Děti s jinou sexuální orientací teď mají poradnu

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Děti s jinou sexuální orientací teď mají poradnu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Novinky.cz: Děti s jinou sexuální orientací bojují už na základní škole, teď mají poradnu

Nebavil ho fotbal ani hokej. Jeho spolužáci vycítili, že je jiný, a začali na něj pokřikovat, že je teplej. Den co den. Jakub Volák z Prahy si ve třinácti letech uvědomil, že mají pravdu.

...

Poradna je přístupná na webové adrese http://www.sbarvouven.cz. Na pomoc klientům je tu připraveno 25 mentorů různého věku, pohlaví, povolání i bydliště. Návštěvník si může vybrat, s kým by si chtěl popovídat, a pak už stačí jen napsat.

„Komunikace je nastavena formou chatu. Vždy, když jsme připraveni, objeví se u našeho profilu on-line stav. Pokud ne, mohou nám klienti i tak poslat zprávu, na kterou do 24 hodin odpovíme. Na poradnu se mohou samozřejmě obrátit také rodiče, učitelé nebo přátelé, kteří se ve svém okolí potkají s problémy spojenými se sexuální identitou,“ vysvětlil Právu Jakub Volák.

„Z vlastní zkušenosti víme, že když to člověk v sobě řeší, nemá často ve svém okolí na koho se obrátit. Náš web má být tou osobou blízkou, která mu pomůže,“ uvedl zakladatel Prague Pride Czeslaw Walek.


To my máme poradnu a chat už pět let. Primárně jsme sice zaměřeni na pedofily, ale mladému homosexuálovi bychom určitě pomohli taky. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo opačně — kdyby do poradny S barvou ven napsal mladý pedofil.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Děti s jinou sexuální orientací teď mají poradnu

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:Zajímalo by mě, jak by to dopadlo opačně — kdyby do poradny S barvou ven napsal mladý pedofil.
Budeme to muset někdy testnout.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙