Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Informace o DavidDanielovi: chce smazat účet, vadí mu MISS/ÁK

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7940
Dal: 1067 poděkování
Dostal: 1237 poděkování

Informace o DavidDanielovi: chce smazat účet, vadí mu MISS/ÁK

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vadí mu soutěž MISS/MISSÁK ČEPEK+EPEF 2014, pravděpodobně tedy hlavně to, že je s ní ČEPEK spojen formou banneru na chatu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5703
Dal: 1157 poděkování
Dostal: 2734 poděkování

Re: DavidDaniel chce smazat účet

Nový příspěvek od Kasz »

Přečetl jsem si log chatu, DavidDaniel kritizuje to, že na ČEPEKu je agitováno naše "pedofilní" MISS/ÁK. Jak mu odpovídal Gabriel, nevidím na tom nic jiného, než to, co máme v sekci fotografií. Jsme lidé, žijeme taky zábavou a byl bych i jako admin velmi nerad, kdyby se tady na webu vedly jen strohé informace o tom, co je to pedofilie, atd. Proto Tomiho iniciativu vítám a nevidím důvod, proč bychom nemohli agitovat MISS, kterou pořádá. Naopak pro některé z nás to může být vítanou formou zpestření. Aneb zase můžeme veřejnosti říct, jestli by raději, kdyby tento web nebyl nebo pedofilové zde neměli zábavu, kterou by řešili jinými cestami, a v nedostupnosti kontaktů s dětmi by si třeba pro nějaký ten kontakt někteří z nich přišli nevhodným způsobem.

Jako další argument zazněl, že veřejnost je na tyhle věci hodně citlivá, že stačí jeden printscreen o MISS v Blesku a v souvislostmi s reportážemi Kroupy, povědomí veřejnosti, Prague Pride a denně omílaných trestných činech to může znamenat pěkný průšvih. Myslím si, že je v tomto ohledu úplně jedno, zda tady MISS bude nebo nebude, když bude chtít, Kroupa nebo Blesk si vždycky najdou něco, z čeho udělají skandál.

Toto není web určený primárně pro veřejnost, ale web, který má primárně pomáhat pedofilům, má jim dopomáhat k tomu, aby žili spokojený život bez porušování zákonů. Ano, jde také o osvětu veřejnosti, ale snad je logické, že se nebudeme zavírat do nějaké neprůbojné ulity - MISS je pro mě jeden z prostředků, který může některým pedofilům pomoci k šťastnějšímu životu. Je to prostě druh zábavy, i pedofilové jsou lidé a potřebují nějakou zábavu. Pokud je to zábava vkusná, nemám nic proti tomu. Bez ohledu na to, kolik lidí pobouří fakt, že pedofilové si na svém webu pořádají svoje dětské MISS z veřejně dostupných fotek na internetu.

Jinak co se týká žádosti o smazání účtu, té samozřejmě vyhovím (ale ne hned, ještě se o tom budu chtít s DanielDavidem pobavit vzhledem k tomu, že je to nevratný krok).
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙