Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Uživatel Wolf byl upozorněn na zasílání odkazů

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé, s výjimkou uživatelů na Trestné lavici, mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici mohou přispívat až po schválení.)
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1212 poděkování
Dostal: 2788 poděkování

Uživatel Wolf byl upozorněn na zasílání odkazů

Nový příspěvek od Kasz »

Uživatel Wolf vložil na naše fórum pochybné odkazy, nikoliv asi nelegální, ale museli byste video nejdřív stáhnout a až pak byste zjistili, co na něm je. Takové odkazy zde tolerovat nebudeme.

User Wolf put on our forum dubious links, probably not illegal, but you would have to download the video first and then you find out what it is. Such links will not be tolerated here.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1212 poděkování
Dostal: 2788 poděkování

Re: Uživatel Wolf byl upozorněn na zasílání odkazů

Nový příspěvek od Kasz »

Uživatel Wolf dnes pokračoval v zasílání pochybných odkazů, byl znovu upozorněn, že bude-li v linkování pokračovat, bude mu zablokován účet.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 453 poděkování
Dostal: 505 poděkování

Re: Uživatel Wolf byl upozorněn na zasílání odkazů

Nový příspěvek od simgiran »

Uživateli Wolf byl udělen ban na tři dny z důvodu výše zmíněného zasílání odkazů a zaslání spamovacího několikaobrazovkového příspěvku.