Evilenko (2004, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Evilenko (2004, film)

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Evilenko

Založeno na pravdivém příběhu masového vraha a kanibala A. R. Čikatila. Andrej Romanovič Čikatilo z Rostova v letech 1978 - 1990 prokazatelně zavraždil celkem 53 lidí různého pohlaví a věku. Nejdříve je pohlavně zneužil a pak trýznivým způsobem usmrtil. Vyšetřováním bylo také prokázáno, že část svých obětí i pojídal. Popraven byl 14. února 1994 střelou do týla. Podle těchto událostí byl natočen film "EVILENKO" s Malcolmem McDowellem v hlavní roli.

ČSFD

Obrázek Obrázek

"Jsem silena zruda, omyl prirody" -A. R. Cikatilo

"Kdysi davno byla jedna holcicka, stejna jako ty, s vlasky jako ty, a se stejnyma ocima....." Tak zacina film, natoceny podle skutecnosti. Andrej Romanovic Cikatilo z Rostova, ktery je ve filmu prejmenovany na soudruha Evilenka, v letech 1978-1990 prokazatelne zavrazdil celkem 53 lidi, povetsinou deti, mladych zen a muzu. Znasilnil je, usmrtil, a nektere dokonce pojidal. Popraven byl 14.unora 1994. Davam to tu, protoze rada jeho obeti byli deti, bohuzel. Ve filmu se take objevi detsti herci, nejen v roli objeti, ale i vysetrovatel ma malou dcerku. Film neni urcen vsem, presto kdo si troufne, doporucuji. Malcolm Mc. Dowell vystihl silence, touziciho po detske krvi dokonale.
Naposledy upravil(a) FlyInRoom dne úterý 23. 9. 2014, 9:20:14, celkem upraveno 1 x.