Líbí se vám dospělé ženy?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od malou »

Protože tady jsou skoro samí muži,tak se chcu zeptat,jestli se vám líbí i ženy. Mě se ženy líbí a často myslím i na sex s něma. Musím se přiznat že sex mě chybí a mám strašnou chut na sex s dospělou ženou. Kdysi jsem měl i vztah s ženami a sex jsem měl s něma rád i když časem jsem měl trošku problém s orgasmem když už jsem s něma měl moc často pohlavní styk :D .

Múj názor je ten,že většina mužú co se jim líbý děti,jsou i v partnerském vztahu,kromě těch co se jim líbý výhradně děti.

Kromě toho i pedofilové mají právo mít vlastní děti a ktomu potřebují ženy :) .
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Líbí se mi mnoho věcí, přírodních úkazů a mnoho lidí. Takže i mnoho dospělých žen. Z estetického hlediska.
Pokud ale myslíte, zda se mi sexuálně líbí dospělé ženy, musím napsat, že rozhodně ne. Ani trošku.

Po desátém roce u dívek pro mne rapidně klesá jejich atraktivita a v období pokročilé puberty jsou mi všechny z erotického hlediska lhostejné.
Ačkoliv jsem žil několik let sexuálně s dospělou, navíc hodně vyvinutou ženou, a to více než uspokojivě - pro ni, nepreferuji dospělé. Dnes bych nespal se ženou ani za velikou finanční odměnu.

Líbí se mi holčičky přibližně od jednoho do devíti let s vrcholem mezi 3-6. U menších mě fascinuje jejich roztomilost, sladký úsměv a pevný zadeček, předškolní mám rád i velice štíhlé, spíše však záleží na individuálním typu a jedinečném kouzlu. Spíše vždy podle hesla "menší je hezčí". Nejúžasnější pro mne jsou holčičky propedofilního typu, které jsou do mne zamilované až po uši, až je to na nich vidět, a které se mnou rády koketují.

Pedofilové, kteří uvádí svůj preferenční interval nad období puberty, pro mne nejsou řádnými pedofily. Také dle mého nemají rozhodně takové problémy, jako praví pedofilové, kteří jsou okouzleni pouze dětmi. Když je vzrušují i dospělé ženy, no tak ať prostě nechají holčičky na pokoji a jdou s dospělou. O co jim jde...
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne pátek 3. 4. 2015, 17:41:45, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
vokoun

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od vokoun »

Anoooo libi se mi dospele zeny. Jsem teda te sve verny, ale zeny okolo se mi libi.. Ne, vzdy jsem byl partnerkam verny, ale ted jsem a jsem na to pysny ;-) mlsnej jsem ale pekne :-D
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Líbí se vám i dospělé ženy? (CZGL fórum)

A určitě už se to někdy řešilo i tady, jen to teď nemůžu najít.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 154 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Mne sa velmi páčia dievčatká od 8 do 12 rokov. Viac esteticky ako sexuálne. Do dievčatka v tomto rozmedzí sa dokážem zamilovať. Najkrajši vek je u mna 11,12 ročné Tie uplne najviac zbožnujem. Momentálne som zamilovaný, už je to viac ako dva roky..
Keď som mal 14-15 rokov myslel som si, že sa mi páčia iba deti od 4-12 rokov ale som zistil časom, že sa mi páčia aj 13 aj 14, ročné.
Keď vidím 16,17,18,19 ročné dievča poviem si - "Tá je pekná, má pekné oči, vlasy" ale nedokážem sa do nej zamilovať...strašne ma to serie... prečo keď sa mi páči nedokážem sa do nej zamilovať ale prečo do 11,12 ročného dievčatka ano? Ja túžim po láske po ničom inom... kašlem na sex... mne ide o lásku. Teraz mi povedzte kto som :D Problém je u mna v tom, že aj keby mi tú lasku davala 17,18,19 ročná nebolo by to ono. Tím chcem povedať, že vobec neviem či by som bol schopný chodiť s nejakým dievčatom. Vačšina to pokladá za normálne ale ja v tom vidím problém.. keby som to nejako dokázal a chcela by ma pobozkať asi by som sa od nej odtiahol. Keby ma predsa len pobozkala asi by som sa rozplakal a keby som aj to prekonal... a došlo by k sexu... tak by som asi utiekol...Strašne ma to serie a hambim sa za to

Pokladám sa za pedofila pretože sa mi páčia najviac na svete deti. Milujem 11,12 ročné princezny. Myslím si. že som uplne zablokovaný proti láske no aj napriek tomu by som ju chcel zažiť.

Otázka bola či sa mi páčia aj dospelé ženy. Dospelé ženy 20-40 sa mi nepáčia vobec. Sú moc staré od hranice 11,12
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6221
Dal: 1397 poděkování
Dostal: 3223 poděkování

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od Kasz »

Mě se hodně líbí i dospívající, pokud vypadají přirozeně, a některé dospělé. Ale nejkrásnější pro mě zůstávají dívky ve věku 11-12 roků.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 142
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od I9II »

Přitahují. Miluju ženskou psychiku při sexu. Sice klasický sex znám jen z porna ale i tak :D
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Líbí se vám dospělé ženy?

Nový příspěvek od malou »

Dneska jsem byl na poště a tam byla asi 17-18letá žena a ta měla leginsy a úplně zaříznuté.Měla fakt krásnou prdýlku.Byla tam ale s nějakým mužem a tak jsem si dával pozor.Ze začátku se i na mě usmála ale potom už se přestala se smát,protože zjistila že ten muž vedle ní by mohl žárlit :D .

Přemíšlel jsem sám o sobě.Zjistil jsem,že čistí pedofilové jako jsem já,múžou mít větší chut na sex s dospělou ženou,než muži kteří nejsou úplně pedofilně zaměření.Protože co jsem si všiml,tak muži vedle mě co stály se na tu ženu a její zadeček moc nedívaly,protože jsem se chvíly díval,jak na tu sexy ženu reagují jiní muži.

Já o sobě múžu říct že jsem asi z 99% heterosexuální pedofil ale když jsu na veřejnosti a dlouho se neobjeví žádná holčička,tak se projeví i to asi 1% co jsem na dospělé ženy a potom mám i chut na sex s dospělou ženou.Ale musím říct že jsem se,co tak vím,ještě do žádné ženy nikdy nezamiloval.

Ale byly roky v mém životě že u mě pedofílie nehrála velkou roly a dokonce jsem i chodil s ženami ale možná u mě začaly hrát biologické hodiny nebo co,že ted jsem tak moc na holčičky a chcu mít děti.