Černí andělé: Experiment (2001, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Černí andělé: Experiment (2001, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Černí andělé: Experiment

Dvanáctileté Terezce (Annelie Herzová) umírá v nemocnici dědeček (S. Zindulka). V kómatu vysloví několik vět v dávno zapomenutém, nikdy nerozluštěném uttarátském jazyce. Primář nemocnice náhodou zachytí tajemnou promluvu na diktafon a nahrávku postoupí doktorce Wolfové (I. Chýlková) z Jazykového ústavu. Ta má tak možnost získat nejen klíč k rozluštění tohoto jazyka, ale také přeložit jediný přímý vzka z mrtvých živým. Přestože se Terezčin dědeček probere k vědomí, Wolfová neváhá požádat o umělé vyvolání klinické smrti, aby získala potřebné informace. Její jedinou soupeřkou je Terezka, která se snaží v nerovném boji zachránit dědečkovi život...

ČSFD
https://www.ceskatelevize.cz/porady/1032515538-cerni-andele/20136712002-experiment/

Juraj Herz píše:Nejdůležitější byl výběr hlavní postavy: Terezky. Byl jsem přesvědčený, že ji mám v mé dceři. Ona už tak přesvědčena nebyla a po přečtení scénáře jí trvalo skoro tři měsíce, než souhlasila, že to bude dělat. Měla strach, že to bude psychicky i fyzicky velmi náročné natáčení. Nakonec se jí její obavy víc než potvrdily. Přesto si myslím, že to byl správný výběr.

Obrázek Obrázek Obrázek
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.