Zdravim

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
MattyS
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Mikyyyyyy" neboli první, co zařvu uprostřed noci po probuzení z noční můry ... Snad se má teď dobře ale říkal sám "budeš mi chybět"
Příspěvky: 6
Dostal: 5 poděkování

Zdravim

Nový příspěvek od MattyS »

Ahoj, je mi 16 a asi před dvěma měsíci jsem zjistil, že mě přitahují mladší kluci. Když jsem to zjistil reagoval jsem na to hodně špatně ... Řezal jsem se a pálil si zápěstí ... Přestal jsem s tím když můj osmi letý kamarád viděl moje popáleniny ... Stačil jediný vyčítaví a ustarný pohled a ze dne na den jsem s tím přestal. Zajímalo by mě jak to asi bude když bude starší Mikuláš ( výše zmíněný kamarád ) starší ... Jestly o něj ztratím zájem, nebo je to individuální.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6508
Dal: 1648 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Re: Zdravim

Nový příspěvek od Kasz »

Z mých zkušeností vím, že spíš než ty o něj, ztratí zájem on o tebe. Je to přirozený vývoj, stalo se mi to tak už mnohokrát, dokonce i s klukem. Ale to neznamená, že to u tebe nemůže být jinak, jen tipuji. :)

Bylo by dobré, pokud by ses měl znovu řezat, řešit to nějakým efektivnějším způsobem. Může se stát, že z nějakého důvodu tvůj osmiletý kamarád se přestane s tebou kamarádit... a ty se z toho sesypeš nebo se budeš sebepoškozovat? A co je tím efektivnějším způsobem - nejspíš návštěva odborníka. Jsme i ochotni doprovodit někoho za důvěryhodným odborníkem, kdyby si někdo sám netroufal. Může také pomoci pochopení od blízkých známých, přátel nebo od rodiny, pokud se jim třeba člověk s tím, co cítí, svěří. Je to ale hop nebo trop, ten člověk nemusí pochopit, což pak nemusí mít zrovna blahodárný vliv na tvůj psychický stav.

Každopádně vítej na našem webu a přeji Ti hodně štěstí!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MattyS
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Mikyyyyyy" neboli první, co zařvu uprostřed noci po probuzení z noční můry ... Snad se má teď dobře ale říkal sám "budeš mi chybět"
Příspěvky: 6
Dostal: 5 poděkování

Re: Zdravim

Nový příspěvek od MattyS »

Vážím si a děkuji za tvé rady a poznatky a bohužel musím říct, že jeden muj teď už bohužel ne kamarád se na mě vykašlal a ano nenesl jsem to nejlíp ... Ale líp jak to zjištění, že jsem ... Jiný ... Nijak jsem se z toho nesesypal ani jsem se nevrátil k sebepoškozování ... Protože tenkrát jsem Mikulášovi ( který mě zatím neopustil ) slíbil, že se k tomu nevrátím NIKDY ... Tudíž říkám že i kdyby mě opustil on, tak se k tomu nevrátím ... A odborná pomoc ... To je věc, která mi nic neříká ... Ano jsem tvrdohlavý ale jsem zvyklí si své problémi řešit sám popřípadě se stejně starými kamrády ... A to je podle mě mnohem lepší než cizí chlap v ordinkaci.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 907
Dal: 145 poděkování
Dostal: 828 poděkování

Re: Zdravim

Nový příspěvek od Myš »

MattyS píše:Protože tenkrát jsem Mikulášovi ( který mě zatím neopustil ) slíbil, že se k tomu nevrátím NIKDY ... Tudíž říkám že i kdyby mě opustil on, tak se k tomu nevrátím ... A odborná pomoc ... To je věc, která mi nic neříká ... Ano jsem tvrdohlavý ale jsem zvyklí si své problémi řešit sám popřípadě se stejně starými kamrády ... A to je podle mě mnohem lepší než cizí chlap v ordinkaci.
Můj osobní názor je, že u návykového chování prostá abstinence není řešení, je třeba vyřešit problém, který tendence k závislosti způsobuje. Ale co se týče návštěvy odborníka, taky se mi vlastní problémy nikdy moc s někým řešit nechtělo a když jsem jeden čas chodil k terapeutovi, některé věci jsem nedokázal otevřít, ač to byl příjemný pán. Takže to plně chápu s považuji za skvělé, že máš v okolí kamarády, se kterými o tom můžeš mluvit. A co se týče toho, kterému jsi to řekl a on se k tobě otočil zády, ber to tak, že pravý kamarád to nebyl.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 975
Dal: 310 poděkování
Dostal: 249 poděkování

Re: Zdravim

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj krásné dobrého ráno.
Zjištění, že se ti líbit kluci je těžká věc.
Sebepoškozování nemám rád, a nikdy jsem se k němu ne uchýlil.

Co se odborníka týká chápu, že v 16 to vnímáš jinak než my, ale nemusí to byt spatna zkušenost. Důležitá je ale volba lékaře.

Jsem rád, že tu jsi.
Uživatelský avatar
Opičák
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 12
Příspěvky: 8
Dal: 35 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Zdravim

Nový příspěvek od Opičák »

Ahoj MattySi,

Díky, že si se svěřil se svým (a vlastně naším společným) problémem. Píšu z práce, takže budu stručnější, ale rád bych si s tebou později promluvil více. Chápu jak se cítíš, sám jsem zažil beznadějné chvíle, které mě doprovází celý život - ostatně to si můžeš přečíst v mém příběhu. Zjištění, že se ti líbí malí chlapci ale nutně neznamená konec světa. Je fajn, pokud si ve svém okolí našel někoho, komu se můžeš svěřit (já v tvém věku s tím začal také). Jak jsem řekl, rád bych si s tebou promluvil víc (třeba i osobně, pokud z toho nemáš obavy). Musim jít zase makat, práce nepočká.

Drž se :)