Svedek / Garde à vue / The Grilling / The Inquisitor (1981, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Svedek / Garde à vue / The Grilling / The Inquisitor (1981, film)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Svedek / Garde à vue / The Grilling / The Inquisitor

Jerome Martinaud je právníkem v malém francouzském městě. Těsně před silvestrem jsou ve městě nalezena těla dvou znásilněných a zavražděných dívek, důkazy – i když jen nepřímé – směřují k Martinaudovi. Vyšetřování vede jeho přítel, inspektor Gallien, a výslechy jsou dlouhé. Všechny indicie ukazují na Martinauda, ale jsou tu ještě svědecké výpovědi a jemné předivo vztahů, tajemství a křivd, které se stále více zaplétá... Film Svědek vychází z literární předlohy "Brainwash" od spisovatele Johna Wainwrighta, pro filmový scénář ji adaptoval režisér Claude Miller ve spolupráci s Michelem Audiardem. Příběh, odehrávající se na minimálním prostoru, je hereckým koncertem velkých osobností francouzského filmu Lina Ventury, Michela Serraulta a krásné Romy Schneiderové. Film měl ve Francii premiéru v září 1981 a v následujícím roce dominoval udílení cen francouzských Césarů.

ČSFD

Obrázek Obrázek

V skratke - Niekto znásilnil a zavraždil dve malé dievčatká. Hlavný podozrivý je velmi uznávaný a bohatý právnik. Sedí vo vyšetrovacej vazba skoro celý film a policajt, ktorý ho vypočúva sa snaží dostať z neho priznanie. Je to drama pri ktorej som bol napatý ako struna a čakal na to, či to naozaj urobil alebo nie, pretože celý film to vobec nie je isté. Právnik je totiž zatknutý na základe nepriamych dokazov....Tie zavraždené holčiny sú naozaj pekné. Bolo mi ich lúto...

(upozorňujem, že sú tam scény, ktoré niesu moc príjemné pre človeka ako napr: mrtvé dievčatko v igelitovom vreci, na aute krv atď, ale ajtak vám to odporúčam si pozrieť, velmi kvalitný, silný dalo by sa povedať aj emotivný film hodnotený 82% na CSFD)