Max Weber: Für ein Kinderlachen

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.

Koupili byste si knihu, kdyby byla v angličtině? (V elektronické podobě.)

Ne
0
Žádná hlasování
Ano, max. za 100 Kč
0
Žádná hlasování
Ano, max. za 200 Kč
0
Žádná hlasování
Ano, max. za 300 Kč
1
100%
Ano, max. za 400 Kč
0
Žádná hlasování
Ano, max. za 500 Kč
0
Žádná hlasování
Ano, i za více než 500 Kč
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 1
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1275
Dal: 469 poděkování
Dostal: 566 poděkování

Max Weber: Für ein Kinderlachen

Nový příspěvek od simgiran »

Dnes jsem se dozvěděl, že jeden člověk, kterého znám ze skupiny Virped, napsal knihu o svém životě s pedofilií. Kromě příspěvků ve skupině Virped je Max administrátorem neměckého webu o pedofilii a pro pedofily Schicksal und Herausforderung a administrátorem Shadows Project. Byl jedním z prvních pedofilů v Preventivním Projektu Dunkenfeld. Kniha je dostupná službou print on demand nebo elektronicky v pdf. 187 stran.

http://www.schicksal-und-herausforderung.de/fuer-ein-kinderlachen/

Popis autora:

Pädophilie. Ein Schlagwort, das bei vielen Menschen starke Emotionen auslöst. Was empfinden Sie gerade? Nichts ist in unserer Gesellschaft stärker stigmatisiert als diese sexuelle Ausrichtung. Die meisten Medien predigen Verachtung und dass Pädophilie gleich Kindesmissbrauch wäre. Ich bin pädophil, aber kein Missbrauchstäter. Wie kann das sein?

Dieses Buch beschreibt mein Leben mit dieser Neigung und der Zielsetzung niemals einem Kind zu schaden. Außer persönlichen Texten bietet es aber auch viele Sachinformationen zum Thema. Es stellt die Therapie bei "Kein Täter werden" vor, die ich durchlaufen habe, und es beschreibt wie ich mich seither engagiere um anderen nicht-übergriffigen Pädophilen zu helfen. Unsere Gefühle haben wir Menschen kaum in der Hand, für unser Handeln aber sind wir zu jeder Zeit verantwortlich.


Anglický překlad popisu:

Pedophilia. A key word, that affects many people deeply. What do YOU feel right now?
There is nothing more stigmatised in our society as this sexual preference. Most media only preach hate and that pedophilia was the same as child sexual abuse. I am a pedophile, though I am no sexual offender. How can that be?

The book at hand describes my life with the pedophilic sexual inclination and my personal aim never to harm a child. It contains very personal stories but many facts about the topic as well. It introduces the therapy I have gone through at Prevention Project Dunkelfeld and it describes how I am engaged in self-support to help non-offending pedophiles.
We humans have only limited control over our feelings, but we are responsible for our actions at any moment of time.