Skupina GIRLS (1999)

VIDEA slouží ke sdílení odkazů na volně dostupná videa, která vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na videa zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na videa osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na videa z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje videa, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití tagu VIDEO).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Skupina GIRLS (1999)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kedysi dávno asi pred piatimi rokmi bola u nás relácia v ktorej spievali deti. Bola to detská spevácka show z názvom "Mini talent show". Bolo velmi potešujúce pre človeka, keď prišiel večer domov, zapol TV a mohol sa pozerať na to čo má rád najviac na svete - deti...Bohužial reláciu zrušili. Boli stažnosti, že stylisti robili z detí dospelých. V tom čase beztak dávali v telke samé kraviny tak ako dnes.. no dnes to je ovela horšie ako vtedy a toto bol nový priestor pre deti. Hovoril som si.. konečne nejaký dobrý projekt vymysleli pre deti až na tích stylistov, ktorý to pokašlali...

Boli tam dievčatká, ktoré sa mi velmi páčili ale boli tam aj také ktoré by boli ovela krajšie keby neboli neprirodzene nalíčené a oblečené. Ale keď dali dokopy tri dievčatká, ktoré síce nie su až také pekné (Jedna z nich je dokonca strašne namyslená), ale ich piesne, ( aj keď ich bolo velmi málo.. mimochodom majú vlastné CD) majú niečo v sebe magické.
Spojením troch dievčatiek vznikla prvá detská dievčenská spevácka skupina GIRLS (Barborka, Miška, Sára)


Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 131 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Skupina GIRLS

Nový příspěvek od Tsu »

puberta pobavila :D