Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Návrh na doplnění pravidel ohledně chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 928 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chat - pravidla

Nový příspěvek od Plyšáček »

fenix píše:To je samozřejmě pravda, ale taky by měl být místem pro lidi, kteří o různých věcech jinde mluvit nemůžou. Ale pro samou přehnanou kultivaci a výchovu to nejde už ani tady na chatu. A pak lidé odejdou jinam nebo zde raději jen nebudou psát co si skutečně myslí. Opravdu nevím, že by to co se tu děje poslední dobou byla správná cesta ke kultivaci. Možná samotného chatu, ale lidí určitě ne.
Fenixi, to je velice podnětná úvaha. Něco na tom jistě bude. Na chatu sedí poslední dobou někteří týpkové jako žába na prameni. Abychom se i tam báli vůbec promluvit o dítěti.

Mám tu výhodu - či drzost, že se vyjadřuji na fóru i na chatu způsobem autentickým a nebojím se psát o všem, co si myslím.

Přesto, pokud já či kdokoliv jiný se začneme chovat nepřiměřeně či nevhodně, vítám zpětnou vazbu od ostatních.
Jen bych rád opět vyzval všechny, co si hrají či skutečně vyjadřují, jací to jsou slušňáci, aby měli neustále na paměti, že jsme na pedofilním webu a diskuse o politice, počasí či počítačích je zde nemístnější než o dětech, ale i erotických představách s nimi a zneužívání. Pokud jsou mířeny k lepšímu pochopení sebe sama a dětí a vychovávají ke slušnému a vhodnému vztahu k dětem, jsou nesmírně prospěšné.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 918 poděkování
Dostal: 1582 poděkování

Re: Chat - pravidla

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nevím, že by tady byl nějaký konkrétní zákaz na témata. O dětech se bavím rád a častokrát se o nich zmíním, aniž by s tím někdo měl problém. Zákaz se týká jen dvojsmyslů a nevhodných řečí. Například když někdo uvede: "A Natálka za mnou přiběhla s tím, že mi to chce udělat, tak jsem jí řekl, že půjdeme jinam, že tady je moc lidí a tam mi TO udělá." a neuvede k tomu nijaký děj, jen prostě tuhle větu, tak to nepůsobí vůbec vhodně. Navíc, když ještě zvýrazní zájmeno "to" Caps Lockem.

A když ho člověk upozorní, odpoví stylem: "Ale ono to bylo na oslavě a ona myslela, že mi vyrobí nějaký dárek." či podobně. Tohle už není ale o tom, že to člověk vnímá jen úchylně, protože z prvotní věty, která je schválně provokativně vyjádřená tak, jak je, bohužel nevyplývá žádný jiný význam než ten "úchylný" a sexuální. Myslím, že nemusím psát, od koho něco podobného někdy v celkem poslední době na chatu padlo.

Pokud to je normální historka slušně podaná, nikdy jsem s tím neměl a ani nebudu mít problém. Kdyby u výše vypsaného příkladu byla hned úvodní věta psaná: "A Natálka za mnou přiběhla s tím, že mi chce vyrobit dárek, tak jsem jí řekl, že půjdeme jinam, jelikož je tady moc lidí a neměla by na to vyrábění klid.", tak pochybuji, že bych se byl nějak ozval.
Plyšáček píše:Jen bych rád opět připomněl všem, co si hrají či skutečně vyjadřují, jací to jsou slušňáci, aby měli neustále na paměti, že jsme na pedofilním webu a diskuse o politice, počasí či počítačích je zde nemístnější než o dětech, ale i erotických představách s nimi a zneužívání. Pokud jsou mířeny k lepšímu pochopení sebe sama a dětí a vychovávají ke slušnému a vhodnému vztahu k dětem, jsou nesmírně prospěšné.
Žádné téma zde není nemístné, chce-li se o něm uživatel bavit, není-li neslušné. Pokud má zájem bavit se o politice - proč ne. Jen musí pochopit, když se třeba v tu chvíli nikdo na toto téma nenajde. Debaty o zneužívání jsem taky nikdy nezakazoval, mnohokrát když přišel nějaký návštěvník, tak jsme mu vysvětlovali, jaký dopad může mít zneužívání na dítě a snažili se vyvrátit mu jeho nesprávné argumenty, že zneužívání neubližuje a podobně. Kdybych zakazoval podobné diskuze, musel bych vyhodit nejen toho návštěvníka hned při úvodu, ale hned víc lidí (včetně sama sebe, protože se obvykle do této debaty zapojím).

Co se týče vypsání erotických představ, považuji to za intimní věci každého člověka, které by se neměly nacházet na odiv veškeré veřejnosti. Mnohem lepší by dle mého názoru bylo zeptat se konkrétního člověka nějakým soukromým komunikačním kanálem.

S přáním hezkých prázdnin,
Marco F.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com