Vkládání souborů do příspěvku

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5593
Dal: 1220 poděkování
Dostal: 2857 poděkování

Vkládání souborů do příspěvku

Nový příspěvek od Kasz »

Změnil jsem nastavení vkládání souboru do příspěvku. Všichni registrovaní uživatelé kromě nováčků mohou přikládat soubory pouze do sekce Vlastní tvorba. Do všech ostatních sekcí mohou vkládat soubory pouze členové VIP skupiny ČEPEK.

Přikládání souborů by se nicméně i tak mělo používat jen ve velmi odůvodněných případech, protože zabírá cenné místo v databázi.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Příspěvky: 1161
Dal: 949 poděkování
Dostal: 1629 poděkování

Re: Vkládání souborů do příspěvku

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kasz píše:Přikládání souborů by se nicméně i tak mělo používat jen ve velmi odůvodněných případech, protože zabírá cenné místo v databázi.
Já bych dodal, že tímto se hlavně myslí soubory typu .pdf, .mid, .zip a podobně, prostě ty, které se dají někam jinam nahrát jen problémově. Pokud se jedná o normální fotky/obrázky vytvořené uživateli, lze je nahrát kamkoliv na net (pro nezkušené doporučuji svůj přehledný návod, jak nahrát obrázek na Postimage.org), například Postimage.org, Imgur.com, Jpeg.cz. Doporučuji registrace na nějakém tomto kanále, jelikož pak své obrázky můžete mít přehledně na jednom místě.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com