Tobi / Tobi el niño con alas (1978, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Tobi / Tobi el niño con alas (1978, film)

Nový příspěvek od tdnka »

Tobi / Tobi el niño con alas

Fantastický (a mierne vianočne ladený) príbeh chlapca menom Toby, ktorému začnú znenazdajky rásť krídla a premieňa sa na anjela. Niečo také však spoločnosť odmieta akceptovať a Tobyho rodičia sú nútení súhlasiť s amputáciou krídel. Tie však po čase začnú opäť rásť. Film pojednáva o neschopnosti okolia prijať takýto netradičný stav a o zdanlivo bezvýchodiskovej situácii, ktorej riešenie však možno nájsť priamo v nebi.

ČSFD
Wikipedia

Obrázek

Film o chlapci, který se stal kupidem. Úžasné obsazení titulní role.