Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

90% ku 10%

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
vokoun

Re: 90% ku 10%

Nový příspěvek od vokoun »

Coze za 21let 26 pedofilu? Tak o cem se tu bavime? :[
Silesia
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 327 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

Dle mého ke to cele ozehave neuchopitelne téma.
Nechci ho nějak znevazovat a nemam jak svá tvrzení podložit fakty ale:
- jde o to co by se jako zneužívání bralo.
(Dobrovolná hra ktera respektuje dite -verte že pedofil by věděl jak takove aktivity mit -ale neudělá to pokud bude mit na paměti to co by se v případe odhalení s dítětem dělo)

Jde taky o to koho jako oběť zneužíti zahrnout chlapce bez pubickeho ochlupení nebo do 13 do 15 nebo 17 let. ..

Obecne si myslím že když pedofil zneužije dite tak se i při tom snaží respektovat osobnost toho Dítěte nejde přes jeho odpor a hlavně dite je pro něj láska. Chce aby na něj melo hezké vzpomínky a není pro něj zdrojem byznysu nebo jen nahodna oběť.
Proto si myslím že i když s dítětem asi bude mit větší kontakt pedofil (budu striktní proto ze o pohlazení muže byt osahavani) tak míra újmy od pedofila bude menší.

Jde jen o me osobní dohady.
vokoun

plysacku, ted k tobe. Chtel jsem resit bod c.1. Pomer mezi pedofily a gynekofily co se tyce znauzivani. Chtel jsem poukazat na to ze pouzivate 90 ku 10. Ale na druhe strane, kolik je na svete pedofilu a kolik gynekofilu? Doufam, ze chapete co chci rici..

Neberu nikomu, ze zneuzivaji oba typy. Nemyslim si, ze to.delaji jen pedofilove. Jen mi slo vylozene o ty %.
Naposledy upravil(a) vokoun dne sobota 7. 3. 2015, 10:17:31, celkem upraveno 1 x.
vokoun

Hezky odkaz ;-) ale jsou to novinky ;-) neco fundovanejsiho by nebylo?
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 928 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček »

Vokoune, od začátku tuším, na co upozorňuješ. Pro většinu členů to není žádné nové zjištění.
Mohl jsi to jen zkusit vyjádřit trochu srozumitelněji a ne tak žonglovat s různými čísly.

Znovu cituji sám sebe:
Plyšáček píše:2. Náchylnost jednotlivých orientací k sexuálnímu deliktu na dítěti.
Odpověď k 2: Pedofilie je samozřejmě nejnáchylnější. Hodně však rozhoduje celkový charakter osobnosti, míra sebeovládání, aktuální stav, věk, informovanost a příležitost k činu.
Díky předchozím příspěvkům vznikla i tato moje poutavá "obhajoba pedofilního přístupu k oběti":
Plyšáček píše:Rozhodně jsem přesvědčen, že pokud se nejedná o sadistického pedofila, "dokáže" dítě zneužít s nejmenšími negativními následky. Když už zneužívá, ze všech sexuálních variací to "umí" nejlépe (nejcitlivěji) - protože má k tomu "vlohy" a akt provádí často spíše na úrovni dětské sexuality.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
vokoun

jeste k tem 10ti %, pisete ze pedofil nepotrebuje penetrovat jako tech 90% , ze pedo zneuzije casto jen dotyky, ze je k diteti 'pozorny' a ve vetsine pripadu se na nic neprijde. Techto 10% se ale zjistilo a ocividne u odbornika resilo..neni to nahodou proto, ze to bylo neco vic k diteti? Nejde o 10% penatrace pedofily?
Plyšáček
Na trestné lavici

Přemýšlím o tom, a napadá mě toto barvité líčení.

Je nesmírný rozdíl ve způsobu zneužití dítěte u pedofila a nezdrženlivého nadrženého gynekofila.

Pedofil často "zneužívá" dítě (samozřejmě ne každý) díky touze vyjádřit mu na tělesné úrovni nesmírnou nebeskou lásku, kterou k němu cítí. Chce mu "udělat dobře" - tedy nabízí "pocitovou odměnu" za společně trávený čas a vzájemné souznění.
Je do činu veden svým deviantním SMS (sexuálně motivační systém), zachází jen do těch aktivit, které dítě samo iniciuje (díky směsi aktuální touhy, zvědavosti a nevědomosti) a často dítě brzdí, aby si "o něj" (při interakci s pedofilem) příliš neublížilo.
Jde spíše o různé formy pettingu - mazlení (i přes oblečení) nebo o dovádivou hru - ono často užívané zavádějící a mnohoznačné slovo "blbnutí". Teď nechci rozpoutat válku se všemi blbnoucími. Neprohlašuji, že každá forma blbnutí je něčím nevhodným, zneužitím a něčím sexuálním.

Na druhé straně stojí nadržený, zcela nezvladatelný "normál" (třeba i pyšný na to, jaký je to samec), který sáhne po jakémkoliv dítěti bez citového vztahu jen proto, že zrovna nemá po ruce jinou vhodnou (promiňte následující vyjádření) teplou a vlhkou díru. Takové bych po druhém znásilnění kastroval, po třetím případně zkracoval "ocásek".

Pedofily, kteří nemají na výběr a kteří se dopustí skutečného zneužití, bych oproti tomu "pouze" zavíral "do klece" - tedy posílal do ústavu. Ovšem úroveň ústavní léčby a psychiatrického přístupu se musí ještě hodně změnit, než budou schopny vůbec nějak funkčně pomoci.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1202 poděkování
Dostal: 1293 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

vokoun píše:jeste k tem 10ti %, pisete ze pedofil nepotrebuje penetrovat jako tech 90% , ze pedo zneuzije casto jen dotyky, ze je k diteti 'pozorny' a ve vetsine pripadu se na nic neprijde. Techto 10% se ale zjistilo a ocividne u odbornika resilo..neni to nahodou proto, ze to bylo neco vic k diteti? Nejde o 10% penatrace pedofily?
Určitě ne. Projdi si případy zneužívání v Reakcích na média, hlavně ty starší, kde už se ví, jestli pachatel byl nebo nebyl pedofil. Penetrace pedofilem jsou naprosto výjimečné.

Co se týká toho čísla 10 %, Petr Weiss to určitě píše i v odborných publikacích, tuším že v Sexuálním zneužívání dětí.
vokoun

Plysacku mam na tebe dotaz. Jsem gynekofil co musi mit sex temer kazdy den. Kdyz ho nemam, tak mi neprijde myslenka na dite. Myslim si, ze pro gynekofila neni problem najir si ci zaplatit tu " vlhkou diru ". Tak proc gynekofil zneuzije? Nemohu to pochopit, protoze jsem gynekofil pro ktereho je to neuveritelne. Chapu to u pedofila, narodil se tak, je to v nem, ma na to "razitko". Muze hrat roli u gynekofila hodnota iq?
Gabriel Svoboda
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1202 poděkování
Dostal: 1293 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Určitě hraje roli hodnota IQ, ovlivnění alkoholem, psychopatie ... Ne pro každého gynekofila platí, že "není problém" si tu ženu najít či zaplatit.
Plyšáček
Na trestné lavici

U gynekofila ovlivňuje pravděpodobnost (celkově poměrně velice nízkou), že se dopustí sexuálního deliktu na dítěti, zejména:
1. duševní úroveň - celková úroveň psychiky, ne jen hodnota IQ, a aktuální psychický stav
2. přítomnost psychických vad a nemocí jiného, než sexuálního, rázu - nezvladatelnost, slabá vůle, absence svědomí, ale i nízké sebehodnocení (netroufne si na dospělou)
3. nemožnost realizovat normální sexualitu, impotence, příležitost (je s dítětem osamotě), ale i reklama v médiích - samotného by jej to třeba nenapadlo, ale když o tom pořád slyší v médiích, že by to s dítětem šlo..

Takových lidí je poměrně málo, ale jelikož se jedná o většinovou orientaci, celkově se to nasčítá - i třeba na oněch 90 procent. Poměr 90 a 10 vyjadřuje odhad Weissův, stále omílaný všemi, možná i jiných, ale pouze a jednoduše pro veškeré případy sexuálního zneužití dítěte. Formy (penetrace, nepenetrace) a další kritéria (odhalení, utajení) do toho netahej. Nebo z toho vyvodíme další nepravdivé domněnky.
simgiran
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 453 poděkování
Dostal: 505 poděkování

Nový příspěvek od simgiran »

Dodo, těch tvých 75 % pedofilů, co zneužívají, tu opakuješ pořád, nikdy jsi nepředložil žádný seriózní zdroj, co by to tvrzení dokládal. Navíc je jasné, že z údajů, co jsou dostupné, lze dělat maximálně vágní odhad. Jeden takový odhad je třeba na http://celibatepedos.blogspot.cz/2014/11/doing-numbers-how-many-pedophiles-offend.html. Nebudu hodnotit, jak moc je dobrý, ale nastiňuje, co se musí vzít v úvahu a jak nejasná některá čísla jsou. Zatím jsi předložil akorát zdroj, ze kterého tvoje tvrzení nevyplývá, na což jsi byl upozorněn.
teenbl
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: teenbl@seznam.cz
Dal: 354 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Nový příspěvek od teenbl »

vokoun píše:
Hezky odkaz ;-) ale jsou to novinky ;-) neco fundovanejsiho by nebylo?
No oni sexuologové moc nepublikují na internetu, proto se odkaz dává těžko. Zmínka o tom určitě je v knížce Pohlavní zneužívání dětí od Weisse, nebo možná v knížce komerční sexuální zneužívání dětí od Blatníkové, ty ale na internetu pravděpodobně neseženeš
Tady je odkaz na poměrně fundovaný zdroj
http://www.vlada.cz/cz/media-centrum/tiskove-konference/tiskova-konference-k-zahajeni-kampane-stop-sexualnimu-nasili-na-detech--4--listopadu-2011-89076
Pokud máš i přesto pocit, že dané zdroje nejsou dost fundované, napiš si Weissovi či Trojanovi sám, nebo si zajeď na nějakou odbornou sexuologickou konferenci typicky např.: Bohnické sexuologické dny a zeptej se jich sám .