Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedofil

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Hranicar »

No teď teda nemám jasno... Proč furt všichni mluví o dědičném hříchu? Není to náhodou tak, že Ježíš tento dědičný hřích svým obětováním z celého lidstva sňal?
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jeremy »

Hranicar píše:No teď teda nemám jasno... Proč furt všichni mluví o dědičném hříchu? Není to náhodou tak, že Ježíš tento dědičný hřích svým obětováním z celého lidstva sňal?
Ospravedlnujem sa. Neumyselne som poplietol pojmy a evidentne som myslel nieco ine, nez autor citatu, na ktory som reagoval. Nebudem radsej vysvetlovat, kam som mieril, lebo sa do toho zapletiem este viac ;)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

Přijmout pedofílii jakože je to dědičný trest, je podle mne nesmysl. Dá se to jednoduše vyvrátit tím, že by ji pak museli mít všichni lidé (všichni přece jsou potomky Adama a Evy /neboli česky Muže a Ženy/ ne?), nebo by museli mít alespoň nějakou jinou "úchylku žádostivosti".
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

Jak napsal Hranicar, dědičný hřích na sebe vzal Ježíš Kristus, všichni pokřtění jsou tohoto hříchu při křtu zbaveni.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

dodo píše:SIME... vychladi a zestárni sakra co tu stále blábolíš je k ******* ... @=
A neměl by raději nejdřív vychladnout někdo jiný?
dodo píše:nechápu kdo mohl simgirama určit jako admina
Většinou to bývá po dohodě mezi adminy. Myslím, že se to stalo minulý rok poté, co se aktivně a bez masky účastnil minuloroční Prague Pride. A mám dojem, že brzy přijmeme do Týmu také Myšáka (rovněž aktivního účastníka Pride), chce pomoci s Poradnou, která je ve velmi zanedbaném stavu (nemám na ni čas). Snad mu ji tento měsíc předám.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti