Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Čas do Prague Pride průvodu se rychle zkracuje, tak kdo chcete jít na Prague Pride, napište a napište, jaká forma je pro vás přijatelná. Toto téma slouží jen pro účely konkrétní domluvy účasti, off-topic budu mazat. Pokud máte něco obecnějšího, pište do tématu Prague Pride 2015
Seznam účastníků (aktualizován 6. 8. 2015):
simgiran - pokud půjdou alespoň 3 lidé, otevřená účast
Pokud nám do toho nic nevleze, tak dorazíme s přítelkyní jako sympatizanti ČEPEKu (ostatně s dívkou jejího věku bych se tam těžko mohl prezentovat jako pedofil )
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše. - Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Ve VIP skupině ČEPEK jsou pro přihlášené účastníky podrobnější informace o místě srazu a kontaktech, kdo nemá přístup do VIP skupiny, tomu zašlu informace formou SZ zde na fóru. Kdyby chtěl ČEPEK přijít podpořit někdo další a měl zájem o informace o místě srazu, nechť mi napíše SZ nebo na email: [email protected]