Valentína Sedileková - Pokrvní 2015

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 154 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Valentína Sedileková - Pokrvní 2015

Nový příspěvek od Mathias8 »

Autorkin knižný debut - prvá časť fantazijnej románovej trilógie.
Kathrin je celkom obyčajné 14 ročné dievča, možno s trochu neobyčajným menom. Žije s rodičmi v dome pri lese, chodí do školy a rada jazdí na koni. Jedného dňa jej zaklope na dvere neznámy chalan a jej život sa v okamihu radikálne mení...
Prvá časť trilógie prenesie čitateľa do sveta fantázie, iných svetov, mágie a zázračných premien. Dej sa odohráva na zemi a na planéte Venile. Planéta Venile, „svet za prechodom“, je svet plný čistej prírody, zelene, lesa, zvierat a ľudí so zvláštnymi schopnosťami.

Prvá časť fantazijnej trilógie 14 ročnej talentovanej autorky osloví každú vekovú kategóriu, ktorá sa rada zahĺbi do fantasy kníh

http://www.martinus.sk/?uItem=207341

Túto knihu začala písať ako 12 ročná. Dneska bola v Teleráne na Markíze. Celkom sympatická, skromná, milá holčina. :) Nečítal som ju ešte, ale myslim si, že bude dobrá pre toho čitatela, ktorého zaujímaju citi dieťata a jeho svet fantázie :)

Obrázek
zdroj : http://www.martinus.sk/knihy/autor/Valentina-Sedilekova/
Naposledy upravil(a) Mathias8 dne čtvrtek 23. 7. 2015, 23:29:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6218
Dal: 1394 poděkování
Dostal: 3221 poděkování

Re: Valentína Sedileková - Pokrvní 2015

Nový příspěvek od Kasz »

U fotografie musí být uveden zdroj, jedná se o recenzi. Prosím o doplnění podle pravidel pro vkládání fotografií.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙