Upozornění uživatelů ohledně vkládání off-topic obrázků

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6168
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 3156 poděkování

Upozornění uživatelů ohledně vkládání off-topic obrázků

Nový příspěvek od Kasz »

Chtěl bych především Plyšáčka poprosit, aby omezil vkládání obrázků do příspěvků, kde jsou obrázky zbytečné. Sice je čerpá z jiného zdroje, ale zatěžují například mobilní internetové připojení. Člověk očekává, že na diskuzním fóru bude především text. Výjimkou je audiovizuální sekce, kde člověk např. v sekci Fotografie nebo Modeling očekává, že se tam nějaké fotky objeví. Ale aby se muselo objevovat kdejaké písmeno v kdejakém příspěvku jako obrázek... Já vím, Plyšáčku, že tě to baví, ale není mi to příjemné a není příjemné vícero lidem.

Prosím o vkládání pouze fotografií relevantních - tj. k události nebo osobnosti, pokud je vhodné téma obohatit, doplnit, ale offtopic fotografie, to prosím ne.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙