Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Pipinka a pindík: Jak nazývat sexuální části těla?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
fenix

Pipinka a pindík: Jak nazývat sexuální části těla?

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáčku promiň, ale opravdu náhodou jsem na tento starší článek narazil. :D

Pipinka a pindík: Jak nazývat sexuální části těla? (centrum.cz)
Ucho je prostě ucho, penis je penis nebo pohlavní úd, nikoliv lulánek.
U dívek je to ovšem trochu složitější. „Správný český název pro dívčí vnější pohlavní orgán je vulva. Není to nijak hezké slovo, náš jazyk je ve spisovné terminologii chudý a rozhodně ne zvukomalebný.

A protože ten první je na názvy takový chudý, přidávám další článek. :D

Fifinka, pipinka, pindík, neználek... Jak pojmenovat naše přirození? (idnes.cz)
Odborníci sice většinou radí, abychom pohlaví nazývali pravými jmény, tedy penis a vagina, ale tyto termíny nejdou rodičům příliš z pusy. A zejména před dítětem. Podle posledního průzkumu učíme děti říkat svému přirození nejčastěji pipinka a pindík.

Odborníci tvrdí, že záleží především na rozhodnutí rodičů. Mělo by jít však o názvy, které budou specifikované, jedinečné a nezaměnitelné. Pokud například babička řekne vnučce "pojď, dáme zrní pipinkám," může být čtyřletá holčička dost zmatená, když jí maminka večer předtím zdůrazňovala, aby si nezapomněla "pipinku" umýt.

U holčiček těsně za vítěznou pipinkou následovaly v již deset let starém průzkumu serveru pro rodinu názvy kačenka, buchtička a lulinka. Mezi dalšími pojmenováními se objevila i oblíbená julinka, komůrka, čičinka, cestička, popelka, fifinka, lasturka, jeskyňka, broskvička, julča, blažena či božena, frnda, chlácholinda, micinka či štěrbinka.
max1
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Dal: 106 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Pipinka a pindík: Jak nazývat sexuální části těla?

Nový příspěvek od max1 »

Odborníci tvrdí, že záleží především na rozhodnutí rodičů. Mělo by jít však o názvy, které budou specifikované, jedinečné a nezaměnitelné. Pokud například babička řekne vnučce "pojď, dáme zrní pipinkám," může být čtyřletá holčička dost zmatená, když jí maminka večer předtím zdůrazňovala, aby si nezapomněla "pipinku" umýt.
Tak toto je dobre :D

Po slovensky sa osvedčilo pomenovanie Cikulka.
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 10
Dal: 928 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček »

fenix píše:Plyšáčku promiň, ale opravdu náhodou jsem na tento starší článek narazil.
Pokud by někdo v nezasvěcených nepochopil, jak toto téma souvisí se mnou, dovoluji se překopírovat svoje "odborné úvahy" k tomuto tématu z Chování uživatelů na chatu.
Plyšáček píše:Nerad bych se pouštěl do nějakých detailních rozborů či zakládal nové téma s názvem Jak JÍ říkat, ale...
Chci se pozastavit nad (dle mého) hodně nevhodným slovem, které se tady začalo zbytečně opakovat: "prcina, prcinka".
Pro dívčí genitál (takto se o NÍ píše ve vědeckých publikacích) se užívají nejrozmanitější slova: "pipka, pipča, buchtička,..." ale některé holčičky - tedy jejich rodiče - matky, užívají "prcina". Matky možná mají "prcinu", ale mluvit takto o pipince holčičky - panny, je krajně nevhodné a každý, zvláště však "profesionál" GL by se toho měl vyvarovat.
Označení "prcina" jednoznačně vychází ze slova "prcat", tedy vulgárního označení pro soulož. A uznejte, že dívčí genitál není pro žádné podobné aktivity určen. V dospělosti vypadá poněkud jinak a může být označována ledajak, ale alespoň my šiřme příkladná slova - nebo je spíše vynechejme vůbec - nenechme se svádět svými deviantními sklony.
Ksoft zavedl nesmírně decentní označení "čárka". I když tak může působit spíše pro neznalé a na dálku, považuji tento termín za nejvhodnější, pokud se baví pedofilové (tedy i BL) mezi sebou.
Říkejte si jí, jak chcete, ale prosím zkuste používat slušnější verze a klidně i napomínejte nevhodné matky, když je někde uslyšíte, jak volají (na malou holčičku, ne na kolegyni): "Utři si prcinu."
Plyšáček píše:
Filip píše:Keď už máme nutnosť, tu písať a rozoberať pohlavné orgány,...tak čo keby sme namiesto rôznych čudných pomenovaní, používali odborné výrazy...
Ano, Filipe, nejsem proti. "Odborníci" radí rodičům již po mnoho let označovat pohlavní orgány před dětmi jejich pravými jmény: penis a vagina. Jen jsem to ještě od nikoho v ČR neslyšel. :D
Mimochodem - vagina i (Tebou zmiňovaná) vulva jsou pro mne šílená slova. Slovo pochva je dobré, ale nějak se vytrácí - navíc navozuje spíše představu hluboké dutiny - ale u holčiček jde většinou spíše o povrchovou vnější část pohlavního orgánu.
Přirozeně slovo přirození je zavádějící. Pokud je míněno to, že je přirozené mít přirození, budiž. Přesto si myslím, že v tomto slově je spíše jinotaj napovídající, kudy přicházejí lidé na svět - tedy: při - rození.

Pokud budu já psát na ČEPEKu názory na vědecké studie sexuologů, budu používat označení "dívčí genitál".
Pokud budu jako učitel muset označit patřičnou část těla před holčičkou, použiji "pipinka", pokud nebude rozumět, pak přejdu na "buchtička", případně "předeček" (moje vlastní označení).
Pokud budu mluvit se zdravotnicí na letním pobytu, použiji slovo "vagina". Případně začnu hned hovořit o "gynekologickém problému" a zmíním se o "předběžné diagnóze" v latině (asi bude koukat, co to znamená a budu hodně nenápadný. :D)
Na chatu se tomu asi vyhnu úplně - mám tam teď mnoho "dozorců". (Slovo dozorců jsem dal do uvozovek jako jiná slova v předchozích větách, ale nemyslel jsem tím nic zlého.) :D
Budu-li mluvit s matkami žákyň, budu mluvit o "pipče" nebo "pipince".

"Odborníky" na dětskou sexualitu bych chtěl jako odborník minimálně nenápadně upozornit na to, že jejich rady nebere široká veřejnost vážně. Mohou tedy začít psát rady jiného druhu (není nad dětská označení pipka a pindík) nebo citovat Plyšáčka - podobně jako ostatní členové v tomto vláknu.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Neptun
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Dal: 81 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Nový příspěvek od Neptun »

Já říkám piňďour a ********. U klučičího přirození mi přijde zbytečné to zdrobňovat, u holky by to bez zdrobněliny bylo vulgární, ale s ní mi to připadá pěkné.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 26. 12. 2015, 19:14:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněn vulgarismus...
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: Forst.Jan@email.cz
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Dal: 609 poděkování
Dostal: 381 poděkování

Nový příspěvek od Forst Jan »

http://ona.idnes.cz/jak-zeny-rikaji-vagine-vulve-dge-/vztahy-sex.aspx?c=A160216_165718_vztahy-sex_haa

Tabu v oblasti sexuality má naše společnost stále méně, přesto jsou stále věci, o kterých mezi sebou moc nemluvíme. Jednou z nich je i pojmenování vulvy a vagíny, které raději opisujeme eufemismy, nebo se mu úplně vyhýbáme. Podle odborníků to však není nejlepší řešení.
Děkuji
alun
Registrovaný uživatel
Varování: 9
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: brumidek@protonmail.ch
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Dal: 73 poděkování
Dostal: 110 poděkování

Nový příspěvek od alun »

Vždycky podle mého názoru by měli rodiče nazývat věci pravým jménem. Tak že žádný pinďour či pipinka, mušlička a podobně. Hezky říkat dítěti, pokud se samo zeptá, co to opravdu je. Tak že plácnu, říct dítěti, že muži mají penis a ženy vagínu.
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku do: 10
Dal: 928 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček »

Dlouhodobým sledováním chování současné populace dospíváme k názoru, že tyto rady, které udílí i takzvaní odborníci, se zkrátka neujímají. Vagína je navíc vnitřní část dívčího genitálu, kdežto rodiče obvykle chtějí mluvit o vnější části - vulvě. Více ve specializovaném tématickém vláknu Označení genitálií u dětí.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 373 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

No nevím proč zrovna vagínu, dřív se daleko více používalo české slovo pochva :0)
Ale spíš jde o to, že ani vulva, ani vagína, ani pochva nezní moc hezky. Tak prostě lidi vymýšlejí buchtičky, prcinky, prciny, atd...