Malý princ

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Malý princ

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tuto klasickou knihu asi není třeba představovat. Diskutovalo se o ní na fóru už dřív:

http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=74&t=1608&start=19

Toto téma zakládám kvůli jedné divadelní inscenaci Malého prince, kde ho hraje šestiletá holčička v alternaci s osmiletým kutíkem. Medializovaná je (pro BL bohužel) jen ta holčička.

Článek: http://regiony.impuls.cz/spolecnost/obrazem-maly-princ-zavede-nejen-deti-na-planetu-mensi-nez-dum-v-radosti-20150227-zv97.html
Fotogalerie: http://regiony.impuls.cz/galerie/obrazem-maly-princ-zavede-nejen-deti-na-planetu-mensi-nez-dum-v-radosti.html
Reportáž ČT: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10253214196-zpravy-v-16/215411016000228/ (od 19. minuty)

Obrázek
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5505
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2267 poděkování

Text knihy Malý princ v podobě wordcloudu

Nový příspěvek od Cykle02 »

Obrázek
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Text knihy Malý princ v podobě wordcloudu

Nový příspěvek od Mathias8 »

Milujem tu knihu. Je uplne genialna. Vzdy sa k nej rad vraciam. Je v nej mnozstvo hlbokych tak pravdivych myslienok. Jedna z mojich oblubenych...
„Dospelí si potrpia na číslice. Keď im rozprávate o novom priateľovi, nikdy sa vás neopýtajú na podstatné veci. Nikdy vám nepovedia: „Aký má hlas? Ktoré sú jeho obľúbené hry? Zbiera motýle? „Namiesto toho sa vás spýtajú: “ Ako je starý? Koľko má bratov? Koľko váži? Koľko zarába jeho otec? „A potom si myslia, že ho už dobre poznajú. Poviete dospelým: „Videl som krásny dom z červených tehál, za oknami muškáty a na streche holuby …“, nedokážu si ho predstaviť. Musíte im povedať: „Videl som dom za stotisíc frankov. „Tu hneď zvolajú: „Ach, to musí byť krása!“ A tak nepoviete im: „Dôkazom, že malý princ skutočne existoval, je to, že bol rozkošný, že sa smial a že chcel ovečku. A ak chce niekto ovečku, je to dôkazom, že žije“, pokrčí ramenami a budú s vami jednať ako s dieťaťom. Poviete im však: „Planéta, odkiaľ pochádzal, je asteroid B 612“, tu ich presvedčíte a dajú vám pokoj s otázkami. Sú už takí! Nesmieme sa na nich hnevať. Deti musia byť k dospelým veľmi zhovievavé.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Text knihy Malý princ v podobě wordcloudu

Nový příspěvek od Rapunzel »

Vidím, Cykle, že máš novou zábavu. :D

Malý princ je boží knížka. Četla jsem ji i dceři.