Prezident Miloš Zeman

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od malou »

"Náš" Prezident Miloš Zeman?Dá se to tak říct?

Já si nikdy nemusím hrát na loyalisty vůči nějakým politickým či jiným osobnostem.Ale ted trošku mám simpatii vůči prezidentovi.Proč?

Zatímco většina "našich" politikú jsou pro zhoršení vztahú k Rusku a to přinese VICE negativ než pozitiv je Prezident Zeman PRO DEESKALACI konfliktu na východě Ukrajiny.Zatímco USA,Německo či VB a některé státy Evropy jsou i pro vojenskou pomoc Ukrajině,něco zcela absurdně-šíleného a dokonce i hospodářské sankce vůči Rusku-pro evropské hospodářství jsou zcela negativní tak Prezident Zeman se zachoval zcela rozumně a to-že řekl-že at si zachováme zdraví rozum a uvažujeme bez antiruských emocí.

Rusko je evropský stát.Má evropskou kulturu.Jeho obyvatele jsou evropani-Slované-a jsou to slušní lidi.Rusko je DEMOKRATICKY stat.Vedle vlyvné strany-Jednotné Rusko-je tam ještě několik dalších stran,které mají zastoupení v Dumě.Většina z tých stran mají špatnou pověst a člověk neví-co by se stalo kdyby přišli k moci.

A vůbec není pravda že by tam byl někdo přespříliš diskriminován.Pokud nebudete s vým chováním provokovat na ulici či v televizi některé lidi,tak s policií problémy mít nebudete.Co si kdo dělá ve svým sukromí,nikoho moc nepobuřuje.

Navíc-proč se říká že v Rusku se někdo diskriminuje,já jako vášniví -nudaturista-někde vyslíct (moje)dítě v USA s kterým bych šel na pláž a moje dospělá přítelkyně,kdyby si sundala vršek plavek,tak co nejdřív na mě někdo zavolá policii a odpoledne bych možná strávil na služebně.Kdybych je přitom fotil,tak bych možná skončil i na pár dní ve vězení.To je taky diskriminace.

Ale američany nechcu poučovat,mají takovou mentalitu a zákony a kdybych tam jel(nemám to ale vůbec v úmyslu)tak bych ty zákony respektoval.

Další co nechápu je kritika Zemanových výrokú.To si říkají demokraté,ti co ukazovaly červenou kartu Prezidentu Zemanovy.Vždyt at si každý řekne i Prezident svúj názor.To že řekl že Pussy Riot se jmenují v překladu "Kunda nepokoje" je pravda.

Mě jako necírkevního člověka taky někdy štve,co dělají křestané,muslimové,hinduisti.... ale nevtrhnu do kostela a neprovokuji je.Je to jejich život,když je to baví.Otázka je,co by se stalo,kdyby někdo vtrhl nahý do kostela třeba takových baptistú,ti se řadí trošku k evangelickým(protestantským)fundamentalistům a začal tam se s výma podobnýma hrát koncert a zpívat politické písně.Myslíte že by je nechaly jen tak hrát a nepotrestaly by je?Před pár lety,by je možná v některých konzervativních státech jako Texas,Alabama,Kansas zastřelily nebo pověsily na nejbližším stromě.

Prezident Zeman jako Prezident Putin jsou zkrátka extrémně levicový politici,co chtějí chránit křestanské hodnoty i když Zeman řekl,že je prý nevěřící a my demokráté,pokud teda jsme,musíme respektovat jejich názor.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6525
Dal: 1667 poděkování
Dostal: 3546 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Kasz »

Na Zemanovi mně vždy vadilo, že se chová jako buran. Ale lidé si ho zvolili, tak respektuji volbu většiny.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

K situaci na Ukrajině jsem se už vyjadřoval. Putina nemám rád a to, že patříme k Západu, je pro mě nezpochybnitelné, ale na Ukrajině si prostě začal Západ, ne Putin. Putin je sice lhář, ale neobsadil zatím žádné území, jehož obyvatelé by si to nepřáli. Ruští vojáci na Ukrajině sice jsou, ale válka by tam byla, i kdyby tam nebyli, takže jde primárně o občanskou válku. V tomto souhlasím se Zemanem.

A souhlasím se Zemanem, že Putin je oproti islámu jen chřipka. Naopak nesouhlasím se Schwarzenbergem, který kritizuje Rusko za zákon proti propagaci homosexuality a pak si jede podat ruku se Saúdskými Araby, kteří homosexuály popravují.

Pussy Riot jsou kurvy, ale i kurvy mají právo na názor. Za výtržnost, kterou předvedly, je adekvátní pokuta, ale těžko to Rusům vysvětlovat, když to sami necítí.

Chápu, že Zemana naštve, když Schwarzenberg může mluvit jako dlaždič a přesto o něm jde jeden hlas, že by byl slušným a noblesním prezidentem. Proto Zeman reagoval, jak reagoval. Bylo by super, kdyby to dokázal velkoryse přejít, ale těžko mu vyčítat, že neustoupil.

Většina lidí kouří a pije, ale potají. Proto se domnívají, že když Zeman kouří a pije veřejně, je asi tak strašně závislý, že to už ani nedokáže tajit. Nenapadne je, že Zeman netají nic.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Jeremy »

Skúsim tiež iba v zkratke.
- pustil som si zo záznamu celý rozhovor s pánom Zemanom. Je v poriadku, ak niekto hovorí svoje názory, dokážem rešpektovať aj hromadu vulgarizmov, hoci slušný človek nemá problém vyjadriť názor bez nich. Ak takto exhibuje prezident republiky v médiách, hanbím sa za vás, priatelia. Prezident reprezentuje celý národ a v zahraničných médiách si nenechali túto reprezentáciu ujsť.

- pohybujem sa v ČR dosť na to, aby som vedel, že Zemanovo chovanie je mnohým čechom sympatické a považujú ho za vtipného človeka. Ja v jeho útočnej, urážlivej arogancii a vulgarizme humor nenachádzam. Verejné ponižovanie a zošmiešňovanie oponentov je známka absencie morálky, nie zmyslu pre humor. Aj mne ujde sprosté slovo v emotívnej chvíly a ak tým niekoho urazím, viem že som prestrelil a využijem možnosť sa omluviť. To sa stane a nie som na to hrdý. Ale pán Zeman ich používa spôsobom, ako by mazal maslo na chleba...

- o tom či je Rusko demokratická krajina bez cenzúry a či v nej nevládne diktatúra jedného človeka, o tom sa netreba baviť. Dá sa polemizovať o tom, že Rusko je súčasťou európy (s časti určite), ale kultúrne a hodnotovo vždy bolo a je niekde inde. Demokraciu v zmysle, ako sa chápe vo zvyšku Európy nikdy nepoznalo a jej hodnoty vládnúce entity nikdy neprijali.

- o sankciách voči Rusku sa dá vždy uvažovať z hľadiska, čo nám to prinesie. Alebo aj z hľadiska, čo je správne. Ale v stave, keď kadekto verí, že na Ukrajine ide o vojnu ukrajinských fašistov proti ruskému obyvateľstvu, je to ťažké. Možno by pomohlo menej brúzdať na facebooku a viac zvažovať seriózne správy a aj tie spracovávať vlastnou hlavou.

Zhrnutie:
Mám rád ľudí so zmyslom pre humor. Ľudsky čistý humor, ktorý nezabúda na rešpekt a úctu voči ostatným. Mám rád ľudí, ktorý poznajú ničivú silu prehnaného ega, morálnych, empatických, dobrosrdečných. Nie je ich veľa a mám sa od nich čo učiť. Pána Schwarzenberga často krát nie je poriadne rozumieť, ale keď to skúsite, môžte zrovnávať s pánom Zemanom. A áno, politické rozpravy na fóre ma skutočne nebavia, takže to berte iba ako môj názor a ďalej reagovať nebudem.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 473 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od simgiran »

Putin lže v jednom kuse. A pokud se za provokování myslí i protesty proti Putinovi, objektivní informování o homosexualitě a podobně, tak Rusko prostě není demokratický stát. Demokracie nemůže náležitě fungovat, pokud je potlačována opozice. De-eskalace konfliktu by byla hezká, jenže zatím pokusy o ni probíhaly tak, že se něco dohodlo a pak se Putin vysmál druhé straně do ksichtu. Takhle se nedá jednat.

Zeman je hovado. Nevede poctivou debatu se svými oponenty, mnohokrát se akorát snaží hrát sebevědomého a onálepkovat protivníky a doufá, že mu to veřejnost sežere. Ostatně naposledy to byla "pražská kavárna". Ze státních aktů si dělá soukromé večírky. To, že leze do zadku šmejdům okolo Putina je asi nejhorší. A nepřidá Zemanovi ani lhaní a zlehčování událostí v roce 1989.

S tou Saudskou Arábií je problém. Bohužel si lidé zvykli na to, že je tam taková situace a nepřijde jim to. Přitom je to jeden z nejodpornějších režimů na světě. Asi se nedá čekat, že by se tam změnilo něco přes noc, ale rozhodně by se mělo na SA tlačit a přinejmenším by se mělo dát najevo, že není možná spolupráce se SA v případě, že budou popravovat svoje názorové oponenty. Rusko je na očích proto, že se čekalo, že se tam situace zlepší, ale přišli tam šmejdi a situace se velmi podstatně zhoršila. Ono nakonec režim nemusí popravovat homosexuály sám. Ono stačí, že v Rusku není možné se nějak pořádně postavit proti hlásání nenávisti, že policie přehlíží zločiny proti homosexuálům apod. Ve výsledku z toho jsou nepotrestané vraždy, sebevraždy a teenageři, co skončí na ulici a třeba umrznou. Takže i Putin má na rukou krev. http://respekt.ihned.cz/c1-63107990-homosexualita-je-kampan-zapadu-proti-rusku
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 451 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Tim »

Osobně jsem zemana nevolil a nemám ho rád. Pro mne má být prezident osobou kultivovanou, dbající na tradice, která reprezentuje tento stát a spojuje ho. On je pro mne ale pouze hulvátem. Žel co naplat, lid ho zvolil což je asi tou nejsmutnější reflexí stavu našeho národa.

Já jsem idealista a snílek, rád bych měl v čele své země člověka na kterého mohu být pyšný. Když zabrousím trochu do světa snění a do dávné historie, rád bych aby v čele naší země stál člověk za kterého by se člověk bil i dal život. To už ale opravdu nejspíše patří do dob dávno minulých. Mne by ke skromnosti stačil prezident jež by se charismatem rovnal panu prezidentu Havlovi. Když ten zemřel tak se mi hrdlo sevřelo, i ta slza ukápla a i když jsem byl na vánočním večírku naší firmy, spěchal jsem rychle pryč abych mu zapálil svíčku a vzdal hold. Měl jsem pocit že alespoň to mu dlužím, neb měl jsem ho opravdu rád a cítil jsem že jedna éra naší země končí spolu s ním.

K Zemanovi nic takového bohužel necítím a den kdy odejde ze světa politického nebo toho skutečného, nebude pro mne ničím vyjímečný a je mi to líto.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Příspěvky: 1685
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2046 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Zeman mi nevadí. Neříkám, že bych ho volil, kdybych mohl, protože jsem tajně fandil někomu jinému, nicméně když se rozhodovalo mezi Zemanem a Schwarzenbergem, docela jsem doufal, že vyhraje Zeman. To jak se vyjadřuje mě nepohoršilo, spíše pobavilo. Už to k němu tak nějak patří a mohli jsme očekávat, jak to bude, když ho většina republiky zvolila. :)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od fenix »

Zemana jsem volil a v tom výběru co byl, to pro mě je nejlepší volba.

Jinak bych nejradši měl monarchii, na hrad patří král s královnou a princezničky (princátka).
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Hranicar »

Prezident Miloš zeman je samolibé hovado. Zároveň je to ale chytrý člověk a výrazná osobnost. Některé jeho názory (např. na to, co se stalo v Kosovu) jsou mi velmi sympatické, jiné jeho výroky a snahy (kanál Dunaj-Odra-Labe) považuji za totálně nesoudné.
Mluvit jako dlaždič ve veřejném vysílání, navíc když se snaží navázat na prvorepublikovou tradici, považuji u prezidenta za nepřijatelné.
Pokud jde o Rusko, tak si fakt nemyslím, že by to byl zcela svobodný a demokratický stát. A dost pochybuju o tom, že tomu tak v blízké době bude. Určitě bych ho ani neřadil mezi evropské státy. Proti ruským lidem samozřejmě nic nemám. Jo ale souhlasím s tím, že je větší šance, že bude člověk nařčen z pedofilie v USA, než v Rusku.
Putin je křížencem mezi demokratickým prezidentem a autokratickým diktátorem, bezesporu člověk s největší faktickou mocí na této planetě. Jeho české obdivovatele ovšem nechápu.
Jak už jsem psal jinde, není mi jasné, proč mají čeští lidé takovou potřebu vzhlížet obdivně střídavě k Rusku a USA, tyhle dvě mocnosti si navzájem nemají co vyčítat.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3150
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Jednorozec »

Hmm.
Tak mně osobně se sice moc nelíbí, když někdo kdo má reprezentovat používá slova jako "kun.a" a podobně (byť jako citace či překlad). Ale.
1. byl demokraticky zvolen ve volbách a jeho oponenti by už s tou kampaní měli přestat(pokud mají v hlavě víc než piliny tak už jim mělo dojít že i negativní reklama je reklama)....
2. pro mně je nejmenším zlem. Stačilo chvíli poslouchat "knížete" (tedy on ve skutečnosti těžko může být kníže když tu máme 100 let republiku a v rakousku a německu taky) jak by rušil "benešovy dekrety"...
3. Jeho názory na ukrainu/rusko a spol se do značné míry kryjí s mými, tj. napřed tam "západ" podporuje opozici a ta se prostávkuje až k moci (normální převrat silou což najednou demokratům nevadí) a pak se všichni diví že ruskojazyčné obyvatelstvo chce být raději v rusku, ne tam kam je umněle přesunuli po rozpadu CCCP...
4. Když člověk poslouchá komentáře zemanových odpůrců a Zemana, tak mu z toho vyjde, že Zeman alespoň ví co mluví a neopakuje jen nesmyslné fráze. Řeči o "mluvčím kremlu" a podobně jsou vážně ubohé...

Mimochodem pussy riot jsou vážně ubožáci, "hudba" děsná, akce členů jak z pomocné školy (soulož v muzeu, chlazené kuře ve vagíně wtf.) a urážet celý národ a provoslavnou církev (po té co si zkusila za posledních 80 let) v nejposvátnějším znovuvybudovaném chrámu země, to může napadnout jen magora...
Osobně bych je poslal tak někam do blázince, kdyby je nepodporovala "demokratická média" ani pes by po nich neštěkl...
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 473 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od simgiran »

Jednorožče, že byl zvolen ve volbách neznamená, že je pět let nekritizovatelný.

Kdy chtěl Schwarzenberg rušit Benešovy dekrety?

Co bys navrhoval na Ukrajině lidem? Měli tam jen přihlížet Janukovyč dělá?

Mimochodem, ať už byla církev pronásledována nebo ne, to neznamená, že teď by měla mít nějaké zvláštní ochrany. V současné době například značně přispívá k pronásledování homosexuálů v Rusku. Myslím, že záměrem nebylo urážet národ, ale poukázat, jak se církev montuje do politiky. Neříkám, že tu akci musíš považovat za vhodné, ale přijde mi, že se je snažíš všemožně očernit a udělat z nich lidi, co rádi škodí ostatním bez rozdílu.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Jeremy »

simgiran píše:Jednorožče, že byl zvolen ve volbách neznamená, že je pět let nekritizovatelný.

Kdy chtěl Schwarzenberg rušit Benešovy dekrety?

Co bys navrhoval na Ukrajině lidem? Měli tam jen přihlížet Janukovyč dělá?

Mimochodem, ať už byla církev pronásledována nebo ne, to neznamená, že teď by měla mít nějaké zvláštní ochrany. V současné době například značně přispívá k pronásledování homosexuálů v Rusku. Myslím, že záměrem nebylo urážet národ, ale poukázat, jak se církev montuje do politiky. Neříkám, že tu akci musíš považovat za vhodné, ale přijde mi, že se je snažíš všemožně očernit a udělat z nich lidi, co rádi škodí ostatním bez rozdílu.
Stačilo sledovať predvolebn kampaň a Zemanove klamstvá na každom kroku (často dokázateľne vedomé). Benešove dekréty bola silná karta v jeho rukách a jednoduchí ľudia, ktorí nemajú potrebu si overovať "fakty", si tento argument vzali za svoj. Neviem, či je potrebné zmieňovať, že Schwarzenberg tvrdil iba toľko, že dnes by nebolo možné niečo také ako Benešove dekréty prijať a s tým sa dá iba súhlasiť. Ono vyjadrenie sa dá celkom šikovne prekrútiť a podvádzať s ním svojich voličov. A aby som nezabudol na nacistickú obdivovateľku v osobe Schwarzenbergovej manželky, či tvrdenie, že Mostecká uhelná nebola privatizovaná za jeho vlády (v poslednej debate pred voľami a začiatkom moratória). Zmluva o predaji je mimochodom podpísaná priamo Zemanom, čo už ale samozrejme nebolo možné počas moratória nejak rozpitvávať.

Čo sa týka Ukrajiny, veľa ľudí stále nepripúšťa, že americká propaganda sa na tú ruskú jednoducho nechytá a práca ruských trollov prináša úspechy, keďže dnes už všetci "vieme", že ukrajinský fašisti podporovaní USA sa snažia vykántriť ruskú menšinu a Putin iba bráni občanov svojej milovanej krajiny, separatisti sú obyčajní ľudia ako my (akurát vyzbrojení najmodernejšou vojenskou technikou), ktorí bránia svoje práva a budúcnosť pre svoje deti. V tejto spleti overených informácií už každý zabudol (ak to niekedy vôbec vnímal), kvôli čomu bol organizovaný majdan.

Pussy Riot a jej praktiky mi sympatické nikdy neboli, na druhej strane musím uznať, že upozorniť na situáciu doma dokázali tak výrazne, ako málokto. Čo sa týka trestov v tejto veci, tak sa priznám, že argumentovať ich nelogickú tvrdosť snahou zneškodniť disident, asi nie je príliš možné. Nie v kraine, kde je protizákonné už len hlásiť sa k homosexualite, keďže táto je len nástrojom západnej propagandy proti matičke Rusi.

Tuším som písal, že tieto veci už nebudem komentovať... Ospravedlňujem sa, už sa to nestane...
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

simgiran píše:Co bys navrhoval na Ukrajině lidem? Měli tam jen přihlížet Janukovyč dělá?
Ano, měli počkat do příštích voleb. Nebo se aspoň měla dodržet dohoda z 21. února 2014 (a už to byl obrovský ústupek demonstrantům, kteří na rozdíl od Janukovyče neměli žádný demokratický mandát).
Jeremy píše:v poslednej debate pred voľami a začiatkom moratória
Technická poznámka, v ČR se moratorium vztahuje jen na zveřejňování průzkumů veřejného mínění. Volební kampaň se může konat kdykoli, klidně i během voleb (s výjimkou bezprostředního okolí volebních místností).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 562 poděkování
Dostal: 722 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Daniel »

Na Zemanovi jako politikovi oceňuje tři věci. Schopnost jednat a domluvit se v případě potřeby i se svým politickým protivníkem. Možná mu byla opoziční smlouva stokrát zazlívána, nicméně jeho nástupci byli schopni se po volbách několik měsíců dohadovat o tom, jestli parlament bude nebo nebude pracovat (tj. jestli si zvolí vedení). Dále postoj k situaci na blízkém výchově a především to, že veřejně teroristy veřejně označil jako teroristy. A nakonec to, že se mu vyhýbají milostné aféry. Alespoň jsem zatím žádnou nezaznamenal.

Způsob jeho mluvy bych jinému politikovi možná prominul, ale zrovna od prezidenta očekávám přeci jenom reprezentativní vystupování a kultivovaný projev. Respektuji ho jako našeho prezidenta, ale tak nějak si neumím představit, že by ve třídě, kam chodí moje dcera, visela jeho podobizna.
fenix píše:Jinak bych nejradši měl monarchii, na hrad patří král s královnou a princezničky (princátka).
Pricezničky na hradě, tak to je nejlepší názor v diskuzi :) Jenom se přiznávám, že zrovna já bych jako malý v roli princezny ani prince být nechtěl.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3150
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Jednorozec »

ad. Benešovy dekrety (správněji Dekrety prezidenta republiky). Sry ale to není propaganda narážky od toho pána jsem v TV slyšel na vlastní uši...

Jinak Král a královna je horší řešení.
1. Nikdo ti nezaručí že ten král bude za něco stát (v minulosti často za nic nestál) a i vytrvalá výchova od mládí schopnosti nenahradí...
2. Monarchové se povětšinou dostali k moci ještě mnohem horšími způsoby, než bývá zvykem nyní a nevidím důvod, proč by měl mít někdo dědičné právo na něco co si nezaslouží.
3. Pro většinu populace je role státního symbolu nehorázná zátěž a omezení. Osobně je mi těch dětí docela líto...
Uživatelský avatar
fenix

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od fenix »

A kdo zaručí, že bude za něco stát prezident? Stačí se podivat co bylo na výběr poslední volby...
Osobně se mi prostě dnešní monarchie velmi zamlouvají.
Jinak koukám, že ostatní už někdo napsal za mě.
Jitka Prokopičová: Ať žije monarchie! (lidovky.cz)
Holandsko je vyspělá demokracie a to, že v čele státu stojí dědičný monarcha odpůrcům monarchie samozřejmě vadí. Způsob dědění trůnu v podstatě odporuje principům demokracie. Proč by měl právo na to stát v čele státu někdo, kdo se narodil, jak se říká, se stříbrnou lžičkou v puse? Mnohým vadí, kolik taková legrace stojí, protože královská rodina má velkorysé apanáže a vysoké náklady. Proč monarchie v moderní demokratické zemi?

Ve vyspělé konstituční monarchii, jako je Holandsko, má král opravdu jenom reprezentativní roli, nemá prakticky žádný politický vliv, protože zemi řídí vláda a parlament. Král zemi dovnitř sjednocuje a v zahraničí reprezentuje a propaguje. Na obchodní mise královny Beatrix si holandští podnikatelé rozhodně nemohli stěžovat a nový král Willem-Alexander jistě bude v této praxi pokračovat. V čele státu někdo stát musí. Alternativou je prezident. „Těch nákladů spojených s reprezentací jako jsou paláce, personál, bankety, drahé limuzíny a letadla, se stejně nezbavíme,“ vysvětlují redaktoři. „A chcete snad mít v čele státu nějakého starého vysloužilého nudného politika bez charismatu?“ ... a vypočítávájí možné kandidáty, jejichž jména vám stejně nic neřeknou. „Podívejte se vedle do Německa, jak jsou z toho zoufalí, že se jim těžko daří najít nějakou inspirující osobu.“ Divím se, že neuvedli jako příklad zrovna naši zemi. Snad, že to ani nestojí za řeč. „
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 20. 7. 2020, 10:06:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněny fotky nezletilých
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3150
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Jednorozec »

A kdo zaručí, že bude za něco stát prezident?

Je daleko větší šance že bude k něčemu, protože prezident musí něco dokázat (minimálně v politické oblasti), než se jím stane.

ad. královské rodiny:
Právě proto jak mizerně se králové chovali je lidé postupně odstavili od moci. Nebyly výjimky králové "bez rozumu" zcela bez schopností či vyloženě egoističtí. A i dnes se objevují skandály z "královských rodin". A nevidím nejmenší důvod mít nějakou reprezentativní figurku a zatěžovat tím celou jeho rodinu.
Navíc už z principu tvrdím, že lidé se rodí sobě rovni a není možné někomu zajišťovat nějaké postavení díky jeho původu.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od fenix »

Ono monarchie dnes jsou úplně jiný. Skandálů mají dost i prezidenti a nakonec opravdu se necítím roven ani s prezidentem nebo politikama a už vůbec si nejsou rovni jejich děti s dětma dělníků.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fenixi, pokud chceš vidět princezny, stačí zajít za mnou a nemusíš hned zakládat monarchie...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Prezident Miloš Zeman

Nový příspěvek od fenix »

Pokud chci vidět princezny nejdu za tebou, ale rovnou za nima. :D