Děti a jejich sexualita (CPress 2014)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Děti a jejich sexualita (CPress 2014)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Děti a jejich sexualita

Nedávno se na trhu objevila kniha Děti a jejich sexualita - rádce pro rodiče a pedagogy (CPress).

http://www.ceskaskola.cz/2014/08/deti-jejich-sexualita-radce-pro-rodice.html

Je to útlejší dílko a je psáno čtivě, srozumitelně, celkem poučné. Zaujaly mě nejvíce kapitoly o Tabu a Coming Outu menšin - o pedofilii ani zmínka. Poté se dlouze věnuje otázce efektivní komunikace o intimních otázkách. V závěru velice povrchně naznačuje určitá témata pro jednotlivé věkové kategorie.

Fajn, až na to, že název neodpovídá vnitřnímu obsahu. Čekal jsem, že budou více rozebírat první lásky, platonická zamilování, bezděčnou masturbaci ap. A ono jen všechno jiné, než to, co nese v názvu. Mohli ji nazvat třeba Větší sexuální menšiny a jak s dětmi mluvit o sexu.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 25. 2. 2021, 1:57:17, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odmazán nevhodný komentář.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.