Projekt Štědrý nákup

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
fenix

Projekt Štědrý nákup

Nový příspěvek od fenix »

http://www.stedrynakup.cz/
Nakupujte na svých oblíbených eshopech a část z Vaší objednávky půjde na Vámi zvolený dobročinný účel. Vás to přitom nebude stát ani korunu navíc!

Vyberte si projekt, který je Vám nejbližší. Pak si už jen vytvoříte svůj účet (to abyste mohli sledovat, kolik již bylo z Vašich nákupů darováno) a hned můžete začít nakupovat štědře.

S každým eshopem na této stránce máme dohodu, že pokud na jeho obchod odkážeme zákazníka, který nakoupí, eshop se zřekne několika procent z objednávky ve prospěch dobré věci. Eshop je tak spokojen, že má zákazníka a vy můžete být spokojeni, že jste pomohli svému projektu a stálo Vás to pouze jedno kliknutí.
Uživatelský avatar
znalec

Re: Projekt Štědrý nákup

Nový příspěvek od znalec »

Projekt štědrý nákup je klasická affiliate stránka vybudovaná za účelem zisku. Sdružuje obchodníky, kteří provozují partnerský program. Je to hyenismus zabalený v hezkém kabátku pro lidi, co neví jak to chodí. Sami se lidé můžou registrovat ve všech těch partnerských programech, využít 100% provize nejen cca 50% co projekt ŠN vyplácí a reálně věnovat kam chtějí. Navíc projekt ŠN funguje na základě cookie, takže uživatel který na projektu klikne na eshop a nezaregistruje se generuje ŠN provizi, bez toho aniž by byla alokována na dobročinnou věc. A ze zkušenosti vím, že takto náhodně vygenerovaných provizí je více než těch vědomých. Takže projekt Štědrý nákup je Štědrý akorát pro jeho provozovatele a pokud lidé chcete svým nákupem někomu prospět, registrujte se sami jako partner do Vámi vybraného eshopu a věnujte svoji provizi z obchodu na Vámi libovolně zvolenou charitu, nebo jinou nadaci. Vystavět affiliate stránku na utrpení ostatních s příslibem pomoci je minimálně nedospělé. Každý filantrop Vám řekne, pokud chcete pomáhat, pomáhejte, pokud chcete podnikat, podnikejte. Důsledně tyto 2 věci rozdělte. vydělejte čestně peníze a těmi pak pomozte. Nevydělávejte na utrpení druhých. amen