Obhajoba ohledně stížností na mé příspěvky

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Obhajoba ohledně stížností na mé příspěvky

Nový příspěvek od malou »

Vážený Kaszi,

Moje přítomnost na Čepeku i (pro jiné uživatele) má dúvody,aby jsme tady byli informáni všeho co se týče dětí nebo i jiných témat.

Moc nechápu,když má někdo problém s tím-at už je pedofil či ne-když píšu o dětské sexualitě,aniž bych porušoval pravidla tohoto forumu.Nechápu,když múžou sexuologové či doktoři mluvit o sexuálním chování dětí tak je to zcela normální ale-jenom-někteří se tady chovají jako by to bylo kdoví co.Chápu že forum má své pravidla ale já je neporušuji a nemíním porušovat ale i tak jsem tu napadán.

K dětem patří všechno a děti mají svoji sexualitu,pokud to někdo neakceptuje,tak by i tak měl akceptovat,že o tom někdo chce diskutovat.

S pozdravem,
Malou
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6174
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 3159 poděkování

Re: Co se týče mích příspěvkú

Nový příspěvek od Kasz »

Milý Malou, já si na tvoje příspěvky nestěžoval, tak nevím, proč svůj text adresuješ mně. Vím, že zde uživatelé mohou být různí, takže v rámci pravidel zde uživatelé mohou psát relativně o čemkoliv. A pokud se mi něco nelíbí, dávám to vždy najevo, ale na to jsou, myslím, zdejší uživatelé zvyklí.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙