Vážný vztah (MustBeAnonymous)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
MustBeAnonymous

Vážný vztah (MustBeAnonymous)

Nový příspěvek od MustBeAnonymous »

Vážný vztah - dotaz v poradně
MustBeAnonymous píše:Dobrý den, je mi 17 let a potřebuji poradit od odborníků. Podle popisu z této stránky jsem pedofil. S tím jsem se už smířil, i když se s tim radši nebubu nikde moc chlubit. Nikdy jsem neměl na holky štěstí, od mých šesti let mě jich odmítlo 35. Vždy se mi líbily mladší i starší holky a nikdy jsem neměl pevně určenou věkovou hranici. A zrovna posledních pár měsíců jsem zamilovaný do desetileté. Žije kousek od města, kde bydlím a vídáme se skoro každý víkend. Jezdím do té vsi za kamarádem, ale poslední dobou jsem se začal přátelit i s jeho rodiči a mladší sestrou, která ovšem ani pořádně neví co to přátelství je a dá se skoro říct že se s ní bavim jenom z povinnosti-má totiž kamarádku, která zas chodí často na návštěvu k ní a do té jsem se tak nešťastně zamiloval. Známe se už asi 5 měsíců, častěji vídat jsme se však začali až poslední dobou. Poměrně dobře se znám i s jejími rodiči a někdy k nim zajdu na návštěvu. Mám jistotu, že jsem její kamarád a že nikdo z dospělých netuší co k ní cítím. Ale já jí miluji a věřím že by mi to s ní mohlo vyjít. Proč právě ona? Nekouří, nepije akohol, je panna a na svůj věk je až neuvěřitelně rozumná. Přitom se ale dokáže například při hře odvázat a bavit se jako každá správná holka. Ona mě bere nejspíš jako celkem v pohodě kamaráda a párkrát už se stalo, že mi zavolala a zeptala se, kdy přijedu. Horší je, že ta druhá dívka na mě nejspíš žárlí a taky ví, že jsem zamilovaný do její kamarádky. Příliš často o tom před ní mluví a to nedělá dobře. Mám strach, že je to na ní příliš rychlé a že by se měla rozhodnout sama až bude chtít. Pokud všechno půjde podle plánu, tak se mi povede kamarádovo sestru nějak zkrotit, s tou druhou dívkou budeme čím dál tím lepší přátelé a její rodiče to pochopí a podpoří mě. Jak to ale dokázat? Především jak zajistit, aby mezi námi vzniklo silnější pouto, aby se na mě těšila jako já na ní a v případě úspěchu aby nám to vydrželo? Poraďte prosím.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

jste dosud příliš mladý na to, abych si dovolil Vás s jistotou diagnostikovat jako pedofila. Přiznejme si, že věkový rozdíl mezi Vámi a zmíněnou dívkou není velký a neuvedl jste nic dalšího, co by svědčilo pro pedofílii. Pokud jsem pochopil, je ta dívka první v dětském věku, která Vás takto zaujala. Takže nemohu vyloučit, že Vás přitahuje i něco jiného, než jen dětský věk. Uvádíte, že jste v minulosti jevil zájem i o dívky starší.

Takže, po příštích 5 let je třeba ctít trestní zákoník a nedovolit, aby Vaše sympatie k ní překročily meze tělesného kontaktu, a to i třeba letmého. Za tu dobu se Vám mnoho vyjasní, ale pokud byste měl problém takového tělesného kontaktu se vyvarovat, pak by bylo nutné s ní jakékoliv společenské kontakty ukončit. Za těch 5 let se mnoho vytříbí, pokud jste skutečně pedofil, pak byste spolu s jejím tělesným i duševním vyzráváním měl pozorovat pokles Vašeho zájmu o ni.

Ptáte se také, jak její zájem o Vás osilovat. Myslím, že toto je třeba nechat na přirozeném vývoji. Uvidíte, zda Vaše sympatie k ní bude nějak opětovat.

Jinak, radit po e-mailu, bez osobního rozhovoru, je vždy málo dobré. Pokud nejste daleko od Prahy, nebo Vám nečiní problém do Prahy zajet, bylo by nejlépe domluvit se na rozhovoru v ordinaci na Sexuologickém ústavu, kde ještě trochu pracuji, vše tam je zcela diskrétní a nemusíte se obávat zneužití informací o Vás. Ordinuji středy a čtvrtky, objednal byste se u sestry v recepsi na tel. 224968231, případně se kontaktovat před e-mail na adresu brzeka@ seznam.cz

Zdravím

MUDr. Brzek