Motýli / Motyle / Butterflies (1973, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Motýli / Motyle / Butterflies (1973, film)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Motýli / Motyle / Butterflies

A poetic story about the first love hopes and disappointments. Twelve-year-old Edek comes on vacation to his aunt Hela, who lives by the lake. There he meets a group of his peers, and among them the charming Monika. They walk in the woods, go to the beach, but the relationship ends when Monika leaves Edek for Alka, who has rich parents, and Honorka, who is in love with Edek, reveals Monika's secret to him.

ČSFD

Obrázek

Jedna z nejnádhernějších hereček - holčiček, co se kdy narodila.
Je tam i nějaký ten kutík. Ale jde samozřejmě v prvé řadě o dokonalý půvab herečky.
Další důkaz toho, jak jsou slovanská děvčátka nádherná.
Válí se tam v lese atd. Zatím jsem to sám neviděl.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.