Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Zdravím

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Vladislav Loginov
Nový člen
Pohlaví: Muž
Bydliště: Dálný sever ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Ať si okolo mě hrají navěky! A ať nikdy nedorostou!
Příspěvky: 7
Dostal: 4 poděkování

Zdravím

Nový příspěvek od Vladislav Loginov »

Zdravím.
Jsem celkem obyčejný člověk, až na jednu věc : nejspíš jsem pedofil. Nikdy jsem si to moc nepřipouštěl, ale vlastně se mi vždycky líbily malé holčičky. Nevím přesně, kdy to začalo,ale snad ještě když mi bylo nějakých třináct let, nevím to přesně, ale vím, že už když jsem byl na základní škole v deváté třídě (což není tak moc dávno), tak se mi celkem líbily některé holky z páté třídy (a dokonce i ještě mladší). Ale i dříve se mi líbily některé malé holčičky, ale plně jsem si to uvědomil asi v patnácti letech. Vyrovnal jsem se s tím docela snadno,vlastně jsem se ani nemusel s ničím vyrovnávat, protože mi to přišlo normální (jiný jsem nikdy nebyl). Holčičky se mi líbí asi od šesti do čtrnácti nebo patnácti let, ale myslím si, že věk je jenom číslo - záleží na tom, jak se ta dívka chová, jak vypadá, jak se projevuje atd.
Když vidím nějakou hezkou holčičku, cítím se dobře a když je jich hodně na jednom místě, tak si řeknu, že to je ráj. Zkrátka holčičky se mi líbí, cítím k nim lásku a vzrušují mě. Děti nezneužívám a nemám doma dětskou pornografii. Rád jsem v přítomnosti hezkých děvčátek a nemám strach, vím, že bych nikdy neudělal nic, čím bych mohl dívence nějak uškodit.
Tak to je asi pro začátek všechno.
Všechny vás tedy zdravím!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5546
Dal: 1222 poděkování
Dostal: 2815 poděkování

Re: Zdravím

Nový příspěvek od Kasz »

Děkujeme za tvůj příběh a vítej na našem webu! :)

Snad ti ve tvé situaci pomůže nalézt odpovědi na mnohé otázky, které se v tobě jistě nacházejí, ale i ty, které teprve časem vyvstanou.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙