Máma zabila autistického syna, nesnesla jeho utrpení

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
fenix

Máma zabila autistického syna, nesnesla jeho utrpení

Nový příspěvek od fenix »

Máma zabila autistického syna, nesnesla jeho utrpení (centrum.cz)
Po většinu svého krátkého života tloukl Juda Mirra opakovaně hlavou o zem. Nebyl schopen mluvit, jen křičel, naříkal a svíjel se v bolestech.

Gigi Jordan, maminka tohoto osmileté autisty, je americká multimilionářka. Původně pracovala jako vedoucí prodeje velké farmaceutické firmy a dokázala vydělat skutečné jmění. Z farmaceutického průmyslu však odešla, aby se mohla starat o syna. Byla odhodlaná udělat pro něj všechno. Opustila skvělý džob, udělala si ošetřovatelský kurs. Studovala nejnovější lékařskou literaturu, vše konzultovala s předními experty v oboru. Sjezdila kliniky po celé zemi, když zoufale hledala léčbu pro svého syna. Jude dokonce podstoupil transplantaci kmenových buněk z pupečníkové krve. Nic nepomohlo, bolest a nářek přetrvávaly a matka nakonec ukončila synův život plný trápení vraždou. Zároveň se pokusila o sebevraždu.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Máma zabila autistického syna, nesnesla jeho utrpení

Nový příspěvek od Hranicar »

Život s autismem může představovat velké utrpení. I když v některých případech mnohem větší pro rodiče. Přijde mi ale divné, že se v článku píše, že měl chlapec bolesti. To by spíše nasvědčovalo nějaké jiné poruše, případně kombinaci autismu s jinou chorobou.