Uděleno varování uživateli Plyšáček

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

max1 píše:Že by preto že niesi pedofilne orientovana a stoho dôvodu nikdy nepochopiš ako sa taky človek citi a ako preživa svoj život aky ma na vec iny pohlad ?
Když někomu tady děkuji, děkuji většinou pedofilovi, mimochodem. Takže v tom případě to ani není vždy můj názor, ale názor pedofila, který ví, jak co prožívá. A že mu děkuji, že je jeho názor zajímavý nebo s ním souhlasím, je snad moje věc. Že jsem normální heterosexuál - za to nemůžu. I když bych asi neměnila, kdybych mohla. A na fóru registrace ani názory "normálů" zakázané nejsou, takže nevidím jediný důvod, proč se nezapojovat do diskuzí a neděkovat.
asce píše:Nic bych proti tomu neměl, kdyby vedení bylo vyvážené.
Kasz - GL, Fx100d - GL, MR_Xguard - GL, Efix - GL, Gabriel Svoboda - GL,
Marco Freeman - BL, Simgiran - BL, Teenbl - BL

(Myš je jenom v poradně a jinak se jako moderátor ani neangažuje, takže ho s prominutím nepočítám. Sebe neřadím ani k jedné skupině.)

Tzn. 5 : 3 vedou ve vedení GL. Že jsou někteří z nich méně aktivní a nemají čas, to ale není problém boyloverů, oni za to nemohou. Každopádně tady GL své "zástupce" ve vedení také mají. Kdysi byl ve vedení z BL jen Simgiran. (A jdeme-li ještě dále do minulosti, tak dokonce byly časy, kdy z BL ve vedení nebyl nikdo.) To si měli BL stěžovat, že je vedení moc "girloverské"? Nemohli s tím dělat nic. Spíš si vážili toho, že ve vedení jsou lidé rozumní... než aby řešili, kdo je jaké orientace...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, K3i4L
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:Už jednou jistá skupina uživatelů, které se nelíbily mé poněkud příkré administrátorské zásahy, požádala o to, zda by na fóru nemohli mít svou vlastní skrytou sekci, kde by si to moderovali svým způsobem sami - s tím, že samozřejmě vidím, co se tam děje, ale že bych moderátorský zásah neudělal já, ale upozornil bych tamního moderátora, který by tedy pak již mohl "citlivěji" zasáhnout. Byla to ovšem skrytá VIP skupina (domlouvali jsme se, že takových skupin tady klidně může být povícero, a že skupina bude za roční poplatek 360 Kč).
Jen pro jistotu upřesním: My jsme si tu skupinu nezaložili kvůli psaní prasárniček o dětech, ale kvůli tomu, že jsme předtím byli z původní VIP skupiny bezdůvodně vyloučeni. Původní VIP skupina byla komunitní diskuse pro peďáky a ty jsi ji bez varování změnil na skupinu pro kohokoli, kdo si zaplatí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Filip píše:A akú máš predstavu o dokonalom webe pre pedofilov? Čo by tu malo byť čo tu nie je? Ako by mal vyzerať chat? Ako by si sa tu chcel odreagovať?
Jelikož nevím, jak to bylo před rokem 2013, zzkusím místo Maxe, jak bych si to představoval dnes.

Nejprve vezmu Plyšáčka (opět). Když budeme hovořit o jeho publikační činnosti pro web, je rozsáhlá, od velmi cenných teoretickým materiálů (překlady, těžko dostupné věci), přes vkusnou sekci s obrázky, mnoho příspěvku na fóru... Mnoho nových členů, ale i řada starších jeho práci velmi oceňuje. Na druhé straně je pravda, že někdy se nám tento jinak velmi milý a pracovitý soukmenovec doslova utrhne ze řetězu a stane se pomyslnou neřízenou střelou. Je důležité tohoto člena na Čepeku mít a je důležité při jeho občasných lehkých úletech jej vrátit na pevnou zem. A to ve vší úctě k jeho práci - ale vrátit na nohy. Když však pozoruji, jak to zástupci vedení, kde není nikdo, kdo by byl myšlenkově Plyšáčkovi blízko (GL), ale jen osoby se smýšlením zcela jiným (BL), tak to "krocení", které jistě je principielně správné, však vypadá jako vendeta. A když se ho někdo z nás zastane, je převálcován jednotným šikem, o kterém jsem již psal.

Když to zobecním. Spoustu věcí ať klidně zůstane. Ale dopřejte nám také moderátorskou funkci. Ať potom GL jsou posuzováni zase GL.

Dnes jsme pozdravili nováčka - 1. Plyšáček, 2. Asce, 3. ty Filipe.
Nováček se pochvalně vyjádřil o obrázcích. byl jsem se podívat, co připsal. Jak jsem na odkaz klikl, nevím proč, ale kurzor mi naroloval někam do května. Tam jsem dosud nezabrousil (jsem tu od srpna). Myslím, že tak 75% procent těch obrázků by dnes neprošlo a Plyšáček by byl za jediný den toho května několikrát "v base". Jak to? Co se změnilo od toho května? Jsou jiné zákony? Ne, Čepek je plně v rukou mainstreemu...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Shillen

Ved preve že niesi pedofil to citiš inak.
Ty sa nikdy nevcitiš do pedofila ked nim niesi ty len vnimaš pedofila.
A tak potom tvoje niektore nazorove pochody vyzeraju. Ty môžeš jedine tak počuvat čo ti pedofil hovori jednym uchom dnu a druhym von. No maš pravo na nazor ale je dost ovplyvneny za tychto okolnosti.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

I kdybych se nevcítila, tak co s tím? Každý se nemůže nutně do druhých vcítit, i když se pokusí. Mám určité názory i jako nepedofil, a pokud uvidím, že to tady nějaký pedofil napsal podobně, jak to cítím, tak nemám problém s tím vyjádřit, že s jeho postojem souhlasím.

A to každému musí být jasné, že s ním souhlasím jako nepedofil.
max1 píše:No maš pravo na nazor ale je dost ovplyvneny za tychto okolnosti.
A čím je ovlivněný? Za jakých okolností? No naopak, kdybych se, jak říkáš, nedokázala do pedofilů vcítit, tak to budu "pořád já" a můj názor ovlivněný nebude.

Opravdu nechápu, co řešíš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Filip, K3i4L
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:
asce píše:Nic bych proti tomu neměl, kdyby vedení bylo vyvážené.
Kasz - GL, Fx100d - GL, MR_Xguard - GL, Efix - GL, Gabriel Svoboda - GL,
Marco Freeman - BL, Simgiran - BL, Teenbl - BL
Mluvím o době, kterou mohu posoudit:

Kasz: názorově mainstreem;
Fx100d: za celou dobu členství jsem jej neviděl;
MR_Xguard: za celou dobu členství jsem jej neviděl;
Efix: myslím, nejsem si jistý, že napsal jednu drobnost;
Gabriel Svoboda: není "modrý" a vyjádřil se, že na zmodrání nemá čas; jak jsem psal, přivítal bych jej;

Reálně celé fórum moderující GL = 0

Co znamená slovo "rozumný" je problém definovat. Např. Marco se mi zdá rozumný, až na to, že prostě pro GL věci nemá cit, proto někdy jeho rozhodnutí působí jako schválnost. V tom je ten problém. Kasz je velmi rozumný člověk, ale prostě také někdy zakotvený poněkud jinde a s nedostatkem času.

Že si nestěžují (nestěžovali) BL, bych chápal. Kdybych byl na jejich místě, také bych k tomu neměl důvod. Jak jsem psal, celý web jim jde názorově na ruku...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:I kdybych se nevcítila, tak co s tím? Každý se nemůže nutně do druhých vcítit, i když se pokusí. Mám určité názory i jako nepedofil, a pokud uvidím, že to tady nějaký pedofil napsal podobně, jak to cítím, tak nemám problém s tím vyjádřit, že s jeho postojem souhlasím.
No, pokud jsi běžný člen, tak jistě o nic nejde. Ty už ale nejsi běžný člen. Tvůj názor má úplně jinou váhu. Takže pokud pak ROZHODUJEŠ o příspěvcích, jejichž charakter je SKUTEČNĚ pedofilní, pak je to na pedofilním fóru podle mě problém.
Protože tvoje názory jsem zatím vycítil tak, že jsou shodné s názory BL, byť se neřadíš k pedofilům, je zřejmé, že bych považoval o to víc za vhodné, aby GL měly svého moderátora.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

Takže Kasz není GL? To je od tebe milé.

Jak jsem psala. Byla doba, kdy byli MR_X, Efix a Fx aktivější, bohužel, s příchodem nových časů asi ztratili čas a možná i chuť se na tomto projektu podílet. Třeba se jednou zase vrátí a budou aktivnější, třeba už našli věci, které dělají raději, a budou sem chodit méně často. Ale to je jejich rozhodnutí, ve kterém jim nikdo nemůže bránit.

O tom, kdo bude moderátor, nerozhoduje sexuální orientace, ale názory. Kasz logicky vybírá do moderátorských pozic lidi, s jejichž názory obvykle souhlasí, a jejichž postoje se mu zdají vhodné a sympatické. A je to logické. Žádný admin by si do týmu nevzal člověka, kterého by nepovažoval za dobrého kandidáta na moderátorský post. (A to mluvím o fórech obecně, ne o ČEPEKu jako takovém.)

Záměrně jsem v minulém odstavci použila slovo "obvykle". Jelikož (pro některé možná překvapivě) se ani Kasz a Marco někdy na něčem neshodnou a společně se domlouvají, jak budou pokračovat. A (pro některé možná ještě překvapivěji) se ani já s Kaszem někdy neshodnu a snažím se mu předestřít mé myšlenky, aby i je zvážil, než vykoná nějaký zásah. Ale ve finále je vlastně na něm, co udělá, jelikož ve většině věcí má stejně rozhodující slovo.

Třeba se v budoucnu ukáže nějaký GL, který Kaszovi bude sympatický, a jenž se na moderátorský post dostane velmi rychle. Ale pokud tady momentálně není nikdo, kdo by Kaszovi připadal vhodný na moderátorský post, tak je logické, že se jím nestane. A to ani když je (dle tvého názoru) v Týmu převaha BL, to není důvod pro to brát někoho do Týmu.

Důvodem pro zvolení nového moderátora musí být ten člen sám o sobě.
asce píše:Protože tvoje názory jsem zatím vycítil tak, že jsou shodné s názory BL
Moje názory nejsou shodné s BL. Moje názory jsou často (nikoliv vždy) shodné s některými uživateli zde. A pokud hodnotím názor, je mi srdečně jedno, jestli má daný v avataru chlapečka nebo holčičku.
asce píše:Tvůj názor má úplně jinou váhu. Takže pokud pak ROZHODUJEŠ o příspěvcích, jejichž charakter je SKUTEČNĚ pedofilní, pak je to na pedofilním fóru podle mě problém.
Já se držím posuzování podle pravidel. Je-li daná věc proti pravidlům, zasáhnu. Nejsem-li si jistá, jak postupovat, poradím se s jinými lidmi v týmu, nebo to na nich nechám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 5):
Kasz, Daniel, Marco Freeman, Filip, K3i4L
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:Takže Kasz není GL? To je od tebe milé.
Promiň, ale já jako urážku bych bral, že někdo JE pedofil (třeba GL), ne naopak... Upřímně řečeno nechápu, proč Kasz tak na tom lpí, ale pochopitelně je to jeho věc...
Shillen píše:Byla doba, kdy byli MR_X, Efix a Fx aktivější...
Ale jistě, to je jejich soukromá věc. Teď ale aktivní nejsou a to je problém. Bylo by zapotřebí, aby v moderátorském týmu byl zástupce GL.
Shillen píše:O tom, kdo bude moderátor, nerozhoduje sexuální orientace, ale názory. Kasz logicky vybírá do moderátorských pozic lidi, s jejichž názory obvykle souhlasí, a jejichž postoje se mu zdají vhodné a sympatické. A je to logické. Žádný admin by si do týmu nevzal člověka, kterého by nepovažoval za dobrého kandidáta na moderátorský post.
Jistě, o tom, že rozhoduje Kasz není sporu. Spor vedu o to, že právě ty názory, které jsou Kaszovi sympatické, jsou tytéž jako tvoje + BL. Tedy, že naše stanovisko chybí.
Shillen píše:Záměrně jsem v minulém odstavci použila slovo "obvykle". Jelikož (pro některé možná překvapivě) se ani Kasz a Marco někdy na něčem neshodnou a společně se domlouvají, jak budou pokračovat. A (pro některé možná ještě překvapivěji) se ani já s Kaszem někdy neshodnu a snažím se mu předestřít mé myšlenky, aby i je zvážil, než vykoná nějaký zásah. Ale ve finále je vlastně na něm, co udělá, jelikož ve většině věcí má stejně rozhodující slovo.
Že se lidé i s podobnými názory na něčem neshodnou, je normální. O tom se nemusíme navzájem přesvědčovat. Zde jde o to, že názory BL a GL jsou velmi odtažité, ne podobné.
Shillen píše:Třeba se v budoucnu ukáže nějaký GL, který Kaszovi bude sympatický, a jenž se na moderátorský post dostane velmi rychle. Ale pokud tady momentálně není nikdo, kdo by Kaszovi připadal vhodný na moderátorský post, tak je logické, že se jím nestane. A to ani když je (dle tvého názoru) v Týmu převaha BL, to není důvod pro to brát někoho do Týmu.
Nevím, proč bych měl být Kaszovi nesympatický. Ostatně na tom ani nesejde. Já se na tu práci cítím a mám na ni čas. Pokud bych selhal, není problém mě odvolat. Z čeho ten strach? Jasně jsem nabídl, že bych se vzdal moderování vlastního vlákna.
Shillen píše:Moje názory nejsou shodné s BL. Moje názory jsou často (nikoliv vždy) shodné s některými uživateli zde. A pokud hodnotím názor, je mi srdečně jedno, jestli má daný v avataru chlapečka nebo holčičku.
Jak jsem řekl, pokud jsi běžný člen, je to skutečně jedno. Nejsi. Na tom, koho názory mi tvoje výroky připomínají, se tedy neshodneme...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

asce píše:Promiň, ale já jako urážku bych bral, že někdo JE pedofil (třeba GL), ne naopak... Upřímně řečeno nechápu, proč Kasz tak na tom lpí, ale pochopitelně je to jeho věc...
Proč by měla být urážka, že je někdo pedofil? Ten, co považuje pedofilii za zneužívání dětí (tedy zároveň považuje toto slovo za urážku, když tak někoho osloví) je vedle, jelikož ani neví pojmy... to se bohužel týká zdejší společnosti, kdy je padesátník chodící s 20tiletou označen přáteli za "pedofila". :)

Já naopak nechápu, proč se vyžíváš v tom poukazovat na to, že Kasze ani jako GL nelze brát.
asce píše:Ale jistě, to je jejich soukromá věc. Teď ale aktivní nejsou a to je problém. Bylo by zapotřebí, aby v moderátorském týmu byl zástupce GL.
Až se najde nějaký GL, který bude považován za vhodného na MOD post (jako byl a je třeba Gabriel), tak proč ne. Jak jsem psala. Věta, že v Týmu není GL, není důvod k tomu, aby byl nějaký GL jen tak přijat. Moderátorský post si musí uživatel zasloužit sám o sobě.
asce píše:Jistě, o tom, že rozhoduje Kasz není sporu. Spor vedu o to, že právě ty názory, které jsou Kaszovi sympatické, jsou tytéž jako tvoje + BL. Tedy, že naše stanovisko chybí.
Kasz si do MOD týmu bere lidi, s jejichž názory obvykle souhlasí. Pokud jsou dotyční BL, tak holt jsou, s tím nikdo nic neudělá. Nevím, proč pořád zdůrazňovat, že Kasz souhlasí hlavně s BL.
asce píše:Já se na tu práci cítím a mám na ni čas. Pokud bych selhal, není problém mě odvolat. Z čeho ten strach? Jasně jsem nabídl, že bych se vzdal moderování vlastního vlákna.
Podívej, Asce. Jak se stal Marco moderátorem? Psal názory. Psal svoje vlastní názory, které se Kaszovi líbily. Upozorňoval a přel se o věci, se kterými nesouhlasil. Zastával neustále pevně své postoje. Když dostal funkci kopače na chatu, zodpovědně hodnotil a snažil se tuto funkci zastávat. Kaszovi se pozdával. A až pak mu Kasz nabídl, zda nechce být moderátor.

Tím, že napíšeš, že se na to cítíš a máš na to čas, ale nic neuděláš. To bychom mohli povolat do vedení vlastně všechny uživatele ČEPEKu, a až pak, kdyby s někým byl problém, jim titul oddělávat. Takhle to nefunguje.

Naopak bych řekla, že podobné vnucování se do pozice moderátora působí na vedení přesně opačným způsobem, než bys chtěl - tato nabídka je jim méně a méně sympatická.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, K3i4L
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Filip »

Milý Asce si tu moc krátko a ani nemáš dostatočnú morálnu kredibilitu aby si podľa mňa bol moderátorom. Ale ja o tom nerozhodujem. To je v kompetencií administrátorov fóra. Ponúkol si sa a zjavne ťa neprijali. Tak sa už nevnucuj.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:Já naopak nechápu, proč se vyžíváš v tom poukazovat na to, že Kasze ani jako GL nelze brát.
Proč bych se v tom měl vyžívat? Kaszovi jsem zevrubně svůj postoj vysvětlil.
Shillen píše: Kasz si do MOD týmu bere lidi, s jejichž názory obvykle souhlasí. Pokud jsou dotyční BL, tak holt jsou, s tím nikdo nic neudělá. Nevím, proč pořád zdůrazňovat, že Kasz souhlasí hlavně s BL.
Protože web je i pro GL, kteří ovšem mají na spoustu věcí jiné názory než BL. Myslím, že jsem to již říkal...
Shillen píše:Podívej, Asce. Jak se stal Marco moderátorem? Psal názory. Psal svoje vlastní názory, které se Kaszovi líbily. Upozorňoval a přel se o věci, se kterými nesouhlasil. Zastával neustále pevně své postoje. Když dostal funkci kopače na chatu, zodpovědně hodnotil a snažil se tuto funkci zastávat. Kaszovi se pozdával. A až pak mu Kasz nabídl, zda nechce být moderátor.
Tomu rozumím a považuji to za naprosto správné. Ovšem nijak to nevylučuje ani jinou možnou cestu.
Shillen píše:Tím, že napíšeš, že se na to cítíš a máš na to čas, ale nic neuděláš. To bychom mohli povolat do vedení vlastně všechny uživatele ČEPEKu, a až pak, kdyby s někým byl problém, jim titul oddělávat. Takhle to nefunguje.
Není třeba mít celý Čepek za modátory, stačilo by přidat jednoho z GL. Mně by se líbil Gabriel. Ovšem ten to odmítl. Proto jsem nabídl své služby. nevidím na tom nic špatného, spíše naopak - nechci jen kritizovat, chci přiložit ruku k dílu.
Shillen píše:Naopak bych řekla, že podobné vnucování se do pozice moderátora působí na vedení přesně opačným způsobem, než bys chtěl - tato nabídka je jim méně a méně sympatická.
Nabídka není vnucování. A není to středobod mého vesmíru. Ten je jinde. Ale cítím, že bych byl prospěšný, mám čas i chuť. Například cítím, že bych mohl mít kladný vliv na jednoho důležitého, ale občas poněkud neukázněného uživatele (Plyšáčka) a jednoho rebelujícího uživatele (Asce). Samozřejmě to není jen o nás dvou, prostě ten nedostatek GL a jejich názorů, ve vedení je a nedělá dobrotu... Kdo to chce vidět, vidí, kdo ne, toho evidentně nepřesvědčím...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Nejde o to, že by se někdo vnucoval nebo ne. Jde o to, že člověk vidí, jestli nějakou činnost reálně zastane. Marco se pustil do příspěvků z poradny - všechny je nalinkoval na fórum, měl s tím plno práce. Stejně tak úprava vložených obrázků a předělání na IMG tagy. Nejenom, že moderuje fórum, ale dělá i něco navíc, zastane nějakou rutinní práci. Ale pravda je, že tomu předcházela rezonance s jeho chováním a názory, někdo, kdo se nebál vyjádřit nespokojenost, kdo se nebál jít do sporu s uživateli, kteří trvali na tom, že jejich slova nebo příspěvky jsou OK. Takže asi tak. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Allein, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

asce píše:Mně by se líbil Gabriel. Ovšem ten to odmítl. Proto jsem nabídl své služby. nevidím na tom nic špatného, spíše naopak - nechci jen kritizovat, chci přiložit ruku k dílu.
A dostal jsi odpověď. :)

Jak jsem psala, až se ukáže GL, který si bude MOD funkci zasloužit - tzn. bude se v tom, jak píše, co dělá a jaký je, zamlouvat Týmu, jistě ji také zastane. Časem. Až se ukáže, jaký je. :) Všeho dočasu.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Nejde o to, že by se někdo vnucoval nebo ne. Jde o to, že člověk vidí, jestli nějakou činnost reálně zastane. Marco se pustil do příspěvků z poradny - všechny je nalinkoval na fórum, měl s tím plno práce. Stejně tak úprava vložených obrázků a předělání na IMG tagy. Nejenom, že moderuje fórum, ale dělá i něco navíc, zastane nějakou rutinní práci. Ale pravda je, že tomu předcházela rezonance s jeho chováním a názory, někdo, kdo se nebál vyjádřit nespokojenost, kdo se nebál jít do sporu s uživateli, kteří trvali na tom, že jejich slova nebo příspěvky jsou OK. Takže asi tak. :)
Ale já přeci Marka naprosto nijak nezpochybňuji. Osobně s ním nemám žádný problém. Uznávám ho. Jen mi stále přijde, že prostě k některým specificky GL věcem nemá ten cit... Toť z mé strany k Marcovi vše.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od fenix »

Asce, souhlasím s tím co píšeš, ale tady to nemá cenu řešit. Oni to stejně neuvidí a todle není komunitní web pro pedofili, ale pro veřejnost. Pokud se takhle vyjadřuješ k tomu jak to tu funguje udělají s tebe jen potížistu, největšího úchyla a blázna. A hlavně nechtěj dělat moderátora, když máš odlišné názory od Kasze. Potom ti chodí sz s tím jak bys na koho měl reagovat... Třeba já se od moderátora dostal až k tomu že 10.12. si nechám smazat profil.

Jinak děkuji Gabrielovi, že uvedl jak to bylo s VIP skupinou. Bohužel kvůli tomu jsem neměl důvěru ani v tu novou, protože tady člověk nikdy neví co si administrátor vymyslí.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Po upozornění na zprávu z 16.11.2015 18:53:42 (dvojsmyslná narážka na vysouvání objektivu) bude mít Plyšáček dočasný BAN na chatu. Je to opakované, proto BAN bude do 23.12.2015, pokud se poté objeví další nějaká dvojsmyslná narážka, BAN bude do 30. června, atd. Potřebujeme, aby na chatu byl klid a nemuseli jsme pořád zasahovat. Děkujeme za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Aby nepřítomní věděli, proč mě na mé plyšové narozeniny zabanovali 2 moderátoři, kteří tam ani nebyli v té době přítomní a reagovali na udavače. Jiní 3 tam byli celou dobu a ani mě nevykopli.
M.M . → max1 : ty jo tak to je dobrý že to nemá vysouvací objektiv. Se bude fotit samo.
Gabriel Svoboda → max1 : no vysouvací objektiv je kravina ani nevím, že to nějaké foťáky mají
Plyšáček → M.M. : Jenže se mu bude vysouvat asi něco jiného... :(
max1 → Plyšáček : nic se mi nebudu vysouvat to se nebuj :D
Byl to dvojsmysl směrem k dospělému, přítomnému na chatu, kamarádovi, nebylo to o dvojsmyslu k dětem či urážení dětí. Není tam usmívající se emotikon, nýbrž smutný - vyjadřující obavy o děti. Samozřejmě to byla nadsázka pro mírné a slušné pobavení.

Pokud se někdo z tehdy přítomných chce vyjádřit, budu rád.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Je mi lito že se tohle stalo za nič. Asi sem nemal pisat že mam novy fotak :(
Inak maš nadhernu avatarku som si len teraz všimol škoda chcel som ta poprosit či ju niekedy pošleš plnej kvalite.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Shillen sama napsala, že dvojsmysl o erekci je v pořádku, takže nechápu, co se řeší, a jsem z Kasze velmi znechucen.

[16.11. 21:35:04] �ekni�eptej Shillen → Gabriel Svoboda : Kdyby to bylo o erekci, neřeknu půl slova.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů