Zkušenost s PPG vyšetřením

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 25
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 653
Dal: 291 poděkování
Dostal: 513 poděkování

Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Teenbl »

Ahoj, tak jsem se tak díval po fóru a všiml jsem si, že tu není nikde pořádně popsaná osobní zkušenost s PPG vyšetřením. Tak se to vzhledem k tomu, že jsem měl možnost před nějakou dobou PPG absolvovat, pokusím se to trochu napravit a zároveň víc otevřít toto téma.

Pro ty, co by náhodou nevěděli, bych nejdřív krátce shrnul, co je to PPG vyšetření. Jedná se o vyšetření, které měří objemové změny penisu způsobené sexuálními a erotickými podněty a lze podle něj do určité míry diagnostikovat sexuální orientaci či spíše sexuální preferenci. Taky je důležité zmínit, že jeho výpovědní hodnota či přesnost byla mnohokrát zpochybněna (Viz. I například téma ohledně PPG vyšetření u MUDr. Trojana.) Jedná se tedy především o pomocnou metodu při diagnostice parafilii a je nutné přihlížet i k dalším okolnostem. Taky dle různých zdrojů hodně záleží na použitém přístroji, jehož je více druhů. V praxi se PPG vyšetření používalo například i při diagnostice homosexuality z důvodů usilování o zproštění povinné vojenské služby v ČSR a i v dalších případech. (Mám v plánu doplnit) .

Tak teď již k samotným okolnostem vyšetření, Z některých informací v komunitě mnozí možná získali dojem, že se PPG vyšetření platí. Tak to je ale pouze v případě, že nedocházíte k žádnému sexuologovi, který by Vám dané vyšetření doporučil, jinak celý výkon proplácí pojišťovna. Samozřejmě lze pochopit, že někteří lidé se mohou bát toho, že někde budou vedení jako pedofilové atd. Z tohoto důvodu bych spíš doporučil využití soukromých „klinik“ sexuologů, jako je například ta od MUDr. Trojana, nebo Soukromé sexuologické centrum GONA s.r.o. v Praze nebo MUDr. Turčana v Olomouci. Nejvíc anonymní možností je pak využití nabídky účasti na výzkumu MUDr. Trojana, který má podle všeho jedno z nejmodernějších vybavení v ČR (po technické stránce).

Tak teď již k detailnějšímu popisu mé návštěvy :D, Předem říkám, že některé informace jsem se rozhodl zamlčet, protože mám trochu pochybnost, zda to byl úplně běžný přístup a zda ke mně pan doktor nebyl až moc upřímný. Po krátké diskuzi s panem doktorem, o tom co mě trápí a o co mi prioritně jde, což je diagnostika toho, zda jsem homosexuální pedofil, efebofil nebo gay, jsme již přešli do místnosti se samotným přístrojem. Tam mi pan doktor v zkratce vysvětlil, jak to funguje. Reakce měří tři „sondy, jedna v pravé ruce, jedna v tvaru spíraly na penisu a jedna pod zadkem. Během daného vyšetření, je zatažená jistá plenta, takže člověk má aspoň trochu soukromí.

Následně mi již pan doktor pouštěl různé obrázky a teda musím říct, že mi teda vůbec nepřišli nezajímavé, jak tvrdí mnoho lidí, kteří byli na PPG u MUDr. Trojana. Všechny fotky byly barevné a na mnohých byly vidět vyloženě sexuální pózy či sexuální aktivity. Co se týče rozptylu fotek, tak jsem byl fakt poměrně překvapen, jak velký výběr se nabízí, od úplně malých kutíků až po muže a ve všech kategoriích jsem zaznamenal větší množství fotek. Tedy se nikdo nemůže vymlouvat, že mu ta a ta konkrétní fotka nevyhovuje. :D Poměrně zajímavé bylo, že se mě pan doktor ptal, kolik kterému klukovi či kutíkovi tipuji, a musím říct, že nebylo vůbec jednoduché to odhadnout. Jednoduše vůbec neumím odhadnou věk, ještě tuplem na nahých lidech, u těch jsem to detailněji nikdy neřešil :D . Po jaké době se obrázky střídali nevím, odhaduji to tak na půl minuty, někdy déle. Navíc bylo vidět, že nejde o připravenou sérii fotek, ale že mi je pan doktor vybírá, aby mohl porovnat to, zda jsem pedo nebo efebo. Mezi fotkami jsem neviděl kostel, jako mnozí u Trojana :D, pouze defaultní obrazovku Windows XP :D .

Závěrem ještě pár slov k mým výsledkům PPG vyšetření. Pan doktor byl nejspíše poměrně zděšen tím, jak neodhadnu věk, ale naštěstí mé tělo umí reagovat správně, a co si myslím o věku až tak nebere v potaz. Vyšla mi homosexuální preference s výraznými efebo prvky (reakce na 13-14), kterou nicméně pan doktor vysvětluje i tím, že sám jsem poměrně mladý a ještě se mi sexualita bude možná vyvíjet. Navíc by v tomto ohledu mohlo hrát roli i to, že sám vypadám značně chlapecky. Další závěr byl, že prioritní pro mě není, zda je dané osobě 13 či 19, ale zda je chlupatá a vykazuje jasné mužské prvky. Jednoduše najdou se i čtrnáctiletí bez reakce a osmnáctiletí s reakcí, podstatné je aby měla klukovské prvky a nebyla chlupatá. Navíc jsem si uvědomil, jak podstatný prvek je obličej či hlava dané osoby, protože některé fotky bez hlavy jsem fakt nedokázal vůbec posoudit. Toť asi prozatím vše, určitě si ještě na mnohé vzpomenu, případně doplním předchozí text.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

teenbl píše:Navíc jsem si uvědomil, jak pro mě podstatný prvek je obličej či hlava dané osoby, protože některé fotky bez hlavy jsem fakt nedokázal vůbec posoudit.
Fotky bez hlavy jsou fakt šílenost. Jestli jsou někteří gynekofilové taková prasata, že ženy posuzují pouze od krku dolů a hlava je nezajímá, tak budiž, ale neměli by předpokládat, že ostatní k tomu přistupují stejně.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Lukranas »

Osobní zkušenost nemám. Ale nikomu bych to nepřál.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1561
Dal: 1788 poděkování
Dostal: 754 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od podivin »

Když už to tady Lukranas spamuje ;) tak mám aspoň příležitost něco napsat ke starým tématům :)
Gabriel Svoboda píše: pondělí 20. 4. 2015, 21:19:03
teenbl píše:Navíc jsem si uvědomil, jak pro mě podstatný prvek je obličej či hlava dané osoby, protože některé fotky bez hlavy jsem fakt nedokázal vůbec posoudit.
Fotky bez hlavy jsou fakt šílenost. Jestli jsou někteří gynekofilové taková prasata, že ženy posuzují pouze od krku dolů a hlava je nezajímá, tak budiž, ale neměli by předpokládat, že ostatní k tomu přistupují stejně.
Je tady pravda, že pro mne ženské tělo (dospělé) je přitažlivé sexuálně (prsa, boky, zadek, pipina), ale to je spíš opravdu jen ten sexuální pud.
Osobně mě u holčiček a žen zajímá pravě ta hlava, výraz v obličeji a (nazývejte mě jak chcete), ale pohled a oči beru osobně opravdu jako okno do duše. Sám mám často při pohledu holčičkám do očí strach, že holčičky poznají, že mne přitahují, dost často ty malé občas koukají, jakoby tam toho pedofila ve mně viděly, ale nevěděli, co to je.
Jinak z PPG strach nemám, jak už jsem psal v jiném vlákně, rád bych zaskočil, abych věděl, jak na tom jsem. Bojím se akorát, kdyby tam bylo DP (myslím styk dospělého s dítětem), to bych vidět nechtěl, fotky nahých holčiček by mě určitě vzrušily.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6466
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Kasz »

Dětskou pornografii pro PPG vyšetření sexuologové nejspíš používat nebudou. Když jsem byl na tom svém, tak jsem nejvíc zareagoval na holčičky, co tam byly v kalhotkách. Nutno podotknout, že fotky u pana MUDr. Vilče byly v dost špatné kvalitě, jak z časopisů 80. nebo 90. let ještě navíc naskenované na nějakém hodně starém skeneru. Přes zrnitost pomalu nebylo poznat, co je na obrázku. :) Předpokládám, že když dnes půjdeš třeba k MUDr. Trojanovi, tak to bude z tohoto pohledu výrazně jiné.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5214
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2116 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Cykle02 »

Kasz píše: sobota 14. 11. 2020, 13:12:49Když jsem byl na tom svém, tak jsem nejvíc zareagoval na holčičky, co tam byly v kalhotkách. Nutno podotknout, že fotky u pana MUDr. Vilče byly v dost špatné kvalitě, jak z časopisů 80. nebo 90. let ještě navíc naskenované na nějakém hodně starém skeneru.
Tak třeba ti naměřili retrofilii *lol*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od pbd »

Kasz píše: sobota 14. 11. 2020, 13:12:49 Dětskou pornografii pro PPG vyšetření sexuologové nejspíš používat nebudou.
Fotky, které ukazují mně (byl jsem na PPG už aspoň čtyřikrát), zobrazují i sexuální praktiky dospělých s dítětem.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Lukranas »

pbd píše: úterý 17. 11. 2020, 16:32:43 Fotky, které ukazují mně (byl jsem na PPG už aspoň čtyřikrát), zobrazují i sexuální praktiky dospělých s dítětem.
Skutečně fotky? Nebo jen počítačově vytvořené?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od pbd »

Lukranas píše: středa 18. 11. 2020, 18:53:18
pbd píše: úterý 17. 11. 2020, 16:32:43 Fotky, které ukazují mně (byl jsem na PPG už aspoň čtyřikrát), zobrazují i sexuální praktiky dospělých s dítětem.
Skutečně fotky? Nebo jen počítačově vytvořené?
Reálné fotografie. Počítačově vytvořené fotky u mě (zatím) nepoužívají. Nevzpomínám si kde a ani bych moc nevsázel na důvěryhodnost mé paměti, ale mám pocit, že jsem v nějakém rozhovoru zaslechl, že nějakou sadu obrázků vytvořil nějaký sexuolog kdysi v začátcích sexuologie v ČR a to z nějakých zabavených fotek. Ty fotky, co vídám já, rozhodně staré jsou, zvláště z aranžmá fotek "normálního styku dospělého muže a ženy" čiší atmosféra osmdesátých let minulého století.

Bonus: bakalářská práce Zuzany Koudelkové (VUT Brno) na toto téma.
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Možná to bude hloupý dotaz, ale jaký má význam to, když jde někdo na PPG vyšetření vícekrát než jednou? Zjišťují se při dalším vyšetření nějaké nové skutečnosti, které na prvním vyšetření nebyly odhaleny?

Já bych jinak na PPG určitě nešel. I v případě anonymity by tu byl zásadní problém a to je stud. Neměl bych maximálně problém s tím, kdyby byl sexuolog ve vedlejší místnosti a nechal mě, ať si tu sondu nasadím na pindíka sám. Ale takhle to nechodí. Buď vám to nasadí nebo se podívají, jestli to máte nasazeno správně.
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od pbd »

Prim píše: čtvrtek 19. 11. 2020, 17:55:14 Možná to bude hloupý dotaz, ale jaký má význam to, když jde někdo na PPG vyšetření vícekrát než jednou? Zjišťují se při dalším vyšetření nějaké nové skutečnosti, které na prvním vyšetření nebyly odhaleny?
Určitě proto zjistit, jak zabírají antiandrogeny či jiné dobroty, nejspíš i pro kontrolu, protože bych neřekl, to bude úplně exaktní měření. Velkou roli může hrát nervozita, únava (přecejen to trvá asi tři čtvrtě hodiny a občas mám problém u toho neusnout), a myslím si, že i to jak moc člověk chce, aby výsledky odpovídali jeho skutečným pocitům. Hádám, že kdyby se člověk koukal někam do rohu a ne na monitor, tak to poznají, ale taky nebude pro běžného člověka problém nedržet se instrukcí, nevžívat se do těch situací a místo toho tupě zírat před sebe a myslet na něco úplně jiného.
Prim píše: čtvrtek 19. 11. 2020, 17:55:14 Já bych jinak na PPG určitě nešel. I v případě anonymity by tu byl zásadní problém a to je stud. Neměl bych maximálně problém s tím, kdyby byl sexuolog ve vedlejší místnosti a nechal mě, ať si tu sondu nasadím na pindíka sám. Ale takhle to nechodí. Buď vám to nasadí nebo se podívají, jestli to máte nasazeno správně.
To si dáváš sám a sestra, která měření obsluhuje, na tebe kouká z vedlejší místnosti kamerou. Pořád lepší, než když vedle tebe z obou stran stojí dva policisté, jak průběh svého vyšetření na PPG popisoval jeden pacient na sexuologii.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1275
Dal: 470 poděkování
Dostal: 566 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od simgiran »

pbd píše: úterý 17. 11. 2020, 16:32:43 Fotky, které ukazují mě (byl jsem na PPG už aspoň čtyřikrát), zobrazují i sexuální praktiky dospělých s dítětem.
A co že jsi na fotkách zobrazujících sexuální praktiky dospělých s dítětem? ;) (Nebo jsi snad chtěl říct mně?)
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 862 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Zkušenost s PPG vyšetřením

Nový příspěvek od Zappart »

Výběr fotografií pro PPG se samozřejmě liší na základě předpokládané diagnózy. Vzhledem k mé diagnóze - pedofilní sadismus - mi nabízeli i poněkud drastické fotografie z patologie. Nicméně vyloženě dětské porno, na které jsem se tenkrát těšil (leden 1992), tam vůbec nebylo :(