovými dětmi, pak o nebudete mít lehké. V takovém případě by bylo nutné někdy přijít do mé ordinace v Praze na Sexuologickém ústavu. Předem bychom se domluvili, první kontakt asi e-mailem na adresu: [email protected].

Pokud to není tak vážné, pokud se cítíte být schopen vést normální sexuální život s dospělou ženou a ta miminka se Vám jen líbí, aniž by Vás to táhlo k nějakým tělesným kontaktův s nimi, pak by asi stačilo jen vést bohatý sexuální život s ženou Vám věkově přiměřenou, a odbornou péči sexuologa vyhledat až v okamžiku, kdyby Vás ta mimina přitahovala tak, že byste se obtížně zdržoval takových kontaktů. Zůstávat s tím sám, bez odborné pomoci, by bylo příliš riskantní.

Zdravím

MUDr. Brzek