Uděleno varování uživateli Plyšáček

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Scopi »

[16.11. 21:35:04] �ekni�eptej Shillen → Gabriel Svoboda : Kdyby to bylo o erekci, neřeknu půl slova.
Když už je zde čím dál více moderátorů, tak by ste se alespon mohli domluvit co je ok a co už ne, než tady dělat z lidí voly :|
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvky (celkem 2):
max1, susinka
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Presne tak tu už človek si nemôže byt ničim isty... Prideme sem s dobrou naladov a odchadzame vymlety stoho čo sa stalo. Tento web už vôbec neplni svoju ulohu pomoci a podpory ludi.
Bohužial do doby než to budu mat na starosti psychopati sa tu nič nezmeni lepšie už bolo už bude len horšie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi max1 za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
susinka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 68
Dal: 48 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od susinka »

Já osobně jsem u toho byl taky ... jednalo se o dvojsmysl vedený k dospělé osobě a to ještě ze strany plyšáka zakončené mračivým smajlíkem. Mě osobně se také některé plýšovy výroky nezdají a nesouhlasím s nima, ale toto byla naprostá a totální HLOUPOST!!! a to ještě doprovázená ze strany "Jana" urážením Kasze! Sám jsem řekl že Kazs je snad natolik rozumný, že za takovou "ho..dinu" přece BAN dát nikdy nemůže a taky jsem řekl, že pokud BAN dá, tak já na tomto fóru vážně nemám co dělat, když se rozdávají BANy za takové hlouposti!

Proto tímto žádám Kasze aby se ještě jednou zamyslel a BAN zrušil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi susinka za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, MarkM
Tri slová v srdci maj: miluj, trp a odpúšťaj! - Oko za oko a svět bude slepý...
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Myš »

Co se týče tohoto BANu, přijde mi zbytečný a cítím potřebu se v téhle věci Plyšáčka zastat. Zatímco všechny další události včerejška chápu (BAN Jana Forsta i vypnutí chatu), s tímto BANem souhlasit nemůžu. Jednoduše proto, že mi potrestaný výrok nepřijde ani hanlivý, ani urážlivý a vlastně ani dvojsmyslný. Chápu argumenty o opakovaných problémech a podporuji prodlužování platnosti BANů za opakované prohřešky. Tento výrok by však podle mě v první řadě neměl být trestán vůbec, ať už z úst kohokoli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 4):
Gabriel Svoboda, susinka, Scopi, Livrey
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Filip »

Aj keď v tomto prípade mi príde ban pre Plyšáčka, prehnaný, musím sa tu Kasza zastať. Ak by tento dvojzmysel napísal iný užívateľ, tak by reakcia asi nebola žiadna. Plyšáček je však problémový užívateľ a je prirodzené, že na jeho reakcie sú citlivejšie reakcie zo strany administrátora a moderátorov.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak ono je přirozené, že tady ta reakce byla, otázka je, zda to bylo dost na ban.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od alun »

Ahoj, preji vam krásné odpoledne. Napisi par slov a omlouvam se, ze pisi bez hacku a carek.

Chci se pouze vyjadrit k tomu co jsem si tu ve vlakne precetl.
Vcera vecer jsem si poprve dukladne precetl pravidla cepeku. Ze zjisteni jsem usoudil, ze na ban to nemelo byt. Otazkou je jak to dotycni moderatori a administratori berou. Podle mě neporusil žádné pravidlo co se týče teto narazky.

Hlavne zalezi na tom jak to dotycny vezme jak to vidi on sam. Kazdy z nas to vidi uplne jinak a to je ten problem. Jsme preci jen lidé a emoce delaji divy.

Ps. V pravidlech je také napsáno :- Zásah moderátora na chatu je zakázáno na chatu kritizovat, nesouhlas a rýpání mohou být důvodem pro vyhození daného uživatele nebo také pro vypnutí chatu.

Prosim zdvorile o vysvetleni, nerozumim tomu.
Naposledy upravil(a) alun dne úterý 17. 11. 2015, 15:12:05, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvek:
brumla
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

alun píše:Ze zjisteni jsem usoudil, ze na ban to nemelo byt. Otazkou je jak to dotycni moderatori a administratori berou. Podle mě neporusil žádné pravidlo co se týče teto narazky.
Jenže právě, jak správně píšeš, o tom rozhodují moderátoři. Marco Freeman to vyjádřil, myslím si, dostatečně, proč to na ban bylo, v tomto příspěvku: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=35223#p35223

Co se týká pravidla chatu, které zmiňuješ, znamená to, že se často stávalo, že moderátor na chatu zasáhl a po zásahu se do něj přímo na chatu hned pustilo několik uživatelů, kteří měli na situaci jiný názor. Pro moderátora velice nepříjemná věc, aby kvůli moderátorskému zásahu - kvůli nějakému vykopnutí - musel pak hodiny vysvětlovat, proč se tak rozhodl. Prostě se tak rozhodl, a je to. Na xchatu si zkuste protestovat, nebude vám to k ničemu. Rozhodnutí moderátora je prostě svaté a má se respektovat (se skutečným lidským respektem k moderátorovi to nemá co dočinění), lhostejno, zda se mi líbí nebo nelíbí. Tečka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Allein, alun, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Teenbl »

Kasz píše:Na xchatu si zkuste protestovat, nebude vám to k ničemu. Rozhodnutí moderátora je prostě svaté a má se respektovat (se skutečným lidským respektem k moderátorovi to nemá co dočinění), lhostejno, zda se mi líbí nebo nelíbí. Tečka.
Bylo by ideální, kdyby to tady tak mohlo fungovat, ale charakter webu a osobní známost uživatelů mezi sebou to zkrátka vylučuje. Správce xchatu neznáš osobně, místní lidi ano a když už ne osobně, tak třeba dost důvěrně. Můžeme tvrdit, že tam nějaký osobní prvek sympatii není, ale prostě tam vždycky bude. Dalším problémem je i to, že mnohdy mají moderátoři odlišný názor. Ono je vlastně logické, že snadněji najdeš problém v jednání moderátora, který ti lidsky vadí, než u toho kterého máš celkem rád. Bohužel jsem už taky zažil, jak se události na chatu promítají i do mého života mimo čepek, takže ta provázanost je dost logická.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

I když tedy přijmeme tu vaši fantaskní interpretaci Plyšáčkových slov, vypadalo by to včera na chatu takto:

M.M . → max1 : ty jo tak to je dobrý že to nemá vysouvací objektiv. Se bude fotit samo.
Plyšáček → M.M. : Jenže on ty děti asi bude nejen fotit, ale i zneužívat ... :(

Za toto podle vás Plyšáček dostal ban. Znamená to tedy, že je na chatu zakázáno vyjadřovat obavy ze zneužívání dětí?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše:Shillen sama napsala, že dvojsmysl o erekci je v pořádku, takže nechápu, co se řeší, a jsem z Kasze velmi znechucen.

[16.11. 21:35:04] �ekni�eptej Shillen → Gabriel Svoboda : Kdyby to bylo o erekci, neřeknu půl slova.
Scopi píše:Když už je zde čím dál více moderátorů, tak by ste se alespon mohli domluvit co je ok a co už ne, než tady dělat z lidí voly :|
Jsem rád, že je to zkopírované včetně daného slova "kdyby". Pokud to nebylo bráno jako dvojsmysl o erekci, tak to tak ani nebylo posuzováno. Pokud to tak bráno nebylo, tak mezi větou Shillen a větou, kterou pronesl Plyšáček, žádná spojitost není.
susinka píše:...když se rozdávají BANy za takové hlouposti!
teenbl píše:Tak ono je přirozené, že tady ta reakce byla, otázka je, zda to bylo dost na ban.
Ten BAN není jen za tuhle "hloupost". Kdyby danou větu napsal nějaký uživatel, se kterým nejsou obvykle problémy, tak ho upozorním, že to nebylo úplně nejvhodnější, a dále to neřeším. Pokud se ale jedná o uživatele, který už nějaký ten BAN dostal, který už byl napomínán a kopán, a který se stále ještě nedokáže držet zpátky, tak skutečně stačí málo k tomu, aby mu byl střelen další trest.

Teď jsem si všiml, že tady Filip vystihl mou myšlenku: "Ak by tento dvojzmysel napísal iný užívateľ, tak by reakcia asi nebola žiadna. Plyšáček je však problémový užívateľ a je prirodzené, že na jeho reakcie sú citlivejšie reakcie zo strany administrátora a moderátorov."
Gabriel Svoboda píše:I když tedy přijmeme tu vaši fantaskní interpretaci Plyšáčkových slov, vypadalo by to včera na chatu takto:

M.M . → max1 : ty jo tak to je dobrý že to nemá vysouvací objektiv. Se bude fotit samo.
Plyšáček → M.M. : Jenže on ty děti asi bude nejen fotit, ale i zneužívat ... :(

Za toto podle vás Plyšáček dostal ban. Znamená to tedy, že je na chatu zakázáno vyjadřovat obavy ze zneužívání dětí?
V takovém případě by na mě pronesená věta působila daleko lépe a odpověděl bych na ni: "To doufám, že ne." A to by bylo vše. Tvoje formulace, Gabrieli, poukazuje na to, že nezáleží jen na tom, co chceme vyjádřit, ale také záleží na tom, jakým způsobem to vyjádříme.

S pozdravem,
Marco F.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Marco Freeman píše:Tvoje formulace, Gabrieli, poukazuje na to, že nezáleží jen na tom, co chceme vyjádřit, ale také záleží na tom, jakým způsobem to vyjádříme.
Já jsem jen Plyšáčkův dvojsmysl nahradil jednosmyslem — tím horším z obou smyslů předchozího dvojsmyslu. Oboje by mělo být posuzováno stejně. Nebo ne?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Problém je, že i když věta a) "Dobrý den, mohla byste se prosím posunout?" a věta b) "Mohla byste prosím zvednout váš tučný zadek a hejbnout jím doprava?!" říkají zdánlivě o to samé, tak jedna je vhodná zcela a ta druhá je vhodná méně, ne-li vůbec.

Takže na tvůj dotaz odpovím tím, co jsem již psal. "Tvoje formulace, Gabrieli, poukazuje na to, že nezáleží jen na tom, co chceme vyjádřit, ale také záleží na tom, jakým způsobem to vyjádříme." Já hodnotím konkrétní větu, co vyjadřuje a jak ji dotyčný vyjádřil. Pokud by to vyjádřil a napsal jinak, řešila by se úplně odlišná verze věty, která by mohla být vhodnější.

Máme bohatý jazyk, se kterým vše můžeme vyjádřit různými slovy. Ale to už je na uživateli, jakou formu vyjádření zvolí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Kasz
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

No ale vždyť Plyšáček právě napsal tu mírnější variantu! Proč dostává ban za to, že řekl "Dobrý den, mohla byste se prosím posunout?"? Proč dostává ban za to, že se daného uživatele nechtěl dotknout?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Zřejmě se nemůžeme dohodnout v tom, co je mírnější varianta. Pro mě by bylo příjemnější číst obavu vyjádřenou slovy...
Gabriel Svoboda píše:Plyšáček → M.M. : Jenže on ty děti asi bude nejen fotit, ale i zneužívat ... :(
... která je jasně znějící a nepřipouští žádný jiný další smysl, než abych se pozastavil nad tím, že by někdo něco vysouval... a bůhví o co komu jde. Vždy je lepší psát vážně myšlený text tak, aby měl jenom jeden smysl. Protože pak se nemůže stát, že to někdo začne vnímat tak, že to bylo myšleno pokoutně.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od alun »

Respektujme rozhodnutí Marca freemena.

Bohužel ten to dvojsmysl na mě působí ze dvou stran. Z té první, že se mu vysune (postaví) před dětmi penis. Za druhé že jde pouze o ten objektiv.

A už je problém jak to posuzovat. Zda v té dobré variantě, nebo v té špatné. Vzhledem k tomu, že tam přímo dvojsmysl ohledně dětí nebyl, považuji to za dosti drsné rozhodnutí. Pochopitelně chápu, že je plyšáček trnem v oku u některých uživatelů a také podle toho jednají.

Dám příklad : Chtěl bych povozit malého kluka na klacku. Toto já považuji za dvojsmysl směřovaného na zneužívaní dětí a podobně.

Pravidla by se měli nějakým způsobem upravit, nebo trochu pozměnit aby nedocházelo ke konfrontacím mezi týmem čepeku a ostatních členů.

S pozdravem Alun.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od alun »

5
Marco Freeman píše:Zřejmě se nemůžeme dohodnout v tom, co je mírnější varianta. Pro mě by bylo příjemnější číst obavu vyjádřenou slovy...
Gabriel Svoboda píše:Plyšáček → M.M. : Jenže on ty děti asi bude nejen fotit, ale i zneužívat ... :(
... která je jasně znějící a nepřipouští žádný jiný další smysl, než abych se pozastavil nad tím, že by někdo něco vysouval... a bůhví o co komu jde. Vždy je lepší psát vážně myšlený text tak, aby měl jenom jeden smysl. Protože pak se nemůže stát, že to někdo začne vnímat tak, že to bylo myšleno pokoutně.

Marco pokud se ti zda tato varianta lepsi pridej to do pravidel at nenastatou další konfrontace, at se lide pak nedivi za co dostali ban. Nedělá to totiž dobry ohlas teto komunitě.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:... která je jasně znějící a nepřipouští žádný jiný další smysl, než abych se pozastavil nad tím, že by někdo něco vysouval... a bůhví o co komu jde. Vždy je lepší psát vážně myšlený text tak, aby měl jenom jeden smysl. Protože pak se nemůže stát, že to někdo začne vnímat tak, že to bylo myšleno pokoutně.
Dovolil jsem si vymodřit to, co považuji za důležité v citovaném textu.

Jenže chat, jak chápu toto slovo obecně, právě NENÍ o vážných věcech, ale o odreagování. Potlachání u piva...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

alun píše:Marco pokud se ti zda tato varianta lepsi pridej to do pravidel at nenastatou další konfrontace, at se lide pak nedivi za co dostali ban. Nedělá to totiž dobry ohlas teto komunitě.
Ono do pravidel nelze dát "varianty"... jelikož to bychom mohli u miliardy různých situací třídit výroky a dělat skupinky "Varianty správné" a "Varianty nesprávné". Prakticky to moc udělat nejde.
asce píše:Dovolil jsem si vymodřit to, co považuji za důležité v citovaném textu.

Jenže chat, jak chápu toto slovo obecně, právě NENÍ o vážných věcech, ale o odreagování. Potlachání u piva...
Na chatu se v minulosti odehrály i různé seriózní rozhovory, než aby se to dalo nazvat pouhým potlacháním u piva. Mimo jiné, i při pouhém potlachání jde prohodit nějakou věc vážně. Kdybych někde seděl s přáteli a jeden z nich by řekl, že si pořídil fotoaparát bez vysouvacího objektivu na focení dětí (třeba v kroužku), a druhý by na to reagoval dejme tomu ve smyslu Gabrielem upravené věty, že jen aby ten dotyčný někoho u toho nezneužil, tak bych to moc vtipně nebral.

Jinak, na chatu běžně probírám i vážná témata. Chat je prostě rychlejší komunikace mezi uživateli. Nikde není psáno, že se zde nesmí probírat nebo neprobírají vážná témata.

S přáním hezké noci,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Teenbl, Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Troper »

asce píše: Opravdu se nemohu zbavit nově nabytého dojmu, že BL jsou především (ne výhradně) homosexuálové. Tedy dnes už by se dalo říci mainstreem. A "proti" tomu (prosím, nebrat myšlenku ad absurdum) stojíme my, GL.
Hmm co tym myslis ze BL su predovsetkym homosexuali?
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti