Maladolescenza / Spielen wir Liebe / Playing with Love (1977, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
leonid jumper

Maladolescenza / Spielen wir Liebe / Playing with Love (1977, film)

Nový příspěvek od leonid jumper »

Maladolescenza / Spielen wir Liebe / Playing with Love

Je začátek prázdnin a Fabrizio s Laurou se zase sešli na svém místě u kamenné zdi, kam každý rok před zimou schovávají své poklady. Laura si Fabrizia pozorně prohlíží. Je navenek pořád stejný, jen jeho pohled se změnil. Cítí se před ním najednou celá nesvá. Také Fabrizio si toho všiml, ale dělá, jako by nic, jen při hrách nevynechá jedinou příležitost dotknout se Lauřina hrudníku. Dívka Fabrizia nepokrytě zbožňuje, ale on se jí už dávno nabažil a dělá mu stále větší radost ji trýznit. Opuštěné ruiny objevené vysoko v lesích jsou ideálním místem pro krále lesa, Fabrizia. Mocný vladař však potřebuje sebevědomou královnu, a vystrašená Laura musí uvolnit místo rozhodné a kruté Silvii, plavovlásce z velkého domu pod horami, dříve opuštěného. Tahle dvojice si báječně rozumí, zabíjí v lese ptáky a s lukem a šípy zaútočí dokonce i na Lauru.

Film italského režiséra Piera Giuseppe Murgia se kvůli sexuálním scénám a neskrývané nahotě dětských aktérů dočkává i více než tři desetiletí od premiéry s velmi kontroverzním přijetím, vždyť oběma herečkám Laře Wendel i Evě Ionesco bylo v době natáčení pouhých jedenáct, představiteli Fabrizia Martinu Loebovi pak sedmnáct let. Snímek je v některých evropských státech označován jako dětská pornografie a patří na seznam zakázaných děl.


ČSFD

Obrázek
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 24. 8. 2015, 23:36:19, celkem upraveno 1 x.