Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Nejsem si jist (Frenk)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Frenk

Nejsem si jist (Frenk)

Nový příspěvek od Frenk »

Nejsem si jist - dotaz v poradně
Frenk píše:Nerek bych ze jsem pedofil ale psaval sem si nalidech s holkama pod 15let i sexualne jemy 27let spis me otom bavilo si psat neze by me nejak sexualne pritahovali deti to ne spise semy libi starsi zeny ale sem dost osamneli a nikdo si semnou nepovida temner onicem a vpraci mluvi jen o praci a oni si semnou povidali jenze ted me sistem seznamu chatu bere jako pedofila ackoliv nejsem teda aspon si myslim ze nejsem necitim se tak a deti me sexualne nepritahuji spis semy libilo si tak psat vim zejeo nespravne a nezakone a ted se bojim ze si promne prijdou a obvini me zneceho co nejsem rad bych chodil snejakou holkou nebo zenou nad 19let ale kromne prace nikam nechodim a pokud se znekym seznamim kolem meho veku tak mi vecinou reknou ze nejsem jejich typ osex nejde spise mi chybi ta citova vazba si snekym povidat nebo se pritulit obcas mam sex skamaradkou ktere je 45let je to sni fajn mam ji rad ale jak se da zjistit jestli sem nebo nejsem pedofil a cobystemy ohledne meho problemu poradily?
MUDr. Želmíra Herrová odpovídá:

Vypadá to, že si chcete být jist, se svojí sexualitou t.j. jaký je její mechanismus. To by bylo nejlepší zařídit si u nás hospitalizaci. Za hospitalizace by proběhla diagnostika, edukace a doporučení do života takové, aby jste se případně nedopustil tr. činu. S pozdravem dr ZH.

E-mail: zherrova@plhb.highlands.cz