Dcera známé osobnosti: Nela B. (2004)

FOTOGRAFIE A OBRÁZKY slouží ke sdílení odkazů na volně dostupné fotografie a obrázky, které vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na fotografie zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na fotky z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje fotografií, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Fotografie a obrázky je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
fenix

Dcera známé osobnosti: Nela B. (2004)

Nový příspěvek od fenix »


Adéla Gondíková si vyrazila s dcerkou: Podobu s rodiči tady hledáme marně (super.cz, 21. prosince 2014)
Desetiletá Nela je zřejmě tak dokonalým mixem svých rodičů Adély Gondíkové (41) a Ondřeje Brouska (33), že v jejím obličeji paradoxně nemůžeme najít rysy ani jednoho z nich.

Ondřej Brousek: Krásná dcera, kterou opustil kvůli milence, je mu neuvěřitelně podobná (super.cz, 28. června 2011)
Modrošedé oči, světlé vlasy, nic a přitom vše říkající pohled. Přesně to podědila Nela po svém otci Ondřejovi, každý na první pohled pozná, kdo je její otec.

*dont_know* :D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1619 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Nela B.

Nový příspěvek od Kasz »

Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙