Obchodníci s dětmi

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Obchodníci s dětmi

Nový příspěvek od Deda »

Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Obchodníci s dětmi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Kruciš, pár hezkých holčiček bych koupil a dal jim lásku a svobodu.
Ale teď vážně, co přesně mysleli tím obchodem s dětmi?
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Obchodníci s dětmi

Nový příspěvek od malou »

Člověk musí číst mezi řádky. Podle UNO-je definice dítěte osoba do 18 let. Zřejmě teda šlo o mladé závislé narkomany do 18 let,napojené na drogové dýlery. Média z toho udělají kauzu,že šlo o akci policie proti pedofilúm,kteří zadržovali či obchodovali s dětmi.

Cekám na to,kdy třeba nějaký náboženský fanatik řekne,že za špatné počasí nás trestá búh,protože existuje u nás pedofílie.Jeden Iránský duchovný to řekl nedávno kvúly zemetřesení a že búh nás trestá zato že v nemuslimských zemích ukazují ženy prsa.Teda pokud to není mediální výmysl.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Obchodníci s dětmi

Nový příspěvek od Jeremy »

Vzhľadom k tomu, že v poslednom čase sa v médiách kopia správy o prípadoch spájaných (či už objektívne, alebo len cielene) s pedofíliou, dúfam, že sa z toho nestane zase jedna z tých hlavných a pálčivých tém spoločnosti, na ktorú budú médiá ako Nova poukazovať najbližší mesiac a hľadať dalšie a ďalšie prípady, ktoré by sa akokoľvek aspoň na oko hodili k téme a k podporili burcovanie verejnosti k vedomiu, že už je to neunesiteľné a problém treba razantne riešiť. Že by bolo dobré túto tému riešiť, k tomu sa podpíšem aj ja, len sa obávam, že tie mediálne návody budú trochu iného rázu, ako si to predstavujem ja.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů