Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tak dnes mě odhalila čtyřletá Sára, nádherná okatá tmavovláska, silná propedofilka.
Pohladila mě po hlavě a slaďounkým hláskem řekla:
"Ty máš vlasy jako plyšáček."

To víte, že jsem si hned vzpomněl na svoji pravou pedo-identitu. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

ČEPEK má na mě tak pozitivní vliv. Úplně jsem ožil. Někdy mezi dětmi úplně zářím! Také zástupy mých fanynek značně posílily.

Dnes jsem se rozhodl, dal si závazek, že se budu snažit být tím nejlepším pedofilem, jakým dokáži.

Že holčičkám udělám, co jim na očích uvidím...
A nejen uvidím, ale také to budou opravdu chtít... :)
A nejen že to budou chtít, ale také to pro ně bude vhodné a dobré... :D

Krátce po mém rozhodnutí, v naprostém nadšení, jsem v DM drogerii nemohl nekoupit úžasnou nákupní tašku - kvalitní látkovou.
Je světle modrá, s dětskými obrázky - jsou tam ptáčkové, motýlci, kreslená kočička, kytičky, písmenka a další...
Asi dvě fotky miminek a hlavně značka Babylove. No nekupte to! Asi si dojdu nakoupit do zásoby.
Abych měl ještě za 40 let do důchodu. Doporučuji i vám.
Vhodná i pro BL. Nepropásněte, ať vám je nevyprodají!
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Scopi »

Já jsem si celou dobu myslel že učíš na prvním stupni ZŠ, ale teď když pořád čtu o tvých 4-5 letých "fanynkách" tak zjišťuji, že jsem se asi pletl. *dont_know*
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Scopi píše:Já jsem si celou dobu myslel že učíš na prvním stupni ZŠ, ale teď když pořád čtu o tvých 4-5 letých "fanynkách" tak zjišťuji, že jsem se asi pletl. *dont_know*
Jak jsem psal jinde: Na ZŠ je to na nic. Tam se dotknete maximálně při podávání křídy.

Navíc přibližně kolem 6. roku končí tzv. "první puberta" a děti jsou spíše jaksi "zastydlé" až do puberty. Zkrátka poněkud "latentnější sexuální období". Navíc preferáč nemám jako Kasz s vrcholem v závěru, ale někde uprostřed (ideál tak 4-6). Tak proč bych lezl mezi starší.

Různě tak nějak "mlžím" a mažu stopy. Ale jelikož bych vrhl pozornost na všechny učitele ve státních MŠ - kterých navíc není tolik, napíši, že to není tak ani tak.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Já jsem někdy i k dětem tak nádherně pravdivý a otevřený.
Dnes, před 20 holčičkami a jedním chlapečkem v sukni (jeho pokus) jsem zase něco prokecl.
Nějaká žákyně na mě hlásila: "Pane učiteli, já se někdy večer koukám na Večerníčka." A já přede všemi: "Já se někdy večer koukám na holčičky."
A víte, že se už ani nějak nedivily?
:D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od dodo »

Plyšáček píše:Krátce po mém rozhodnutí, v naprostém nadšení, jsem v DM drogerii nemohl nekoupit úžasnou nákupní tašku - kvalitní látkovou.
Je světle modrá, s dětskými obrázky - jsou tam ptáčkové, motýlci, kreslená kočička, kytičky, písmenka a další...
Asi dvě fotky miminek a hlavně značka Babylove. No nekupte to! Asi si dojdu nakoupit do zásoby.
Abych měl ještě za 40 let do důchodu. Doporučuji i vám.
Vhodná i pro BL. Nepropásněte, ať vám je nevyprodají!
To koupím ty sví holčičce ona prostě tyhle věci miluje :-) Díky kamaráde za tip!
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 26. 12. 2015, 17:14:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravena citace - necitujte celé dlouhé příspěvky!
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Původně jsem chtěl toto sdílet jen na chatu, ale do tohoto tématu je to jako stvořené...

Inu, setkal jsem se poprvé s jedním členem ČEPEKu a po několika hodinách milého sdílení jsme zašli s jeho dcerkou na nákup do Lidlu (v menším městě, kde se lidé docela dobře znají).
Nakupujeme, náhle zvolám: "Ta je tak nádherná..." Kamarád se začal rozhlížet, zda nezahlédne nějakou holčičku. Tak jsem mu ukázal na jednu velkou reklamní nad mléčnými výrobky. Horní ret měla mírně bílý od mlíčka. Jdeme dále. Kolem alkoholu... Začali jsme diskusi o alkoholu a já začal hodně nahlas, celý rozjařený, že mám nového kamaráda ke sdílení, vysvětlovat: "Vždyť jsem to i někde psal, že jako správný pedofil nekouřím, nepiju, a snažím se o celkovou čistotu..."
No přesně si už nepamatuji, kolik lidí bylo kolem v doslechu, ale asi jedna paní za regálem, další kousek před námi, nějaký chlapec... No prostě masakr! Úplně jsem zapomněl, že jdeme mezi běžnými lidmi! Tak jsem byl rozjetý. Mazec.
Teď mi to došlo. Podíval jsem se na kamaráda, šel jsem do kolen, až jsem měl držátko košíku u pusy a skoro jsem se křižoval. Já blázen. No koukali jsme trochu kolem, někdo asi opravdu něco slyšel. Když jsme vyšli před obchod, tak jsem se ještě dozvěděl, že před námi u pokladny stál policista - kriminalista, který v minulosti něco kolem dětí řešil s mým kamarádem. A výjimečně jsem na nákup neměl sexy tašku babylove (viz. výše).

Takže až budete mít radost z nějakého nového přítele, prosím zkuste se více kontrolovat. A ne jako já.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ti lidi to mohli klidně vzít jako ironickou větu, ne jako přiznání...
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

MOJE NÁKUPY NA NÁRODNÍ

Dnes jsem se vypravil s objednávkou na GL prsten (viz. výše) do centra.
Zašel jsem do Home Decor - nebo jak se to jmenuje.
Při průletu obchodem jsem zaznamenal hezké papírové dárkové tašky.
Je na nich miminko - evidentní holčička, nahá, sedící na zemi s rozkročenýma nohama, jen trochu z boku, takže nejsou vidět ty nejintimnější partie. Je v černobílém provedení a na krku má havajské květiny - barevné.
Neodolal jsem a koupil jsem jich hned 10. Říkal jsem si: "Případně v nich dám dárek nějakému GL - infantofilovi.
U pokladny se mě ptaly, jestli na to chci nějakou tašku. Říkal jsem: "Já tady nějakou mám." Neviděly ji přes pult.
Když jsem odcházel, ve dveřích jsem si všiml, jak jedna prodavačka pošeptává druhé, ať se podívá, jakou mám nákupní tašku. Měl jsem s sebou jako správný pedofil samozřejmě tašku babylove s miminky (viz. výše). Jen jsem se tajuplně na obě pousmál a zmizel na ulici.
Hned vedle jsem zašel do knihkupectví. Sháněl jsem knihu od Weisse, jelikož si ji Dodo při návštěvě u mě půjčil. A nemohu být bez pedobible.
U pokladny jsem se zeptal prodavačky, zda mají Sexuální zneužívání dětí. Ona po hledání v počítači řekla, že ne. A já na ni: "Vy tady nezneužíváte?!" Pochopila to jako žert a já jsem naoko naštvaně odešel.
Prsten jsem nakonec neobjednal. Moje oblíbené zlatnictví zavřeli. Budu hledat jiné a zkusím navrhnout prsten s GL srdíčky rovnou jako pečetidlo - na dopisy nebo moje holčičky.

:D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Filip »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Ja sa vždy snažím pôsobiť nenápadne.

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. ) ?
Nie, nosím obyčajné veci. Nemám moc rád vyzývavé oblečenie.

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Nie. Keď sa táto téma otvorí som ticho ako voš pod chrastou. Keby tak tí čo sú okolo mňa vedeli pravdu...

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Ešte sa ma to nikto nespýtal. A pochybujem, že sa ma na to niekto spýta. Ak by to bol niekto mne blízky tak by som mu pravdu povedal, ak cudzí tak nie.

5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Neukazujem sa z deťmi na verejnosti. Nemám deti. Ak by som mal, tak by mi nevadilo čo si pomyslia ľudia.

6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Občas.

7. Hladíte děti na potkání?
Ja nehladkám nikoho. Neznášam keď ma niekto cudzí hladká, tak prečo by som ja mal hladkať deti.

8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Na to som už odpovedal čiastočne v 3. Väčšinou však poviem, že nikto si to nevybral a pokiaľ nezneužíva deti, tak s ním nemám problém.

9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Nie.

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Ako boylover nevidím dôvod kričať na ženu „Bože ty si tak nádherná.“ :D

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Nenápadne si o prezriem, bez hlúpych grimás. Nechcem aby malo v noci nočné mory.

12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Nemám komu. Keď raz brat bude mať deti, najlepšie syna, tak vykúpim dráčik.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Všímam si ich, ale tvárim sa že si ich nevšímam.

14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Občas si pustím nejakého detského interpreta, ale nie detské pesničky.

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"?
Nemám facebook.

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Nie. U mňa takéto sci-fi nehrozí.

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Nie.

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Nie, obrázky si prezerám po internete. To mi stačí.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Stojím ako stolný stĺp. Usmejem sa na maminu alebo ocina, ktorí dieťa nasledujú. A keď počujem slovné spojenie „neotravuj uja“, tak sa usmejem a v duchu si vravím, že vôbec neotravuje. Mohlo by aj viac.

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Raz na letnej dovolenke, som ležal na deke vzadu, čítal knihu, keď som neďaleko zbadal troch nahých kutíkov. Nejako som sa na nich zadíval. Matka detí sa na mňa pozrela, zavolala ich a obliekla. Potom som sa tváril, že si čítam knihu a občas som nápadne pozrel po nejakej babe. :D
Naposledy upravil(a) Filip dne pondělí 17. 8. 2015, 13:12:54, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

JÁ SE V TOM VYZNÁM

Ve čtvrtek v podvečer jsem potkal rodiče mojí žákyně s kočárkem, ve kterém si vezli čtrnáctidenní dcerušku. Řekl jsem jim: "Vy mě ale zásobujete." Povídali jsme si a při loučení jsem jim přál, aby jim prospívala. A poznamenal jsem: "Je opravdu velice nádherná. A já se v tom vyznám..."
No a co! Ví, že učím mnoho dětí.

V pátek ráno jsem v šatně potkal babičku s vnučkou. Holčička měla namalovanou pusu rtěnkou, a tak jsem prohodil: "Ty máš namalovanou pusinku rtěnkou, viď?" A babička na to opáčila: "No jo, chtěla se namalovat, tak jsem ji namalovala sama. Vidíš, jak si toho pan hned všiml?" A já jen: "To víte, já se v tom vyznám." No a? Vnučka babičce pak zřejmě vysvětlila, že jsem pan učitel od vedle a jistě si nebude myslet žádné šílenosti, když se sám takhle svěřuji a "chlubím". To bych musel být padlý a hlavu, kdybych byl pedofil a takhle o sobě mluvil... Takže jsem padlý nebo ne?

:D
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 26. 12. 2015, 17:25:13, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Umazán komentář reagující na smazaný přípěvek.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od fenix »

Když už jsi se zeptal tak ano, jsi padlý a hlavu. :D

A to už si myslím dlouho, že mi nepřijde moc normální pokud se takhle opravdu chováš dost často.
Teď stačí, když někdo z tvého okolí začne hledat něco o pedofilii. Na naše fórum narazí určitě hned a na tvoje příspěvky taky a pak budeš, pokud budeš mít štěstí, jíst brčkem. :D
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Jeremy »

Plyšáček píše:...To bych musel být padlý a hlavu, kdybych byl pedofil a takhle o sobě mluvil... Takže jsem padlý nebo ne?

:D
V podstate si si sám odpovedal ;)

Ak si dobre pamätám, máš vlastné dieťa, takže aj z tohto pohľadu nemusíš vrhať až taký tieň podozrenia. Viem si predstaviť, že podobnú hlášku v Tvojom prípade človek prejde bez väčšieho zamyslenia, ale ak by si ma poctil podobnými komentármi častejšie, určite by som sa vážnejšie zamyslel nad tvojou orientáciou. Myslím, že rozumiem tomu, že takéto hlášky tak nejak potrebuješ vypúšťať a vlastne Ťa nejak vnútorne utvárajú, ale možno by naozaj nebolo zlé si strážiť, aby neboli príliš časté.

Rozhodne nemám potrebu Ti zasahovať do života, takže to ber iba ako také moje malé zamyslenie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Prožil jsem nádherný den.
Přichází jaro a holčičkám začíná, stejně jako všem lidem, aktivnější hormonální období.
Je to znát a musím je poněkud více krotit.
Už se začínám zase chovat slušně.
Tolik hezkých okamžiků mě dnes potkalo...

Dopoledne jsem šel mezi školkou a školou a přes přechod přecházely děti z první třídy s jejich panem učitelem. Jelikož tam byla minimálně polovina mých bývalých žáků, spustily na mě: "Jé, pane učiteli!" "To je náš pan učitel...". A jak přešly na můj chodník, vrhaly se ke mě - tedy spíše holčičky. Pak jsme šli několik společných kroků ke vchodu školy, dvě děvčátka mě hned držela za jednu roku. Vedl jsem si je vskutku něžně a zkušeně, skoro se ke mně při chůzi tulila. No kolega může být docela dobře GL a když toto viděl, hned se začal s dětmi bavit o tom, kdo jsem a tak. Doufám, že hned pochopil, že nejsem žádný amatér a že jsem minimálně nějaká pedofilní celebrita.

K večeru jsem dostal ještě několik nádherných obrázků - jako obvykle se srdíčky, na jednom nápis, že mě moc a moc miluje a s láskou...

Je to nádherné být GL, dokázat se chovat slušně a být učitelem.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne sobota 22. 8. 2015, 2:05:35, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Plyšáček píše:Nakupujeme, náhle zvolám: "Ta je tak nádherná..." Kamarád se začal rozhlížet, zda nezahlédne nějakou holčičku. Tak jsem mu ukázal na jednu velkou reklamní nad mléčnými výrobky. Horní ret měla mírně bílý od mlíčka.
Konečně Vám mohu poskytnout obrázek, o kterém jsem básnil při vypravování o nákupech s Dodem v Lidlu. :D

Obrázek
Prímý odkaz: http://www.jpeg.cz/images/2015/06/12/JG0yF.jpg
Zdroj: http://www.jpeg.cz/
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Teenbl »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Nemyslím, že ve vztahu k pedofilii je nějaký zažitý logický dresscode, takže ne.
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Ne, což ovšem souvisí i s preferenčním věkem
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
No to by bylo pomalu na samostatnou knihu, než příspěvek, poslední dobou to přeháním
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Záleží kdo, jak, kdy, nejde jasně odpovědět, ale obecně si myslím, že rozumný člověk se soudností se takto přímo nikdy nezeptá. Spíš se zeptá na orientaci obecně, ale přímo slovo pedofil nezazní.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Hm, nemyslím, že by bylo fajn, kdyby mě někteří lidi viděli někde s 12-13letým kutíkem, ale nějak to neřeším. Trošku narážku mimo, spíš se bojím ukazovat na veřejnosti s mnohými pedofily, někteří vypadají a působí dost pochybně.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Ne
7. Hladíte děti na potkání?
Ne
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Hodně záleží, kdy a kde to je, a kdo to říká v jakém kontextu. Často řeknu, že to nemusí být pedofil, ale jen člověk s nějakou poruchou osobnosti, sadismem atd. Celkem dobré ohlasy na to mám, většina lidí si celkem uvědomuje, že někdy pojem pedofil používají špatně.
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
S dětmi je to nevhodné, ne.
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Ne, není to vhodné.
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Takové věci nedělám, ale často z toho kutíka/kluka nemůžu spustit oči.
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Ne.
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Většinou jsem radši s dospělými.
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
No dětské...zpívající kutíky si pouštím, ale vzhledem k tomu, že z 90% používám sluchátka, tak není nic slyšet.
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
O pedofilii ne, ale o dětské pornografii jsem něco psal.
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Ne, ani s kutíkem.
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Hm nápadného, těžko říct, snad ne :D .
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Hm, v pokoji samotném ne, míval jsem kutíky na ploše na mobilu a pc, ale už i toho jsem po jedné menší nehodě nechal. Jsem si na plochu na notebooku dal fotku dvanáctiletého bratra od kamarádky-spolužačky a trochu se o tom i z srandy zmínil i před kamarádem. Jednou jsem si tak jen pro něco do skřínky přes čtvrtku třídy, a kamarád se z zvědavosti na tu plochu šel podívat a vzhledem k tomu, že jsem seděl vepředu, tak daná plocha byla celkem dobře vidět Mimochodem ta kamarádka právě seděla jen o lavici za mnou. No rychle jsem přišel, když si toho pár lidí všimlo a notebook prudce zavřel. Bohužel to bylo moc prudce, vzhledem k tomu, že byl na kraji lavice, tak spadl a zničil se mi v něm disk, ale jinak fajn historka.
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Ani jedno, chovám se vhodně podle situace.
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Jej těch bylo, pokukování po mladších klucích bylo dříve na denním pořádku, dnes už mě to moc nebere, možná jsem moc náročný, skoro žádný kutík se mi nelíbí.

Jinak těch historek by bylo, v kontextu nápadnosti taky stojí za to zmínit, že když člověk píše práce o pedofilii, dětské pornografii, tak musí počítat s tím, že pár lidi napadne, že to nebude jen tak...


Jinak Plyšáčku, opravdu máš za to, že podobné narážky v přítomnosti dětí jsou vhodné? Chápu to jako vtip, ale jako dost nejapný a zbytečný, vtipkuj si tak klidně s kolegyněmi, ale před dětmi to je opravdu nevhodné. To, že to nechápou je může vést i k tomu, že to dítě někde nevhodně zopakuje atp.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

teenbl píše:To, že to nechápou je může vést i k tomu, že to dítě někde nevhodně zopakuje atp.
Teenble, děkuji Ti za Tvé detailní milé vyjádření k jednotlivým otázkám.

S tím, že to někde mohou zopakovat, počítám.

Nechápu, proč si myslíš, že to nechápou.

Ale jak jsem psal, je s tím konec. Díky a díky Vám.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak chápou to v jenom v jednom významu, v tom dvojsmyslném si myslím, že ne, kvůli věku a znalostem
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Ynijed »

Plyšáček píše:Budu rád, když někteří - třeba naši noví, členové zkusí odpovědět na otázky na začátku tohoto vlákna.
Budiž :) Zjistil jsem, že přeci jenom mám co odpovědět, takže tady to máš!

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Jsem obyčejný týpek v letní/zimní bundě.

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Ne.

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii?
Pedofilie je jedno mnoha z mých oblíbených hot topic. Rád se hloubám ve věcech, které nejsou ve společnosti úplně vyjasněné nebo tabu, např evoluce, bůh, feminismus, porody doma, homeopatie... čert ví co ještě.

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
"Néé", "No ne úplně", "Tak napůl", "No ne v tom smyslu, v jakým to myslíš", "Děti jsou fajn, ale pedofil nejsem"

5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Neukazuji, ale strach bych neměl.

6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Spíše že je to nebo ono děcko hezké nebo ňuňavé + že se na své děti těším.

7. Hladíte děti na potkání?
Ne. Musel by to být důvěrný vztah, což je převážně příbuzenský. Jinak je to nepřípustné!

8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Téma většinou vytáhnu sám, takže samozřejmě zastávám.

9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Občas o tom mluvím s vrstevníky, natož abych mluvil s dětmi!

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Brr, ne!

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Mrkám, usmívám, nedávno jsem dokonce mávnul rukou (a předškolní holčička mávla zpět *air_kiss* )

12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Ne.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Styděl bych se.

14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Do sluchátek rád líznu "Zlatovlásko, krásko" nebo roztomilé "Ententýky" od Chinasky, na velkou sestavu se samozřejmě hodí jen pořádná hudba.

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Nene, i když se občas vyjádřím k tématu.

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku s propletenými prsty?
Nene! Propletené prsty jedině s vrstevnicí.

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Ne :D

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Kamarádka, která se mojí polopedofilie okamžitě ujala a udělala si z ní v hlavě obyčejnou pedofilii, mi na konci roku dala pohlednici s jukajícím bezpohlavním mimčem (kdyžtak pošlu foto, ať se dozvím pohlaví) v retro kočárku. Pohlednici jsem zastrčil nad nějakou keramickou ozdobu a kouká na mě.
Nějaké mladičké puberťačky jsem si na mobilu nastavil jako covery výběrových alb, jelikož ty mixy z 80. a jiných let mají opravdu otřesné obaly. Kamarádi maximálně kroutí hlavou, že prej když s těma holkama nechodím, nemám si je co dávat na mobil.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Nikdy se nehrnulo.

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace?
Zatím ne. I kdyby, bude rozruch problémem naštvaných maminek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ynijed za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Ynijed píše:11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Mrkám, usmívám, nedávno jsem dokonce mávnul rukou (a předškolní holčička mávla zpět *air_kiss* )

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Styděl bych se.

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku s propletenými prsty?
Nene! Propletené prsty jedině s vrstevnicí.

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Kamarádka, která se mojí polopedofilie okamžitě ujala a udělala si z ní v hlavě obyčejnou pedofilii, mi na konci roku dala pohlednici s jukajícím bezpohlavním mimčem (kdyžtak pošlu foto, ať se dozvím pohlaví)...

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Nikdy se nehrnulo.
Milý Ynijedíku. (Tak mě napadlo, jak Tě toto jméno napadlo...?)
Bod 11 mě velice potěšil.
Body 13, 16, 19 Tě snad ještě čekají. Není na tom nic tak nevhodného.
Bod 18 mě nadchnul... že prý: "Kamarádka, která se mojí polopedofilie okamžitě ujala..." Jsem rád, že o Tebe někdo takto pečuje.
A tu fotku mimča mi pošli. Zkusím to určit. Většinou to již poznám bez problému i u měsíčního mimi - myslím tedy i v případě, že má plenku... :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů