Sexuoložka Hanka Fifková: Těžký úděl dnešních mladých mužů

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Sexuoložka Hanka Fifková: Těžký úděl dnešních mladých mužů

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Sexuoložka Hanka Fifková: Těžký úděl dnešních mladých mužů (Novinky.cz)

...

Když média informují o vraždě malého dítěte, můžeme díky nim sledovat práci policie téměř krok za krokem. Tisk nám nabízí názory odborníků nejrůznějších profesí, počínaje právníky a konče psychology nebo psychiatry. Televize vezme diváka přímo na místo činu a zprostředkuje mu atmosféru. Velmi často hodně emotivně nebo pateticky.

Rodiče ostatních malých dětí pak snadno získají pocit, že se ze světa stalo nebezpečné místo, kde se mohou dít hrozné věci. Skutečnost je jiná. Počty násilných trestných činů, které sexuální delikventi páchají na dětech, se v průběhu let nemění.

Vysvětlujte to ale matkám a otcům. Mají dojem, že nebezpečí číhá na každém rohu. A také se podle toho chovají. Začnou své děti logicky víc chránit. Umožňují jim to moderní technologie. Vozí je do školy, na kroužky a z nich. Když nejsou s nimi, pro jistotu jim zavolají nebo pošlou esemesku. Pokud se neozvou, nervozita a napětí narůstá. Dítě to samozřejmě cítí. Rodičovská úzkost se na něj přenáší.

...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.