Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Slav - Jsem pedofil a naučil jsem se s tím žít

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Slav
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Výkřik do tmy: ...
Dal: 99 poděkování
Dostal: 82 poděkování

Slav - Jsem pedofil a naučil jsem se s tím žít

Nový příspěvek od Slav »

Ahoj všichni!

Jsem tu nový, i když o tomto fóru už nějaký pátek vím. Zaregistroval jsem se ale až nyní, protože jak sami víte, je lepší dřívě přemýšlet než později litovat. Rozmýšlel jsem dlouho až jsem dospěl k závěru, že není možno dále pokračovat a věci v sobě dusit a nenít tak možnost si popovídat s někým dalším zasvědceným, kdo dané věci rozumí a problém cítí podobně. O věcech, které člověku leží na srdci, pod pohrůžkou zatracení okolním světem se bojí k sobě kohokoli pustit a podělit se o své problémy a zkušenosti. A tak jsem tu, abych neztratil sám sebe, nezapšknul a úplně se kvůli vnímání své vlastní sexuality nedostal do temných míst, kam bych se dostal jen velmi nerad.

Řeknu o sobě pár vět. To, že jsem jiný jsem si začal uvědomoval zhruba ve svých 13 letech, kdy jsem začal objevovat svou vlastní sexualitu. Vyrůstal jsem v konzervativní rodině, kde bylo mluvení o sexu tabu a tak vše přislo postupně samo a přestože se mi staší holky líbily, začal jsem se stále více zajímat o dívky výrazně mladší. Nikdy jsem však žádnou ani jen flirtem neoslovil, nikdy žádné neublížil, vše si nechal jen pro sebe a tak žiji dodnes. Mám dlouhodobý vztah s ženou o dva roky mladší než jsem já, kterou miluji, i když uvnitř vím že ta láska není ideální. Nikdy jsem nikomu o své sexuální orientaci neřekl, ani rodině, do doby z asi dvou let zpět, kdy jsem prožíval osobní psychickou krizi a o svém "problému" řekl své přítelkyni. Tento coming out bylo něco, co jsem ze své povahy myslel, že se nikdy nemůže stát. Jsem introvert a city dávám najevo těžce. Zvládnul jsem to však a dostalo se mi pochopení, kterého si silně cením. Vyjádření svých citů, své lásce k mladým dospívajícím dívkám bylo pochopeno a vstřebáno s pozoruhodnou tolenací. Řekl jsem to osobě, která mě zná již léta, ví jaký jsem a zná můj charakter, vidí ve mě to čím jsem a nyní již vím, že říct někomu, že jsem pedofil, bez toho že bych byl hned zatracován nebo verbálně věšen za přirození kdesi na strom, je možné. Ještě jsme se nevzali a nemáme zatím žádné děti, i když spolu žijeme mnoho let. Nicméně vím, že ona je ta, která mi pomáhá jít důstojně životem bez toho, abych se nenáviděl za to, jaký jsem, že miluji i tu krásu a nevinnost, kterou dnes může člověk najít jen u malých holčiček. Miluji však i ji, že mě bere takového jaký jsem a že nevzala nohy na ramena a neukázala, že patří k většině, která je neustále masirována médii o zvěrstvech takzvaných pedofilů. O tom, co jsou to za lidi, to víte sami. Srdcem děti miluji avšak neubližuji, to je pro mě osobně pedofilie.

V dnešním trpkém světe je snada projevit city tohoto rázu něco jako sebevražda, né-li fyzická tak poté s velkou pravděpodobností ekonomická či sociální. V té chvíli můžete zjistit, kdo na jaké straně stojí, kdo se bojí si říct vlastní názor a kdo vás jednoduše ignoruje. Já jsem se rozhodl o sobě promluvit, ale v některých věcech do detailů nepůjdu. Věřím, že chápete proč. Přes dvě dekády po tom, co jsem zjistil, že jsem jiný, žiji sám se sebou jak jen můžu a za ty léta jsem se naučil sám sebe brát jaký jsem. Nejsem dokonalý, ale to není nikdo.

A tak doufám, že zde najdu přátele, kteří mi budou rozumět, chápat mé emoce a budou-li moci i psychicky podpoří. Podpory není nikdy dost. A to samé můžete očekávat i ode mne. Když budu s někým soucítit, dám to najevo. Když budu s něčím nesouhlasit, poznáte můj názor také.

Přeji všem krásný den
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Re: Slav - Jsem pedofil a naučil jsem se s tím žít

Nový příspěvek od Kasz »

Díky za tvoje sdílení, vždycky moje srdce zaplesá, když vidím, že se zaregistruje někdo nový a podělí se s tím, co cítí.

O mě to ví mnoho lidí, vč. dvou kolegů v práci (pracuji jako učitel na ZŠ). I když jsem od pár lidí zažil odsouzení, většina reagovala s velkou dávkou pochopení. Mezi lidmi, kteří o mně vědí, se mi žije neskutečně lépe, protože se před nimi nemusím přetvařovat a taky sám sobě neustále pokládat tu otázku: "A jak by se ke mně chovali, kdyby věděli, co k dětem cítím?"

Mým životním snem je rodina - manželka a děti. Snad se to jednou povede. Trochu se užírám tím, že v mém věku už mnozí mají rodinu, a já zatím pořád nic. Cítím, že bych byl moc šťastný. Tak třeba mě to všechno teprve ještě čeká.

Každopádně vítej u nás na fóru a budu velmi rád, pokud se o některých pasážích tvého života rozepíšeš trochu víc. O čem, to samozřejmě záleží na tobě. Ale podobné texty vždy hltám jedním dechem.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Slav
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Slav »

Kasz: Ahoj, ano myslím že jsem od tebe četl nějaký příspěvek, jak jsem popisoval, když jsi organizoval druhý coming out tvé kolegini v práci :) Pár věcí si ještě pamatuji, protože mě to docela oslovilo a některé věci mi připoměly můj život. Nejsem sice učitel, s dětmi nepracuji a nepřicházím s nimi ani do kontaktu, z čehož je mi často smutno, ale představu že by se to dozvěděl někdo od nás z práce je, jak jsem již psal, konečná v daném zaměstnání. Tím chci říct, že si dávám velký pozor, aby to jak se tvářím nebo kam koukám, nebylo vidět. Je mi smutno, že nemůžu projevit svou radost, když vidím krásnou holčičku, ale alespoň mě zahřeje při srdci že vidím krásnou tvář.

Můj životní sen je v podstatě úplně stejný jako máš ty, také chci rodinu, ale nedaří se nám to, někdy nás to oba dost sužuje. Je nám sice oboum už tak akorát, někdo by řekl že už dost pozdě na děti, ale nevzdáváme to. Věřím, že to štěstí nás potká.

Samozřejmě se o sobě rád rozepíši, to přijde postupně. Některé hodně osobní věci sice zůstanou pod pokličkou, ale mé srdce je otevřené.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 909 poděkování
Dostal: 1578 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Slave,

vítám tě v naší komunitě, zas je nás o jednoho víc. Super. :) A ještě k tomu je povzbuzující poznat pedofila, který "už to má srovnané" a je vyrovnaný s tím, jak to má. A jak říkáš, naučil se s tím vést život.

Jsem moc rád, jak to tvá přítelkyně byla tehdy schopna přijmout a vstřebat, a že v ní máš teď tak silnou a pevnou oporu. Doufám, že se vám poštěstí a dosáhnete dětí, které si přejete.

Stejně tak doufám, že tady najdeš, co hledáš - přátele a oporu. Lidé jsou různí a myslím, že si tady určitě s někým sedneš. Můžeš někdy navštívit i chat, kde je komunikace rychlejší, ať si lépe popovídáš.

Přeji ti do života hodně zdaru,
Marco F.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Slav
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Slav »

Marco F.: Ahoj Marco, děkuji za úvítání a projevenou podporu. S pedofilií jsem se naučil žít a je mojí součástí. Naučil jsem se ji chápat, tak jak ji sám cítím, jako individualitu, která mě dělá něčím jiným, ale necítím že bych kvůli tomu měl být jaksi horším než ostatní a díky své přítelkyni, která vždy dokázala dobře ohodnotit člověka, to i vím.

Co se týče našich vlastních dětí, které si přeme, stále věříme že je mít budeme.

Přátele a podpora. K tomu snad jen to, že jsem zde pár minut a hned vidím vaše pěkné rekace, to mě moc těší a vaší podpory si vážím. Chat určitě zkusím, rád si popovídím *beach*
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Dal: 106 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Nový příspěvek od max1 »

Ahoj Slave

Vidim že si skuseny pedofil a velmi dobre sa vyznaš v IT bezpečnosti...
Som rad že sa konečne registroval GL ktory nam môže vela mudrych slov napisat a nejak byt prospešny pre komunitu. :)
Slav
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Slav »

max1: Ahoj a děkuji za přivítání. Nevím jestli se vyznám v IT bezpečnosti, jen mi není příjemné, když mi někdo dýchá na záda. Přestože nemám co schovávat, myslím si, že dnešní člověk, by si měl hlídat svých věcí. Doufám, že pro komunitu budu prospěšný *aikido*