Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Zkušenost s PPG vyšetřením

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: teenbl@seznam.cz
Příspěvky: 613
Dal: 354 poděkování
Dostal: 526 poděkování

Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od teenbl »

Ahoj, tak jsem se tak díval po fóru a všiml jsem si, že tu není nikde pořádně popsaná osobní zkušenost s PPG vyšetřením. Tak se to vzhledem k tomu, že jsem měl možnost před nějakou dobou PPG absolvovat, pokusím se to trochu napravit a zároveň víc otevřít toto téma.

Pro ty, co by náhodou nevěděli, bych nejdřív krátce shrnul, co je to PPG vyšetření. Jedná se o vyšetření, které měří objemové změny penisu způsobené sexuálními a erotickými podněty a lze podle něj do určité míry diagnostikovat sexuální orientaci či spíše sexuální preferenci. Taky je důležité zmínit, že jeho výpovědní hodnota či přesnost byla mnohokrát zpochybněna (Viz. I například téma ohledně PPG vyšetření u MUDr. Trojana.) Jedná se tedy především o pomocnou metodu při diagnostice parafilii a je nutné přihlížet i k dalším okolnostem. Taky dle různých zdrojů hodně záleží na použitém přístroji, jehož je více druhů. V praxi se PPG vyšetření používalo například i při diagnostice homosexuality z důvodů usilování o zproštění povinné vojenské služby v ČSR a i v dalších případech. (Mám v plánu doplnit) .

Tak teď již k samotným okolnostem vyšetření, Z některých informací v komunitě mnozí možná získali dojem, že se PPG vyšetření platí. Tak to je ale pouze v případě, že nedocházíte k žádnému sexuologovi, který by Vám dané vyšetření doporučil, jinak celý výkon proplácí pojišťovna. Samozřejmě lze pochopit, že někteří lidé se mohou bát toho, že někde budou vedení jako pedofilové atd. Z tohoto důvodu bych spíš doporučil využití soukromých „klinik“ sexuologů, jako je například ta od MUDr. Trojana, nebo Soukromé sexuologické centrum GONA s.r.o. v Praze nebo MUDr. Turčana v Olomouci. Nejvíc anonymní možností je pak využití nabídky účasti na výzkumu MUDr. Trojana, který má podle všeho jedno z nejmodernějších vybavení v ČR (po technické stránce).

Tak teď již k detailnějšímu popisu mé návštěvy :D, Předem říkám, že některé informace jsem se rozhodl zamlčet, protože mám trochu pochybnost, zda to byl úplně běžný přístup a zda ke mně pan doktor nebyl až moc upřímný. Po krátké diskuzi s panem doktorem, o tom co mě trápí a o co mi prioritně jde, což je diagnostika toho, zda jsem homosexuální pedofil, efebofil nebo gay, jsme již přešli do místnosti se samotným přístrojem. Tam mi pan doktor v zkratce vysvětlil, jak to funguje. Reakce měří tři „sondy, jedna v pravé ruce, jedna v tvaru spíraly na penisu a jedna pod zadkem. Během daného vyšetření, je zatažená jistá plenta, takže člověk má aspoň trochu soukromí.

Následně mi již pan doktor pouštěl různé obrázky a teda musím říct, že mi teda vůbec nepřišli nezajímavé, jak tvrdí mnoho lidí, kteří byli na PPG u MUDr. Trojana. Všechny fotky byly barevné a na mnohých byly vidět vyloženě sexuální pózy či sexuální aktivity. Co se týče rozptylu fotek, tak jsem byl fakt poměrně překvapen, jak velký výběr se nabízí, od úplně malých kutíků až po muže a ve všech kategoriích jsem zaznamenal větší množství fotek. Tedy se nikdo nemůže vymlouvat, že mu ta a ta konkrétní fotka nevyhovuje. :D Poměrně zajímavé bylo, že se mě pan doktor ptal, kolik kterému klukovi či kutíkovi tipuji, a musím říct, že nebylo vůbec jednoduché to odhadnout. Jednoduše vůbec neumím odhadnou věk, ještě tuplem na nahých lidech, u těch jsem to detailněji nikdy neřešil :D . Po jaké době se obrázky střídali nevím, odhaduji to tak na půl minuty, někdy déle. Navíc bylo vidět, že nejde o připravenou sérii fotek, ale že mi je pan doktor vybírá, aby mohl porovnat to, zda jsem pedo nebo efebo. Mezi fotkami jsem neviděl kostel, jako mnozí u Trojana :D, pouze defaultní obrazovku Windows XP :D .

Závěrem ještě pár slov k mým výsledkům PPG vyšetření. Pan doktor byl nejspíše poměrně zděšen tím, jak neodhadnu věk, ale naštěstí mé tělo umí reagovat správně, a co si myslím o věku až tak nebere v potaz. Vyšla mi homosexuální preference s výraznými efebo prvky (reakce na 13-14), kterou nicméně pan doktor vysvětluje i tím, že sám jsem poměrně mladý a ještě se mi sexualita bude možná vyvíjet. Navíc by v tomto ohledu mohlo hrát roli i to, že sám vypadám značně chlapecky. Další závěr byl, že prioritní pro mě není, zda je dané osobě 13 či 19, ale zda je chlupatá a vykazuje jasné mužské prvky. Jednoduše najdou se i čtrnáctiletí bez reakce a osmnáctiletí s reakcí, podstatné je aby měla klukovské prvky a nebyla chlupatá. Navíc jsem si uvědomil, jak podstatný prvek je obličej či hlava dané osoby, protože některé fotky bez hlavy jsem fakt nedokázal vůbec posoudit. Toť asi prozatím vše, určitě si ještě na mnohé vzpomenu, případně doplním předchozí text.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7677
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 1298 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

teenbl píše:Navíc jsem si uvědomil, jak pro mě podstatný prvek je obličej či hlava dané osoby, protože některé fotky bez hlavy jsem fakt nedokázal vůbec posoudit.
Fotky bez hlavy jsou fakt šílenost. Jestli jsou někteří gynekofilové taková prasata, že ženy posuzují pouze od krku dolů a hlava je nezajímá, tak budiž, ale neměli by předpokládat, že ostatní k tomu přistupují stejně.