Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Vychovaly ji dvě lesby, sňatky homosexuálů ale odmítá

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
fenix

Vychovaly ji dvě lesby, sňatky homosexuálů ale odmítá

Nový příspěvek od fenix »

Vychovaly ji dvě lesby, sňatky homosexuálů ale odmítá (centrum.cz)
Když byly Heather tři roky, její rodiče se rozvedli a Heather zůstala s maminkou. Ta si ale nenašla náhradního tatínka, ale maminku. Heather tedy vyrostla ve výchově dvou žen. Člověk by si myslel, že se pak v dospělosti bude rodin se dvěma matkami zastávat, ale zdá se, že je to spíš naopak.

Respektive nebylo to tak vždycky. Dlouhou dobu měla Heather za to, že na výchově homosexuálními rodiči není nic špatného a že kvůli ní rozhodně nestrádala. Ještě ve dvaceti tuto komunitu obhajovala a veřejně se jí zastávala.
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Vychovaly ji dvě lesby, sňatky homosexuálů ale odmítá

Nový příspěvek od simgiran »

Za změnu v jejích názorech ale jistě může i to, že se svým partnerem ještě před svatbou začala chodit do kostela. I díky tomu si prý uvědomila, že sňatky osob stejného pohlaví a společná výchova dítěte nejsou správné.

No, a jsme doma...
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 1298 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dále se Heather zmiňuje o tom, že až teď, když vidí svoje děti, jí došlo, jak moc jí během celého dětství chyběl otec. "Děti potřebují mít mámu i tátu," říká dnes rezolutně.

Takže zakážeme heterosexuálním otcům umírat nebo odcházet od rodin? Jak se to bude vymáhat?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak v některých kulturách tohle dávno vyřešili. Rodinného příslušníka mumifikuji a vystaví doma na kredenci...