Možnost vložení vašich básní na titulní stranu webu!

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1542
Dal: 1027 poděkování
Dostal: 1903 poděkování

Možnost vložení vašich básní na titulní stranu webu!

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Na titulní straně je v pravém sloupci panel Poezie, pod nímž můžete najít básnická díla z řad členů naší komunity, která se náhodně zobrazují. Delší dobu se tam žádná nová nepřidala, a proto bych chtěl tuto možnost obnovit.

Báseň může být zveřejněna za předpokladu, že splňuje následující podmínky:

1) Je vaším vlastním dílem, nikoliv překopírovaná či opsaná z jiného webového portálu či knihy;
2) Splňuje kritéria slušnosti a vhodnosti, na titulní stranu nejsou vhodné sexuální fantazie;
3) Je přiměřeně dlouhá a nejlépe má vhodnou šířku řádků, aby nerozhodila sebe nebo titulní stranu.

Pakliže vaše báseň tyto podmínky splňuje a vy máte zájem o zveřejnění na titulní straně, můžete mi báseň zaslat do Soukromé zprávy či na email uvedený na mém profilu. (Pokud píšete na email, nezapomeňte uvést, kdo z fóra jste.) Báseň se po zveřejnění bude spolu s autorem náhodně zobrazovat v panelu Poezie.

I básně mohou být důležité, jelikož i takové krátké dílo tvořené rukou uživatele může zapůsobit na návštěvníka, seznámit ho s našimi starostmi či láskou vyjádřenou psaným textem.