Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Velká země malých / The Great Land of Small (1987, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

Velká země malých / The Great Land of Small (1987, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Velká země malých / The Great Land of Small

Moderní rodinná pohádka: dvě městské děti Jenny a David se při návštěvě prarodičů na kanadském venkově seznámí s tajemnou bytostí skřítkem Fritzem. Společně se vydávají na dobrodružnou výpravu, při níž bojují s nepochopením dospělých a s úklady zlých sil, snaží se najít Fritzův kouzelný zlatý prášek, který mu někdo ukradl, a dostávají se Duhovou branou do říše pohádkové fantazie.

ČSFD

Obrázek

Je to kanadský film, ale režíroval ho český emigrant Vojtěch Jasný. V hlavních rolích Michael Blouin a 13letá Karen Elkin.
► Ukázat spoiler