Pedofilie hříšná a trestaná a pedofilie požehnaná (M. Radek)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Pedofilie hříšná a trestaná a pedofilie požehnaná (M. Radek)

Nový příspěvek od Kasz »

Pedofilie hříšná a trestaná a pedofilie požehnaná (Milan Radek, milanradek.blog.idnes.cz)

Nic nového pod sluncem, úchylky byly a jsou. Akorát v civilizovaném moderním světě se trestají, pokud se na ně přijde. V zaostalém světě Islámu ne vždy ne všude. Některé vlády se snaží trestat svadby s děvčátkama, ne vždy se daří, někde se to raději povolí.

Dnešní Irák, který chtěl civilizovat své občany i v tomto ohledu, tak v sedmdesátých letech se začalo zakazovat vdávání holčiček už třeba v devíti letech. V těchto končinách se to sice hezky řekne ale těžko kontroluje. Tak v odlehlých vesnicích tento zákon nehodlali brát na vědomí. Ale ve městech a okolí se to měnilo. Pouze 15% děvčat se tenkrát vdávalo jako děti.

Jenže jejich duchovním se to nelíbilo a ty procenta dětských nevěst se zase začala zvyšovat. Už na začátku tohoto roku, ještě nežli začla v Iráku válka, se navrhl zákon aby chlapci se mohli ženit v patnácti a holky v devíti letech. Zákon byl přijat v 25 února 2014.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙